Starší dorost - sezona 2022/2023 (ročník 2004 a mladší)

Starší dorost na tým Nového Hradce nestačil

17. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 26.3.2023 od 15:00 - hřiště Nový HK.

FC Nový HK - FK Jaroměř 3:0 (0:0)

Branky: 53. Hornyn, 56. Horyna, 72. Horyna

FK Jaroměř: Maurits - Bělohlávek, Lebedinský, Sekyra, Kordina - Potoček, Skalický (K), Hemelík, Korityák - Kašpar A. (53. Hepnar), Libich (73. Holub)

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Aktuálně nemáme potřebnou kvalitu ve hře směrem dopředu. Sice jsme nějaké šance měli, ale... Soupeř byl ve druhém poločase produktivnější, a tak rozhodl o vítězi zápasu. Kvitujeme poprvé tři delegované rozhodčí na zápas a děkujeme našim fanouškům za podporu.

ŽK: 0-1

Rozhodčí: Firbacher Martin

Diváků: 40

Deset starších dorostenců na lídra tabulky nestačilo

16. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 19.3.2023 od 14:00 - UMT Kobylice.

RMSK Cidlina ,,B" - FK Jaroměř 5:0 (3:0)

Branky: 1. Herzán, 10. Herzán, 45. Malina, 86. Herzán, 87. Veselý, 

RMSK Cidlina B: Průcha - Schmidt, Komárek, Jablonovský, Štoček, Herzán, Suchochleb (K), Nosek, Kněžourek, Malina, Bolger, střídali: Motyčka, Podsadlo, Veselý

FK Jaroměř: Maurits - Sekyra, Lebedinský, Bělohlávek - Korityák, Skalický (K), Libich, Hemelík, Hepnar - Kašpar A.

Starší dorost vinou zranění, nemocí a souběhu utkání mladšího dorostu zajížděl na utkání s lídrem tabulky pouze v deseti lidech. Navíc posledních deset minut dohrával dokonce v devíti lidech. Nezbývá než věřit, že se personální situace co nejdříve zlepší.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Špatný vstup do utkání z naší strany, kdy jsme po hrubých chybách inkasovali dvě laciné branky. Ve druhém poločase jsme se herně trochu zvedli, ale soupeř si výsledek už s přehledem pohlídal. Na nic se vymlouvat nebudeme. Zasloužené tři body pro domácí, a nás čeká ještě spousta roboty.

ŽK: 0-0

Rozhodčí: Hofman Miloš

Diváků: 50

SD RMSK Cidlina B - FK Jaroměř, 19.3.2023, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Fotogalerie k zápasu zde.

Starší dorostenci porazili Vrchlabí a vyhráli tak krajský pohár kategorie U19!

Finále poháru KFS KHK U-19 - neděle 5.3.2023 od 10:00 - UMT Trutnov.

FC Vrchlabí - FK Jaroměř 1:5 (0:2)

Branky: 85. Suchomel - 27. Skalický, 35. Rezek, 55. Libich, 70. Kašpar, 82. Korityák

Sestava FK Jaroměř: Maurits (80. Dufek) - Potoček, Lebedinský, Horčička, Hrobský - Korityák, Skalický, Hemelík, Hepnar - Rezek, Kašpar A.

Průběžně střídali: Libich, Bělohlávek

Jaroměř měla od úvodních minut více ze hry, byla lepším a agresivnějším týmem, ale prosadila se až v 15. minute ze standardní situace. Do poločasu se trefil ještě hezky ,,do víka" Jirka Rezek, a tak se šlo do kabin za dvougólového vedení.

Druhý poločas přinesl zlom hned v jeho úvodu, kdy Vrchlabí zahrávalo ve 47. minutě pokutový kop, který ale neproměnilo, a to asi zřejmě definitivně rozhodlo o osudu zápasu. Jaroměřští dorostenci přidali postupně ještě tři branky, ale ani Vrchlabí nesložilo zbraně a vstřelilo alespoň čestný gól.

Vítězství Jaroměře bylo z celkového pohledu zápasu zasloužené, Vrchlabí však nezanechalo špatný dojem, ale na Jaroměř to dnes nestačilo.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Herně ne úplně povedený zápas z naší strany, ale poctivě odpracovaný. I takové může být finále, ve kterém nechce nikdo udělat chybu a nervozita svazuje nohy. Spokojenost s gólovou produkcí, a ještě větší snad s našimi fanoušky, kterým patří velké poděkování za úžasnou podporu... a pohár je v Jaroměři !!!

Rozhodčí: Beránek

Diváci: 35

Pohár SD FC Vrchlabi - FK Jaroměř, 5.3.2023, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Fotogalerie k zápasu Václav Mlejnek. a Zdeněk Hrobský.

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.Gólový sestřih zápasu:Starší dorost zvládl semifinále poháru s Rychnovem a zahraje si finále!

Semifinále poháru KFS KHK U-19 - neděle 26.2.2023 od 12:30 - UMT Dobruška.

Spartak Rychnov n.K. - FK Jaroměř 0:2 (0:0)

Branky: 82. Korityák, 84. Hepnar

Sestava FK Jaroměř: Maurits - Potoček, Lebedinský, Sekyra, Hrobský - Korityák, Skalický, Hemelík, Hepnar - Rezek, Kašpar A.

Průběžně střídali: Libich, Bělohlávek

Jaroměřští starší dorostenci zajížděli na umělou trávu do Dobrušky, kde se v semifinále poháru KFS KHK utkali s kvalitním týmem Rychnova nad Kněžnou. První poločas byli domácí jednoznačně lepším týmem, dobře kombinovali, pohybovali se a měli mnoho šancí, které však hostující tým se štěstím přežil.

Druhý poločas se obraz hry změni. Hosté zlepšili důraz, domácím naopak začaly docházet síly a byla to Jaroměř, která měla více ze hry i více šancí. Když už se zdálo, že utkání spěje k penaltám, rozhodla individuální akce Jirky Rezka, který se hezky prosadil v domácím vápně a naservíroval míč před prázdnou branku pro Vojtu, který se nemýlil a defakto tak rozhodl o osudu zápasu.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Rychnov, který je v tabulce před námi, byl v prvním poločase lepší pohybově, v organizaci hry a silnější na míči, ale v zakončení kvalitu včetně penalty, kterou jsme mu darovali, neprokázal. Na náš realizační tým, který už má lepší a silnější medikaci na nervy, to bylo fakt hodně. Takže důkladné poločasové mytí hlav našlo všechny své cíle a ve druhém poločase bylo na hřišti úplně jiné mužstvo. Soupeři jsme oplatili stejnou mincí, i když z brejku stále hrozil, a začali si vytvářet velmi dobré příležitosti ke vstřelení branky. V závěru se nám podařilo dvě proměnit a postup do finále byl náš.

Rozhodčí: Kudláček

Diváci: 30

Pohár SD FC Spartak Rychnov n. K. - FK Jaroměř, 26.2.2023, foto: Václav Mlejnek Brankář Jaroměře Maurits uhájil čisté konto nejen díky chycené penaltě ve 30. minutě, ale i tímto úspěšným zákrokem v 10. minutě utkání. Foto: Václav Mlejnek.

Fotogalerie k zápasu zde.

Divoká přestřelka staršího dorostu v dalším přípravném utkání s týmem mužů Libřic

4. PÚ - sobota 18.2.2023 od 16:00 - UMT Nové Město n. Metují.

FK Jaroměř - SK Slavia Libřice 7:8 (4:4)

Branky: 2. Rezek, 10. Skalický, 12. Šibor, 29. Korityák, 55. Rezek, 75. Skalický, 78. Šibor - 3. Roubal, 7. Ličman D., 32. Roubal, 39. Petrikovič, 50. Hejzlar P., 60. Ličman D., 66. Ličman D., 68. Ličman D.

FK Jaroměř: Maurits - Adam, Lebedinský, Horčička, Hrobský - Korityák, Skalický, Hemelík, Potoček - Rezek, Šibor

Průběžně střídali: Petr

Chyběli: Kašpar R., Kordina, Kašpar A., Hepnar, Bělohlávek, Libich, Lipenský

SK Slavia Libřice: Adamovič - Ličman P., Zumr, Hátle, Niedoba - Beneš, Volter, Roubal, Hejzlar - Ličman D., Korčák

Průběžně střídali: Benák, Bešík, Petrikovič, Palasman

Oboustranně otevřené utkání sehráli starší dorostenci proti týmu Libřic, kterému pomohli někteří hráči týmu FK Černilov. K vidění byla na obou stranách spousta chyb, ale i krásných gólů, především pak dvou ,,pumelic" hráčů Libřic do ,,víka" branky jaroměřských dorostenců.

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Z výsledku je zřejmé, kde nás tentokrát tlačila bota. Ještě nějaký čas v přípravě máme, tak to musíme vylepšit, i když takového nadstandardního hráče určitě nepotkáme. Soupeři děkujeme za možnost sehrání kvalitní přípravy.

Jiří Budinský, vedoucí týmu SK Slavia Libřice: Zápas, kde si obrany obou mužstev vzaly volnější den. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a padaly i krásné góly po pěkných akcích. Za zmínku stojí výstavní trefa D. Ličmana do pravého horního rohu branky Jaroměře a gól Hejzlara zpoza vápna, kdy střelu otřel o břevno.

Rozhodčí: Petr Tata Šolc

Diváci: 25

PU SD FK Jaroměř - SK Slavia Libřice, 18.2.2023, foto: Jiří Lebedinský Foto: Jiří Lebedinský.

Thursday the 30th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.