Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.


Muži B - sezona 2015/2016

,,Bengo" vyhrálo v posledním kole zaslouženě v Hejtmánkovicích a potvrdilo tak svoji letošní suverenitu !

14. kolo OP Náchod - 14.6.2016 od 17:00 - hřiště Hejtmánkovice. 

Sokol Hejtmánkovice - FK Jaroměř ,,B" 1:2 (1:2)

Branky: 15. Harasevič V. - 22. Rejchrt (p.k.), 37. Klíž

FK Jaroměř ,,B": Schejbal - Souček, Rejchrt, Emlar, Valášek - Klíž, Böhm, Vít (K), Hekele (63. Koller) - Ameti, Beneš

K poslednímu utkání sezony zajíždělo jaroměřské "Béčko" na specifické hřiště do Hejtmánkovic. Domácí měli o motivaci postaráno, když na dálku soupeřilo s Velkou Jesenicí o celkové 3. místo. Hosté však začali velmi aktivně a už v 7. min. měl první gólovou šanci Klíž, ale nastřelil jen brankáře. O minutu později se ocitl v šanci Emlar, ale Bouška v domácí brance čaroval. V 11. min. nechybělo mnoho, aby M. Haraševič překvapil Schejbala střelou z vlastní poloviny. Ve 13. min. už se domácí radovali. Míč si vzal V. Haraševič, nikým neatakován přešel přes půlku hřiště a z 18. metrů trefil horní roh branky - 1:0. Hosty to nijak nedeprimovalo a po rohovém kopu střílel nepřesně Ahmeti. Poté vyzkoušel pozornost Boušky Böhm. V další šanci se po přihrávce Ahmetiho ocitl Beneš. Ve 25. min. zahrál jeden z hejtmánkovických zadákú rukou v pokutovém území a sudí Franěk nařídil pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Rejchrt - 1:1. Na druhé straně přihrál M. Haraševič do šance Syrovátkovi, ale ten Schejbala nepřekonal. Ve 37. min. po rychlém brejku střílel na zadní tyč Klíž a míč skončil v brance 1:2.

Ve druhém poločase se Jaroměřští stáhli před vlastní "šestnáctku" a přenechali iniciativu domácím. Hned ve 46. min. se v šanci ocitl Čihák, avšak branku netrefil. Pak se ve dvou šancích objevil kapitán Strelec, ale Schejbal byl bezchybný. Největší šanci druhého poločasu trestuhodně zahodil Nýč po přihrávce Čiháka před poloprázdnou branku. Hosté s vypětím všech sil odolávali atakům Hejtmánkovických, kteří se předháněli v zahazování šancí. Nejprve to byl opět Strelec, po něm dvakrát Čihák a v poslední minutě korunoval svůj nadprůměrný výkon Schejbal, který vyrazil gólovou hlavičku Lorence.

Hosté odvedli v tomto utkání velmi taktický výkon a z Hejtmánkovic si odvezli trochu nečekaně všechny body. Dali tak dárek trenérovi T. Palečkovi k pondělním narozeninám.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř:

Rozhodčí: Franěk, Laik, Laik

ŽK: 11. Hušek - 52. Beneš, 90. Souček

Diváků: 71

,,Bengo" porazilo v derby vysoko Velichovky a převzalo na domácím hřišti pohár pro vítěze Okresního přeboru !

26. kolo OP Náchod - 5.6.2016 od 17:00 - hřiště Jaroměř. 

FK Jaroměř ,,B" - TJ Velichovky 6:1 (4:1)

Branky: 24. Škoda, 27. Vít, 29. Ulrych, 43. Častvaj, 47. Častvaj, 54. Vít - 41. Karel

FK Jaroměř ,,B": Schejbal - Valášek (66. Souček), Rejchrt, Emlar J., Klíž - Ulrych, Böhm, Bano (80. Koller), Horák (38. Častvaj) - Vít (K) (54. Seifert), Škoda (61. Ameti)

TJ Velichovky: Hasník - Kašpar, Munzar, Rieger A., Šubrt D., Novotný, Jelínek (K) (89. Šubrt J.), Bém R. (64. Runkas), Karel, Dyrc (61. Šolc), Špaček (38. Sodomka)

V posledním domácím střetnutí jsme před početnou diváckou kulisou přivítali tým z nedalekých Velichovek. Před utkáním se vyrojily spekulace o jakési sousedské bodové "výpomoci", což se ukázalo jako liché. Domácí do utkání vstoupili velmi aktivně a hned v 1. min nabil Valášek Horákovi, který však nemířil přesně. O chvílí později opět aktivní Horák ani ve své druhé šanci neuspěl. V 11. min. zacentroval Valášek a Vítovu hlavičku brankář Hasník vyrazil. Na druhé straně pálil nebezpečně z trestného kopu Rieger, ale ani Schejbal se zaskočit nenechal. V 15. min. zakombinovali Ulrych s Böhmem, ale Škoda ve stoprocentní šanci selhal. V téže minutě na opačně nebezpečně pálil Karel, ale střela šla naštěstí do středu branky, kde stál připravený Schejbal. V 19. min se ještě v šanci ocitl hostující Dyrc, ale obrana ránu zblokovala na rohový kop. Ve 24. min vysunul Ulrych kanonýra Škodu a ten protrhl střeleckou smůlu - 1:0. Za další tři minuty připravili branku pro kapitána Víta Ulrych se Škodou - 2:0. Gólovou pětiminutovku podtrhl Ulrych, když mu nezištně přihrával Böhm - 3:0. O chvíli později to zkoušel na jedné straně Böhm, který branku přestřelil a na druhé straně trefil břevno pěknou střelou Munzar, který na podzim oblékal jaroměřský dres. Ve 37. min. nejprve vychytal Hasník nebezpečný průnik Klíže a poté i Horáka. Hosté se branky dočkali ve 40. min, kdy se s pomocí břevna trefil z přímého kopu ostrostřelec Karel - 3:1. Ve 43. min vrátil domácím třígolový náskok střídající Častvaj, který přeloboval brankáře - 4:1. První půli uzavřel střelou do prostřed brány Karel.

Z druhého poločasu uběhly sotva dvě minuty a opět se měnil stav. To Vít přihrál s chutí hrajícímu Častvajovi a ten vstřelil svoji druhou branku utkání - 5:1. Na tenisových 6:1 upravil v 54. min. Vít po kombinaci Škody s Böhmem. Vzápětí zvonila dvakrát branková konstrukce Hasníkovy branky, kdy nejprve orazítkoval tyč Škoda a po něm břevno Častvaj. Na opačné straně hřiště se zaskvěl Schejbal, který zmařil šanci Dyrcovi. V závěru zápasu se neprosadil nejprve Böhm, který orazítkoval tyč prázdné branky a po něm nedokázal míč do sítě propasírovat z brankové čáry ani Ulrych. Závěrečný zákrok utkání si tak připsal domácí Schejbal, který po rohu vyškrábl ze šibenice Munzarovu hlavičku. V "růžovce" se hrál otevřený fotbal, se šancemi na obou stranách, ale o vítězi nebylo od první minuty pochyb.

Po utkání předal předseda OFS Náchod ing. P. Vítek s místopředsedou Mgr. P. Vokálem domácímu týmu pohár za první místo v JOPECO OP mužů za soutěžní ročník 2015-16, tradiční šampaňské a poukázku na sud zlatavého moku.

Poděkování tentokrát patří i hlasateli J. Duškovi, který dorazil na utkání přímo z cyklistického závodu "Tour de Jaromer" a zhostil se své funkce na výbornou.

V závěrečném kole zajíždíme v sobotu do Hejtmánkovic.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř:

Rozhodčí: Vaníček, Gieci, Tůma

ŽK: 49. Karel - 79. Bano

Diváků: 140

TVcom

Záznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

26. kolo okresní přebor, FK Jaroměř B - TJ Velichovky, 5.6.2016, foto: Václav Mlejnek Bengo s pohárem okresních přeborníků 2015/2016. Foto: Václav Mlejnek
Galerie k předání poháru zde.


Zkrácený sestřih zápasu:,,Bengo" dokázalo ve šlágru kola v Kostelci v závěru vyrovnat a vybojovalo si tak s předstihem právo postupu do 1. B třídy !

25. kolo OP Náchod - 29.5.2016 od 10:00 - hřiště Č. Kostelec. 

TJ Červený Kostelec ,,B" - FK Jaroměř ,,B" 2:2 (2:0)

Branky: 15. Fišer, 33. Malina - 61. Beneš, 83. Ruprich

TJ Červený Kostelec B: Nyklíček - Nývlt, D. Marek, M. Marek, Janko, Hála, Barták, Malina, Špelda, M. Fireš, P. Fišer

FK Jaroměř B: Schejbal - Valášek (14. Mertlík), Rejchrt, Emlar J., Klíž - Ruprich, Böhm, Hekele (65. Ameti), Ulrych (85. Emlar L.) - Vít (K), Beneš

K nedělnímu dopolednímu utkání do Červeného Kostelce odjížděli Jaroměřští s odhodláním bodovat a zajistit si tak s předstihem titul "Přeborníka okresu". Do utkání tentokrát nastoupili čistokrevní "béčkaři" i s dorostenci. Po počátečním oťukávání zahrozili jako první hosté, ale Böhmova střela ze 20. metrů se mezi tři tyče nevešla. 14. min. byla pro další vývoj střetnutí důležitá. To po souboji Valáška s jedním domácím útočníkem odstoupil ze hry s otřesem mozku nejprve Dan (přejeme brzké uzdravení) a o chvíli později i červenokostelecký útočník. A protože domácí neměli nikoho na střídání, dohrávali až do konce střetnutí v deseti. Přesto se domácí ujali v 15. min vedení, to si na centr naběhl stoper Fišer a hlavou usměrnil míč do pravé šibenice - 1:0. Po vedoucí brance se domácí stáhli do obranného valu a začalo dobývání Nyklíčkovy branky. Od 15. do 23. min. se gólově neprosadili ve velkých šancích Beneš, Hekele, Vít a znovu Beneš, který orazítkoval levou tyč, a nakonec Böhm, kterého vychytal Nyklíček. A tak z ničeho nic udeřilo na druhé straně. To po trestném kopu vyboxoval míč na velké vápno Schejbal a Malina ho pohodlně ve 33. min. uklidil podruhé do jaroměřské sítě - 2:0. Přesto hosté nepolevovali v útočné hře, ale v první půli byla domácí branka uzamčena. Další gólové příležitosti neproměnil Beneš, Ruprich trefil pravou tyč a neujala se ani Ulrychova dorážka.

OP Náchod, SK Červený Kostelec- FK Jaroměř B, 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek Závěrečná vyrovnávací branka Viléma Rupricha (zcela vlevo). Foto 2x: Václav Mlejnek

I ve druhém poločase se snažili hosté odčarovat domácí svatyni, ale Nyklíček byl bezchybný. Zlikvidoval trestný kop Böhma a následně i Ulrycha. Až v 61. min. zacentroval do vápna Mertlík a Beneš tečovanou střelou překonal brankáře - 2:1. Hosté se i nadále snažili vstřelit vyrovnávací branku, ale domácí pozorně bránili. V 65. min. vystřelil těsně vedle Böhm, po něm přestřelil branku i Ruprich z trestného kopu. V 77. min poslal ostrý centr Merlík, ale Vít míč na dlouhou nohu neusměrnil. Tutovku v 78. min zazdil Rejchrt, který z metru nedokázal míč propasírovat do sítě. V 83. min. už byl na jaroměřských tvářích úsměv. Střídající Ahmeti přihrál Ulrychovi, ten předložil míč Ruprichovi a vytoužená vyrovnávací branka byla na světě - 2:2! V závěrečných minutách už si Jaroměřští výsledek zkušeně pohlídali, a tak mohla naplno vypuknout postupová radost.

OP SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek OP SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek OP SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek OP SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek OP SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek
OP SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek OP SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek OP SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek OP SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek OP SK Červený Kostelec B - FK Jaroměř B 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek

V tomto utkání jsme věděli, o co se hraje, a tomu byla podřízena i taktika. Přestože jsme v utkání doháněli dvougólové manko, tak jsme trpělivou hrou dosáhli remízového výsledku. Utkání bylo vedeno férovým způsobem trojicí rozhodčích, hrálo se v příjemné atmosféře. Bylo však ovlivněno oslabením domácích, ale na to se historie ptát nebude. Děkujeme všem hráčům, kteří se na postupu v průběhu ročníku podíleli, kouči Tomovi Palečkovi, prezidentu Jirkovi Lebedinskému, všem, kteří nás podporovali. Zvláštní poděkování patří p. Martinovskému. Dále pak V. Mlejnkovi, který naši cestu za postupem zadokumentovával společně s Honzou Ruprichem. A samozřejmě děkujeme i našim fandům, kteří navštěvovali naše zápasy.

V posledních dvou kolech si snad už fotbalu bez nervů dostatečně užijeme.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř:

Rozhodčí: Nymsa, Vaníček, Franěk

ŽK: 62. Barták, 72. Fišer - 54. Ulrych, 56. Ruprich, 56. Rejchrt, 76. Emlar

Diváků: 50

OP Náchod, SK Červený Kostelec- FK Jaroměř B, 29.5.2016, foto: Václav Mlejnek

,,Bengo" ve šlágru kola rozstřílelo Velkou Jesenici a zároveň pokořilo metu 100 gólů!

24. kolo OP Náchod - 21.5.2016 od 17:00 - hřiště Jaroměř. 

FK Jaroměř ,,B" - Velká Jesenice 9:0 (4:0)

Branky: 5. Bano, 14. Vít, 32.Ulrych, 43. Vít, 49. Hekele, 60. Emlar, 72. Vít, 81. Ameti, 83. Horák

FK Jaroměř ,,B": Schejbal - Valášek (80. Koler), Rejchrt, Emlar, Klíž (67. Souček) - Ulrych, Bano, Kašajík (40. Hekele), Matějka (63. Horák A.) - Vít (K), Beneš (63. Ameti)

TJ Sokol Velká Jesenice: Palasman (K) - Ježek (60. Frakowski), Marel. Hadvich, Otava (63. Vejdělek) - Kožený, Lelek, Hlávko, Slabý (60. Sklenář) - Krčil, Lášek

V dalším kole JOPECO OP mužů zavítal do Jaroměře tým ze špice tabulky z Velké Jesenice. Kdo očekával vyrovnaný souboj, ten se šeredně mýlil. Domácí tým šel od úvodních minut za vítězstvím. Hned v 1. min. se zastřeloval Bano, brankář chytá. V 6. min. přihrál Valášek Banovi a ten technickou střelou po zemi poprvé překonal Palasmana - 1:0. Ve 12. min. zahrávali domácí po malé domů nepřímý volný kop z hranice brankového území, ale Kašajík po rozehrávce přestřelil branku. O další dvě minuty našel dlouhý Schejbalův výkop Víta a ten ze dvaceti metrů trefil pod břevno - 2:0. Domácí s chutí kombinovali a přicházely další šance. V 18. min. po přihrávkách Beneše a Víta přestřelil branku Ulrych. O chvíli později opět v šanci Ulrych, který tentokrát nastřelil nohy brankáře. Ve 27. min. si na přihrávku za obránce zaběhl Matějka, ale ani on nebyl úspěšný. Vzápětí minul branku Kašajík. To ve 32. min po spolupráci Beneše s Kašajíkem rozvlnil síť potřetí Ulrych - 3:0. Poté se ke slovu dostali i hosté. Jedinou vyloženou šanci v utkání však neproměnili. Skóre se tak měnilo na druhé straně. To zakombinovali Matějka s Ulrychem a před Vítem zívala prázdná branka - 4:0.

24. kolo okresní přebor, FK Jaroměř B - TJ Sokol Velká Jesenice, 22.5.2016, foto: Václav Mlejnek Pavel Matějka ve 14. minutě před jesenickým brankářem Jiřím Palasmanem. Foto: 2x Václav Mlejnek

Druhý poločas začal tak, jak první skončil. Ve 49. minutě rozehrál rychle volný kop Beneš a Hekele měl snadnou úlohu - 5:0. V 55. min. se rodila šance na brejk pro hostujícího Krčila, ale Emlar včas požár uhasil. V 60. min. se k trestnému kopu z 22. metrů postavil Emlar a zakroutil míč podél zdi do branky - 6:0. Pak se dostal do šance střídající Ahmeti a po něm i Bano, ale stav se neměnil. V 72. min. už bylo na hřišti ještě veseleji. To kapitán Vít vstřelil svoji třetí branku v utkání a zároveň to byla STÁ branka Jaroměře v soutěžním ročníku. V 80. min. trefil Hekele břevno. V závěrečné desetiminutovce padly ještě dvě branky. Nejprve načal druhou stovku gólů Ahmeti, který dorazil míč do branky po kombinaci Bana s Vítem a poté se ještě prosadil další střídající plejer Horák, který zužitkoval přihrávku Ulrycha 9:0.

Domácí tým konečně zahrál podle představ. Kdo přišel v neděli do Růžovky, určitě nelitoval. Hráči slavili úspěch kombinačním pojetím hry a fotbalem se konečně bavili. Mužstvo Velké Jesenice působilo odevzdaným dojmem, a tak se zrodila nejvyšší výhra Jaroměřských v dosavadním průběhu OP.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř:

Rozhodčí: Bárta, Gieci, Vlk

ŽK: 6. Valášek - 36. Slabý

Diváků: 85

24. kolo okresní přebor, FK Jaroměř B - TJ Sokol Velká Jesenice, 22.5.2016, foto: Václav Mlejnek Štastným střelcem stého gólu Jaroměře v okresním přeboru a zároveň autorem hattricku se stal kapitán týmu Tomáš Vít.

Béčko zvítězilo zaslouženě a vysoko v dalekém Broumově

23. kolo OP Náchod - 14.5.2016 od 145:00 - hřiště Broumov. 

Slovan Broumov ,,B" - FK Jaroměř ,,B" 4:8 (1:4)

Branky: 21. Pokorný, 55. Gajdoš, 72. Bureš, 90. Pokorný - 7. Horák, 19. Böhm, 34. Horák, 40. Emlar, 64. Čenovský, 71. Böhm, 78. Böhm, 82. Čenovský

FK Jaroměř ,,B": Schejbal - Klíž, Ruprich, Beneš (80. Koller), Valášek - Emlar (60. Častvaj), Michálek, Čenovský, Horák - Vít, Böhm

Po posledních nevydařených zápasech zajížděl náš rezervní tým do dalekého Broumova s několika hráči "ačka". K posílení došlo i v realizačním týmu, kdy si odbyl premiéru na jaroměřské lavičce Jirka Klepsa. Naši hráči začali očekávaným náporem, přesto jako první zahrozil domácí Lehotský ale Schejbal se překvapit nenechal. Ve 3. min. po rohovém kopu hlavičkoval nepřesně Vít. Za další minutu vysunul Čenovský Böhma, ale toho vychytal broumovský gólman. V 7. min nacentroval Michálek na Horáka a ten otevírá skóre - 0:1. Na domácí branku se valil jeden útok za druhým. V 8. min. obešel Böhm brankáře, ale z brankové čáry míč vykopl domácí obránce. Za další minutu neuspěl Čenovský. Až v 19. min se prosadil Böhm po přihrávce Horáka - 0:2. Ve 22. min. se radovali z gólu i domácí, kdy po rohu nejprve střílel do břevna Pokorný, aby se k němu odražený míč vrátil a napodruhé už byl úspěšný - 1:2. Ve 32. min měl na hlavě "gólovku" Vít, ale branku opět minul. Ve 34. min. vstřelili Jaroměřští třetí branku, kdy se po spoluprácí Beneše s Čenovským prosadil Horák - 1:3. Vzápětí po narážečce s Vítem překonal brankáře Emlar - 1:4.

Druhý poločas začali aktivněji Broumovští. Nejprve ve 49. min. minul branku ??. V 53. min pak Schejbal vyrazil míč jen před sebe a Gajdoš nepochopitelně přestřelil branku z malého vápna. V 55. min. "namazal" Valášek Gajdošovi a ten snížil na 2:4. Z následného protiútoku nastřelil nohy brankáře z vyložené pozice smolař Vít. Za další čtyři minuty pálil z dobré pozice Emlar, ale Čadil umístěnou střelu s námahou vyrazil. V 64. přihrál Vít Čenovskému a bylo to 2:5. O minutu později přeloboval brankáře , ale bohužel i branku opět Čenovský. V 71. min. rychle rozehrál autové vhazování Vít na Böhma a ten na vzdálenější tyč vsítil šestou branku. Hattricku se Böhm dočkal v 78. min., kdy odražený balón poslal za záda Čadila - 2:7. Na druhé straně odpískal sudí Lokvenc po vzdušném souboji pokutový kop. Ten se štěstím pod padajícím Schejbalem proměnil Bureš - 3:7. V 82. min. si Častvajův centr zpracoval na prsa Čenovský a bylo to 3:8. V závěrečné minutě upravil na konečný stav domácí Pokorný - 4:8.

V Broumově se hrál oboustranně bezstarostný fotbal. Hosté drželi otěže zápasu pevně v rukách a o vítězi nebylo pochyb. Jen škoda opět hloupých branek v síti Schejbala. V neděli přivítáme tým z Velké Jesenice a to bude úplně jiný level.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř:

Rozhodčí: Lokvenc, Vacek, Klicnar

ŽK: 60. Moustafa

Diváků: 35

Wednesday the 12th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.