Mladší dorost přes dobrý výkon přivezl z Dohalic jeden bod.

8. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - neděle 25.9.2022 od 14:00 - hřiště Dohalice.

TJ Sokol Dohalice/AFK Probluz - FK Jaroměř 2:2 (1:1) (PK 5:4)

Branky:  44. Jedlička, 65. Podubecký - 29. Tran Manh Linh Nguyen, 76. Hemelík

TJ Sokol Dohalice/AFK Probluz:  Hájek (45. Heligr) - Kulhánek, Veselý, Vít, Vu Xuan, Dvořák, Erbs (C) (72. Drábek), Jedlička, Rybáček, Valenta (81. Pánek), Podubecký, na lavičce byli připraveni Vyčítal, Plášil.

FK Jaroměř:  Dufek (C) - Hanák , Dohnal - Korityák, Kadlec, Hrobský Š., Felcman D. (25. Tran Manh Linh Nguyen ), Felcman O., Olexa - Novotný, Hemelík

TJ Sokol Dohalice/AFK Probluz - FK Jaroměř, 25.9.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Petr Koller, trenér FK Jaroměř:  Dnes byla znát zvýšená nemocnost napříč všemi mládežnickými kategoriemi. Začátek byl z obou stran vlažný. Když jsme místo nakopávané začali kombinovat, přidali důraz, dostali jsme se do vedení. Na konci poločasu jakoby nám docházely síly, a domácí dokázali vyrovnat. Dohalice těžily z vysokého útočníka, v zadních řadách je jistil kapitán, který nám mařil rychlé protiútoky. Ve druhé půli měli jasnou převahu domácí, a zúročili ji gólem na 2:1. Druhý inkasovaný gól nás nabudil a hra se opět vyrovnala, stejně jako skóre. V penaltovém rozstřelu měli větší štěstí domácí.

ŽK:  0 - Korityák, Hemelík

Rozhodčí: Miloš Hofman