Záložnímu týmu Jaroměře chyběla bojovnost

PŘIDÁNA FOTOGALERIE

13. kolo - 1.B třída, skupina C - 1.11.2014 od 14:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř B - Spartak Opočno 2:4 (0:2)

Branky: 73. Ulrych, 85. Křivský - 27. Školník, 38. vlastní (Reichl), 54. a 81. Jelen

FK Jaroměř B: Kořen - Křivský, Kučera, Ponikelský, Plhal (46. Hekele) - Špaček, Emlar, Ruprich, Ameti - Vít (49. Német), Seifert (46. Ulrych)

Spartak Opočno: Švorc - Školník M., Lukášek, Petr, Pfeifer (76. Polák) - Vondřejc (90. Škoník R.), Škrabal (84. Skalický), Jelen - Čtvrtečka, Přibyl

V osmé minutě po nahrávce Seiferta vystřelil na bránu Opočna Tomáš Vít. Hosté měli šanci v 10. minutě po rohovém kopu, ale přestřelili. Vedení se ujali až po volném kopu ve 27. minutě (0:1) a po dalším volném kopu ve 37. minutě zvýšili na 0:2.

V 55. minutě, opět po volném kopu, zvýšil kapitán Opočna na 0:3. První šance domácích ve druhé půli přišla v 59. minutě, kdy hlavičku Tomáše Víta odklonil výskokem brankář, resp. horní tyč opočenské branky. Brankář soupeře pak musel další míč vyrážet přízemní robinsonádou v 65. minutě. Tlak Jaroměře pozvolna sílil, když v 73. minutě odehrál Mario Németh zprava míč k levé tyči, kam dobíhal Roman Ulrych a dorazil na 1:3. V 81. minutě však kapitán Opočna hlavičkou opět zvýšil na 1:4. V 85. minutě ještě Vladimír Křivský poslal míč zdáli obloučkem za záda opočenského gólmana, stav 2:4 ale zůstal, přes nastavené tři minuty, už konečný.

FK Jaroměř B - Spartak Opočno 1.11.2014, foto: Václav Mlejnek Kapitán Opočna a třetí gól pro jeho tým.

Tomáš Paleček, trenér FK Jaroměř: Blahopřeji hostům k vítězství, kteří byli po celý zápas agresivnější na míči a šli za ziskem tří bodů. Náš výkon dnes vůbec neodpovídal boji o finálovou čtyřku.

Jan Jánský, trenér Spartaku Opočno:  Zasloužené vítězství našeho týmu. Předvedli jsme bojovný výkon podložený kvalitní defenzívou a čtyřmi brankami.

ŽK: 32. Emlar, 53. Ruprich, 63. Špaček, 90. Kučera - 68. Škabal, 89. Švorc

Rozhodčí: Fryš

Diváků: 50

FK Jaroměř B - Spartak Opočno 1.11.2014, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Galerie k zápasu zde.