Remíza v úvodu nové sezóny mladšího dorostu

3. kolo Krajský přebor mladšího dorostu  U 17 - skupina B - neděle 20.8.2023 od 13:30 - hřiště Velichovky.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - Předměřice n. L. 1:1 (0:1)

Branky: 78. Pospíšil - 13. Mareš

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (C) - Felcman D., Dohnal, Kukal, Dostál - Nguyen, Mrkos, Kunc, Baudyš, Felcman O. - Hanák

Průběžně střídali: Pospíšil, Nitsa, Olexa, Lesák, Stradiot

TJ Slavoj Předměřice nad Labem: Strnad - Bajer, Bouček, Hertík, Hubka, Jelínek, Kopecký, Machač, Mareš (C), Popelka, Šakarov

Průběžně střídali: Chmelík, Dus, Dubec, Horák

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: První poločas v nové sezóně nám vůbec nevyšel, dělali jsme obrovské hrubky . Naštěstí se hostům podařilo využít jen jednu z chyb a proto jsme prohrávali po 45 minutách 0:1. Druhá půle byla o hodně lepší a dokázali jsme si vytvářet mnoho šancí a tak se nám podařilo vsitit aspoň vyrovnávající branku. Jsme spokojeni pouze s druhým poločasem, ale už ne tak s obrazem celkové hry.

ŽK: 50. Kunc - 60. Popelka

Rozhodčí: Tokar Pavel