Mladší dorost U17 - Jaroměř nevstřelila gól

21. kolo KP MLD U17 KHK - jaro 2016/17 - 26.4.2017 18:00 - stadion Červený Kostelec

TJ Červený Kostelec - FK Jaroměř 1:0 (1:0)

Branky: 27. Drapač - 0

FK Jaroměř: Červenka - Filip, Grmela, Pácalt, Beran - Čekal, Rýdl (58. Císař), Smotlacha (64. Pražák), Hykš (69. Nguyen) - Orct (71. Báno), Matuška (41. Vach)

TJ Červený Kostelec: Středa P. - Poláček D., Matějovic T., Netolický O., Neumann F., Mikeš F., Mudroch Zd., Mládek J., Dlauhoweský Jan, Šutaj Jan, Drapač Jiří (K) (71. Dlauhoweský A.), Hornych T.

Robert Hanuš, trenér::Zápas dvou rozdílných poločasů. My v prvním velmi aktivní a ze standardní situace se trefil náhradní brankář a kapitán týmu Jirka Drapač. Druhý poločas bohužel patřil hostům, ale oni šance neproměnili, a tak jsme se po dlouhé době dočkali vítězství. Opět, už po několikáté, velmi dobře oba zápasy odpískal sudí Franěk.

Jiří Červenka, trenér FK Jaroměř:Souhlasím s komentářem domácího trenéra o průběhu zápasu. Pokud nedáme branku nevyhrajeme.

Rozhodčí: Pavel Vítek

ŽK: 0 - 0