Béčko neudrželo vedení a veze z Police pouze bod

7. kolo OP - sobota 23.9.2023 od 16:30 - hřiště Police nad Metují.

Police nad Metují "B"- FK Jaroměř B 2:2 (0:1)

Branky: 39. Skalický, 66. Čekal - 69. Vlček, 86. Valtera

Sp. Police n./M B: Kriegler - Hampl, Gregar, Hečko, Kollert, Zemek (55. Kubeček), Hlaváček, Čermák (55. Gavelek), Vlček (82. Tauc), Kollert, Valtera

FK Jaroměř B: Prokhyra - Kudrnáč, Sekyra, Poděbradský, Toman (55. Musil) - Kordina (46. Hročička) (84. Kramář), Panenka, Skalický, Seifert - Čekal, Čenovský (K) (78. Libich)

Na hřišti dosud neporažené Police jsme zahájili zápas s mírnou převahou. V 11. minutě po centru Kordiny, hlavičkoval do břevna Čenovský a následně sám v dorážce poslal hlavou míč nad branku. Ve 39. minutě jsme prolomili domácí obranu, po narážečce s Čekalem poslal Jaroměř do vedení Skalický střelou na zadní tyč 1:0. Ke konci poločasu zahrozili dvěma akcemi i domácí.

0007 OP NA Police - FK Jaromer 01 mini

Na začátku druhého poločasu měl Toman velkou šanci po centru Čenovského, ale jeho hlavička mířila přímo na brankáře. V 50. minutě se blýskl brankář Prochyra, když vychytal domácího Valteru, který se řítil sám na branku. V 65. minutě vybojoval míč na půlce Sekyra, přihrál Čekalovi a ten střelou z 20 metrů pod břevno poslal Jaroměř do dvoubrankového vedení 2:0. Bohužel, dvougólové vedení nevydrželo dlouho. V 68. minutě Prochyra vyrazil střelu domácích a nikým nekrytý Vlček dorazil míč do sítě a snižuje na 1:2. Na závěr utkání nám začaly docházet síly a domácí využili tlaku. V 85. minutě Valtera vyrovnal na 2:2 a stanovil tím konečný výsledek zápasu.

ŽK: 56. Čermák, 70. Gavelek - 90. Čekal

Rozhodčí: Jančík - Suchánek, Šraibr