Starší dorost - sezona 2022/2023 (ročník 2004 a mladší)

Vydřené vítězství staršího dorostu na půdě Třebechovic v posledním utkání podzimu!

1. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 13.11.2022 od 14:00 - hřiště Třebechovice.

SK Třebechovice - FK Jaroměř 2:3 (1:0)

Branky: 3. Kindl, 84. Joška - 76. Hepnar, 79. Lebedinský, 83. Lebedinský

SK Třebechovice: Baxter - Petera (80. Petřík), Nentvich, Karásek, Škoda - Horák, Ježek (K), Joška, Havlíček - Krejza, Kindl.

FK Jaroměř: Maurits - Kordina, Lebedinský, Mrkos, Bělohlávek - Potoček (72. Burian), Rezek (K), Hemelík, Korityák - Hepnar, Libich

KP SD SK Třebechovice p.O. - FK Jaroměř, 13.11.2022, foto: Václav Mlejnek, 
foto: Václav Mlejnek Přímý trestný kop Matěje Lebedinského (vlevo vpředu) mířil v 83. minutě do pravého horního růžku třebechovické branky. Foto: Václav Mlejnek.

Domácí se ujali vedení již ve 3. minutě po rychlém brejku z levé strany. Jaroměřským hráčům chyběla v prvním poločas hlavně chuť a aktivita do hry.

Druhý poločas se výkon Jaroměře postupně zlepšoval, domácím začali docházet síly a bylo jen otázkou času, kdy se skóre vyrovná. Závěr zápasu sice přinesl ještě veliké drama, ale jaroměřští hráči si těsné vítězství vzít již nenechali.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: "Výjimečně" ospalý začátek a nemastný, neslaný první poločas. Ve druhém jsme se začali zlepšovat a soupeř postupně odpadávat. Osmiminutová gólparáda znamenala obrat v zápase. Domácím se sice provedlo snížit, ale to bylo vše, a tak odvážíme tři důležité body znamenající se čtyřkolovým předstihem postup do finálové skupiny KP U19.

ŽK: 2-1

Rozhodčí: Ikuzgül

Diváků: 42


Pozápasové rozhovory:Debakl zdecimovaného staršího dorostu v Rychnově

14. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 5.11.2022 od 9:00 - UMT Rychnov nad Kněžnou.

FC Spartak Rychnov n. K. - FK Jaroměř 12:2 (7:1)

Branky: 1. Lukášek, 3, Šťovíček, 11. Němeček, 14. vlastní, 32. vlastní, 34. Lukášek, 39. Šťovíček, 47. Koráb, 60. Šťovíček, 67. Petruščák, 68. Petruščák, 82. Lukášek - 17. Rezek, 83. Hepnar

FK Jaroměř: Maurits - Adam, Lebedinský, Hrobský, Potoček - Hepnar, Skalický (K), Hemelík, Korityák - Rezek, Libich

Do Rychnova odjelo pouze 11. hráčů staršího dorostu, a tak se dal čekat těžký zápas. Začátek zápasu jako z hororu a ve 3. minutě je to již o dvě branky. Poté dva vlastní góly, zranění Filipa Hrobského (přejeme brzské uzdravení) a tým jde dokonce do 10ti. Před poločase další zranění Lukáše Skalického a tým je dokonce v 9ti. 

Druhý poločas se již pouze dohrával a bylo otázkou času, kde se skóre zastaví. Domácí mají velmi kvalitní tým, ale hosté jim to dnes bohužel až moc usnadnili.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Dnes bylo vše špatně před zápasem i během utkání. Neni se na co vymlouvat, můžeme si za to sami. Naše výkony, které jsou poslední dobou jako na houpačce, velmi kvalitní Rychnov pořádně ztrestal. V příštím kole v Třebechovicích, které se na nás taky budou těšit, máme co napravovat a očekávám zcela jiný přístup k utkání.

ŽK: 3-0

Rozhodčí: Urban Vladimír

Diváků: 35

SD FC Spartak Rychnov n. Kn. - FK Jaroměř, 5.11.2022, foto: Petr Reichl Foto: Petr Reichl.

Galerie Petra Reichla k zápasu zde.

Starší dorost otočil dvougólovou ztrátu a porazil lídra tabulky z Jičína

13. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 30.10.2022 od 14:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Jičín 3:2 (2:2)

Branky: 29. Rezek, 38. Rezek, 54. Rezek - 6. Kosejk, 15. Kosejk

FK Jaroměř: Maurits (46. Dufek) - Kordina, Lebedinský, Hrobský, Potoček - Hepnar, Skalický (K), Hemelík, Korityák - Rezek, Libich (88. Adam)

Referát k zápasu na webu soupeře zde.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř:  Předzápasová porada v kabině vzala za své a v 15.min po hrubých chybách to vypadalo, že je po zápase. Jenže lídra tabulky jeho vedení trochu ukolébalo a tak jsme začali hrát také i my. Výrazné herní zlepšení a konečně proměnění alespoň pár šancí znamenalo polocasovou remízu. Ve druhé části zápasu jsme udrželi tempo i bojovné nasazení a dokonali obrat v zápase. I přes další šance na obou stranách se už skóre neměnilo a tak 3 body zůstaly v Růžovce. Pochvala pro tým ( ale až od 20.min) za odpracovany zápas a poděkování fanouškům za podporu.

Stanislav Kroutil, vedoucí týmu SK Jičín:  Prostředí v Jaroměři bylo i tentokrát bouřlivé. Přesto jsme prvních dvacet minut měli utkání ve své moci. Pokud bychom z několika dalších vyložených šancí dali ještě dvě branky, nikdo by se nemohl divit a utkání by bylo zřejmě rozhodnuté. Můžeme sice nesouhlasit se způsobem řízení utkání ze strany rozhodčího Martínka, ale ta hlavní chyba je v nás. Prohráli jsme druhé utkání v řadě a zamotali první příčky tabulky. Do konce podzimu zbývají tři utkání, dvě z nich hrajeme venku. Doufejme, že se neprotáhne šňůra nepřesvědčivých výkonů a že ve zbývajících utkáních budeme sledovat mužstvo na jaké jsme zvyklí. Tedy vítězné.

ŽK: 2-3

ČK: 0-1

Rozhodčí: Martínek Miroslav

Diváků: 75

FK Jaroměř - SK Jičín - 30.10.2022

Foto: Zdeněk Hrobský. Galerie zde.

Starší dorost prohrál derby se Dvorem i přes početní převahu!

12. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 23.10.2022 od 15:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové n.L. 2:4 (0:1)

Branky: 69. Lebedinský, 86. Skalický (p.k.) - 8. Špaček, 47. Špaček, 50. Špaček, 63. Špaček

FK Jaroměř: Maurits - Adam (54. Hrobský), Lebedinský, Horčička, Potoček - Hepnar, Skalický (K), Hemelík, Korityák - Rezek, Libich

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Dnes se nám nedařilo ve větší míře proměňovat vypracované příležitosti a že jich bylo. Důrazně a s chutí i větším zapálením hrající soupeř nás pak nemilosrdně trestal. Máme neustále na čem pracovat. . . . Děkujeme fanouškům za podporu.

ŽK: 2-5

ČK: 0-2

Rozhodčí: Gernát Lukáš

Diváků: 50

SD FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové nad Labem, 23.10.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Utkání dvou rozdílných poločasů na Slavii vyhrál starší dorost nakonec v penaltovém rozstřelu

11. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 16.10.2022 od 14:30 - hřiště Kukleny HK.

FC Slavi HK ,,B" - FK Jaroměř 1:2P (0:1)

Branky: 50. Leimer - 5. Skalický

FK Jaroměř: Maurits - Kordina, Lebedinský, Horčička, Potoček - Hepnar, Skalický (K), Hemelík, Korityák (58. Adam) - Rezek, Libich (71. Burian)

Utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v tom prvním byla jednoznačně lepší Jaroměř a jen obrovská nemohoucnost v koncovce znamenal "pouze" poločasové vedení 1:0.

Druhý poločas se obraz hry změnil, domácí začali více hrát, Jaroměř naopak kazila spoustu jednoduchých míčů a dostávala se pod tlak. Utkání hrané nahorů - dolů tak nakonec skončilo remízou a plusový bod Jaroměři vychytal Saša v brance, který 3 penalty domácím hráčům doslova vychytal.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Mizerná gólová produkce nás stála jasnou výhru, a když jsme ve druhém poločase ještě i herně klesli na soupeřovu okresní úroveň, tak se alespoň o prodloužení zápasu a penalty postaral Saša. V dalších zápasech, které nás čekají, nemůžeme s podobným výkonem pomýšlet na úspěch. Je potřeba se zlepšit ve všech směrech. Těšíme se tedy na následující tréninky.

ŽK: 0-0

Rozhodčí: Novotný David

Diváků: 38

Slavia HK - Jaroměř 16.10.2022

 

Foto: Jiří Lebedinský

Saturday the 3rd.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.