Vysoká výhra mladšího dorostu

6. kolo Krajský přebor mladšího dorostu  U 17 - skupina B - neděle 10.9.2023 od 15:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - TJ Jiskra Hořice 7:0 (1:0)

Branky: 30. Kadlec, 72. Baudyš, 74. Baudyš, 77. Kadlec, 79. Hušek, 83. Hušek, 88. Baudyš

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Pospíšil - Nitsa, Dohnal, Kukal, Dostál - Nguyen, Kunc, Mrkos (C), Baudyš, Felcman O. - Hanák

Průběžně střídali: Bedlek, Hušek, Lesák, Stradiot, Kadlec

TJ Jiskra Hořice: Procházka (C) - Krois, Písecký, Borůvka, Němeček, Fanta Jáchym, Fanta Jonáš, Gajzl, Lejsek, Bouz, Pospíšil

Průběžně střídali: Šeda, Kopecký, Šafařík, Pankratov, Mudroch

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: V nedělním teplém odpoledni nás čekal soupeř z Hořic. K hostům jsme měli určitý respekt, a proto jsme si před utkáním s klukama sedli a rozebrali minulý zápas s Vrchlabím, abychom se vyvarovali chyb a vyhráli.První poločas hosté hrozili brejkama, které naštěstí neproměnili. My jsme spálili co se dalo a kdyby první půle skončila 5:0 nikdo by se nemohl divit. O pauze jsme si řekli co a jak dál, abychom dali co nejrychleji druhou branku a uklidnili hru. Náš tlak se neustále zvyšoval a byla jen otázka na kterém čísle se zastaví skóre. Konečné skóre 7:0 pro nás. Branek mohlo padnout o dost více, ale i tak jsme spokojení s hrou kterou kluci předvedli. Fungovalo vše co jsme si řekli. Děkujeme fanouškům za podporu a gratulujeme Baudymu za hattrick a Pavlovi Huškovi za dva fíky. Příští týden nás čeká težky soupeř z Dohalic.