Starší dorost opustil Pohár v osmifinále

Osmifinále Poháru staršího dorostu KHK - 29.4.2015 v 17:00 - hřiště Trutnov, UT

MFK Trutnov B - SK Smiřice/FK Jaroměř 2:1 (1:0)

Branky:  13. Starý, 78. Starý z p.k. - 65. T. Mertlík

Sestava MFK Trutnov B:

Sestava SK Smiřice/FK Jaroměř: Krám - Křivský, Mertlík T., Oláh, Mertlík J., Konrád, Jaborník, Klíž (34. Balcirák), Valášek, Munzar, Bano. Střídali: Toman R., Kadlec, Vávro, Brom.

Naši dorostenci od počátku nesměle ostřelovali bránu soupeře, Trutnov si však vypracoval šancí dvakrát tolik. Při jednom z útoků, kdy útočník Trutnova běžel v souboji s obráncem, se gólman hostí nechal vylákat z brány ve snaze zmenšit střelecký úhel. Trutnovský útočník měl ale dost času poslat míč nekompromisně k tyči (0:1).

Ve druhém poločase se naši hráči dostali do svižného tempa, z něhož vytěžil Tomáš Mertlík vyrovnávací gól (1:1). Nadějnou remízu držel tým až do 78 minuty, kdy obranný zákrok Filipa Kráma posoudil rozhodčí jako atak na protihráče a nařídil penaltu, kterou Trutnov proměnil (2:1). Většina hráčů dohrála zápas s velkým nasazením, skóre se už ale nepohnulo. Jedinou žlutou kartu z našich hráčů obdržel Oláh, který chtěl před velkým vápnem pokrýt soupeře. Ten mu utekl a tak došlo na chytání rukou.

SD Pohár MFK Trutnov B - SK Smiřice/FK Jaroměř 29.4.2015, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.