Mladší dorost vyfasoval 11 v Jičíně

9. kolo Krajský přebor mladšího dorostu  U 17 - skupina B - neděle 1.10.2023 od 12:30 - hřiště Jičín.

SK Jičín - FK Jaroměř/TJ Velichovky 11:1 (7:1)

Branky: 9. Kozma, 11. Komárek, 12. Jančák, 23. Dočekal, 30. Lesák, 39. Jančák, 40. Čeřovský, 41. Jančák, 55. Kryšpín, 60. Rojík, 83. Zadražil, 86. Stránský

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Pospíšil - Felcman D. ( C ), Hanák, Stradiot, Křen - Lesák, Nguyen, Dohnal, Olexa, Baudyš - Kolář

Průběžně střídali: Nitsa, Dostál, Pitor, Chejnovský

SK Jičín: Romaniuk - Stránský, Zadražil, Rojík, Kozma ( C ), Čeřovský, Dočekal, Komárek, Kryšpín, Jančák, Sedláček

Průběžně střídali: Konečný, Ondráček, Benda, Lukáš

FB SK Jičín: Naši borci z MD U17 se postavili nevyzpytatelnému týmu Jaroměře, který je schopen obratů o body a zároveň prohrát s posledním týmem. Ale naši hráči přistoupili k tomuto utkání s velkou zodpovědností! Už v prvním poločase jsme ukázali, kdo je tady šéfem, a poločasové vedení 7:1 bylo odrazem naší územní i střelecké převahy. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a i když jsme neproměnili pokutový kop, drželi jsme otěže zápasu pevně ve svých rukách. Naše zasloužená výhra 11:1 byla potvrzením naší kvality, i když jsme mohli vstřelit ještě více branek. Dnes byl naším největším soupeřem opět domácí trávník, který je ve špatném stavu. Ale kluci přesto podali skvělý výkon a za jejich přístup je třeba je pochválit.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Nedělní utkání a čekal nás výjezd do Jičína. Kluky jsme na to připravovali už od začátku týdne, že to bude velmi těžké utkání. Věděli jsme, že soupeř nám bude chtít oplatit prohru, kde jsme u nich zvítězili 4:3. A během týdne už ta příprava začala. Omluvenky na trénink a špatná tréninková morálka. Samozřejmě i nějaké nemoce. Chybělo 5 hráčů, kteří standardně hrají v základní sestavě, ale na to se člověk nemůže vymlouvat a už vůbec né spoléhat, že se ten zápas vyhraje sám. Jak jsme si řekli, tak se kluci připravili. Někteří byli po sobotním flámu, další zase ponocovali a někdo si šel zase zaběhat ráné za hasiče a vše se dozvíte až po poločase. Přístup od našich hráčů, tak to byla jedna velká katastrofa, která svědčí o špatné koncentraci a nestabilnosti našeho týmu. To co předvedli kluci, to nemělo s fotbalem nic společného. Spíš jsme udělali pro Jičín tréninkový zápas, kde si s radostí zastříleli a od první minuty šli za vítězstvím. Naši kluci od první minuty šli možná  tak pro pití, protože někteří měli asi sucho v krku po sobotě, nebo se viděli v posteli, protože šli pozdě spát. Jičín byl dnes opravdu nekompromisní ve všem a hráli nádherný fotbal. Gratulujeme jim k výhře. No a nám těď nezbývá nic jiného než si sednout a probrat co dál. Jsme rádi, že se nám aspoň na pár minut vrátil Vašek do branky.