Zasloužená výhra mladšího dorostu

13. kolo Krajský přebor mladšího dorostu  U 17 - skupina B - sobota 28.10.2023 od 11:00 - hřiště Velké Poříčí.

Velké Poříčí - FK Jaroměř/TJ Velichovky 3:8 (0:3)

Branky: 47. Vlček, 84. Hrubý, 87 Rak - 22. Bartoníček, 25. Baudyš, 34. Hanák (p.k.), 51. Kunc, 52. Nguyen, 58. Mrkos, 66. Hanák, 76. Baudyš

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (C) - Pitor, Mrkos, Stradiot, Bartoníček - Hanák, Kunc, Dohnal, Baudyš, Kolář - Nguyen

Průběžně střídali: Hampl, Nitsa, Kadlec, Felcman O., Pospíšil

TJ Velké Poříčí: Gábor - Bogdan, Rak (C), Karlík, Grund, Suchánek, Vávra, Kohler, Hrubý, Sivák, Vlček

Průběžně střídali: Straka, Hofmann, Gyurács, Baláž, Kunz, Lichter

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Po úvodní vyrovnané dvacetiminutovce, ve které jsme se trochu hledali, na těžkém terénu jsme díky dvěma slepenými góly ujali vedení a trochu se uklidnili. Jenže na záčátku druhé půle i přes dostatečné varování v kabině při poločasové pauze nastal nepochopitelný výpadek, kdy během minuty jsme nejprve inkasovali a poté přečkali zahozenou stoprocentní šanci domácích. Na to jsme naštěstí reagovali dalšími dvěma slepenými góly a prakticky rozhodli o třech bodech. Zápas se poté víceméně dohrával, vypracovali jsme si náskok 8:1, který domácí tým i díky naší lohkovážností v obranné fázi zmírnil. Vítězství a osm vstřelených gólů je sice povzbuzení po séerii proher, ale je třeba do zbývajících třech zápasů zlepšení při řešení některých herních situacích.

ŽK: 53. Gábor, 85. Hrubý

Rozhodčí: Špaček Rudolf, Kaufman Patrik