Béčko veze z Hejtmánkovic 3 body!

5. kolo OP - sobota 9.9.2023 od 17:00 - hřiště Hejtmánkovice

SK Hejtmánkovice - FK Jaroměř B  2:4 (1:2)

Branky:  44., 65. Hušek - 16. Gorol, 40. Seifert, 60. Čekal, 71. Čenovský (pen.)

SK Hejtmánkovice: Remeš - Harasevič M. (K), Harasevič V., Hušek F., Vlasák, Schubert, Groksch, Hušek D., Hečko, Růžička, Novák

FK Jaroměř B: Prokhyra - Kašpar (35. Horčička), Kudrnáč, Poděbradský,  Toman (73. Musil) - Horák, Panenka, Gorol, Seifert (82. Kramář J.) - Vach (46. Čekal), Čenovský (K)

Utkání začalo vyrovnaně s řadou nepřesností. V 17. minutě se po faulu na Čenovského trefil z trestného kopu Gorol a Jaroměř se ujala vedení 0:1. Ve 40. minutě jsme zvýšili náskok na 0:2 po dlouhém výkopu Prokhyry, který Horák nacentroval před branku na Seiferta a ten skvěle přehodil domácího brankáře. Ve 44. minutě domácí snižují stav po neuhlídaném rohovém kopu na 1:2.

0005 OP NA Hejtmankovce - FK Jaromer mini

V 61. minutě jsme přidali další gól, když Kudrnáč vyvezl balón, přihrál Panenkovi a ten krásným centrem našel Čekala, který se v zakončení nemýlil - 1:3. V 65. minutě prošli domácí středem hřiště, střelu z vápna Prokhyra vyrazil na břevno a dobíhající Hušek pohodlně doklepl do prázdné branky 2:3. V 71. minutě byl ve vápně brankářem faulován Čekal a nařízenou penaltu Čenovský zkušeně proměnil - 2:4.

Dvougólový náskok jsme si pohlídali a z Hejtmánkovic odjíždíme s třemi vybojovanými body.

Trenéři FK Jaroměř B: Na těžkém terénu jsme se ujali vedení a drželi ho po celý zápas. Nedařilo se nám proměnit více gólových šancí a náskok výrazněji navýšit. Nakonec jsme trochu utrápeně, ale zaslouženě zvítězili.

ŽK: 36. Schubert, 72. Hušek, 86. Haraševič M. - 47. Poděbradský, 73. Panenka, 81. Musil

Rozhodčí: Gernát - Suchánek