Úspěšná premiéra béčka na domácí půdě před zraky početného publika.

2. kolo OP - neděle 20.8.2023 od 17:00 - hřiště Jaroměř

Jaroměř B - TJ Rasošky  6:2 (2:1)

Branky:  6., 22. (pen.), 56. (pen.) Čenovský, 63. Bano, 73. Seifert, 86. Kramář J. - 31. Šeda J., 66. Růžek

FK Jaroměř B: Prokhyra - Toman, Sekyra, Poděbradský, Seifert (84. Kašpar) - Bano, Panenka, Čekal, (46. Rezek), Souček (46. Hořčička) - Vach (70. Kramář J.), Čenovský (60. Hrobský)

TJ Rasošky: Samek - Suchánek (42 Holub), Toman (89. Holínský), Nagy, Koprda (53. Adamovič) - Pilař, Šmied, Gorol (46. Pilař), Lokvenc - Růžek, Šeda J. (46. Šeda F.)

trenéři FK Jaroměř B: V prvním poločase jsme se ujali vedení 2:0, ale nedařilo se nám dostávat se do gólových šancí. Ve druhém poločase jsme hru zlepšili a vytvářeli si více nebezpečných situací. Hostům jsme bohužel umožnili vstřelit 2 branky po individuálních chybách, čehož se musíme vyvarovat. Jsme rádi, že jsme navázali na venkovní vítězství a připsali si další 3 body. Chtěli bychom pogratulovat Kubovi Kramářovi, který vstřelil svůj první gól v kariéře v mistrovském utkání. Těší nás, že se do týmu zapojili dorostenci i kluci z áčka. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli v hojném počtu podpořit.

ŽK: 30. Bano, 52. Seifert, 61. Panenka - 38. Šmied, 88. Šeda F.

ČK: 54. Šmied

Rozhodčí: Havrda, Špaček, Bareš

Diváků:  175

KP mužů FK Jaroměř B - TJ Rasošky, 20.8.2023, foto: Václav Mlejnek Martin Čenovský sleduje svůj první gól v šesté minutě utkání. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.