Mini přípravka - sezona 2020/2021 (ročník 2014 a mladší)

1 HOROR A 1 POHÁDKA SE ŠPATNÝM KONCEM V PODÁNÍ MINI

6. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 8.10.2020; 17:00 - hřiště Babí

SOKOL Zábrodí/SK Babí - FK Jaroměř 23:1 (12:0)

branky: Ropický

SPARTAK Police nad Metují - FK Jaroměř 5:0 (3:0)

Branky:

Sestava FK Jaroměř: Beran, Ropický, Paluska, Exner, Podolník

Trenér FKJ Radek Beran: Dneska jsem zažil jeden z nejhorších a jeden z nejlepších zápasů na lavičce MINIpřípravky. Na 1. zápas budu chtít rychle zapomenout, páč jsme při něm vypadali, jako bychom ještě seděli v autech a byli napevno svázáni pásy. Nevybavím si jedinou světlou chvilku, o kterou bych se mohl opřit. Výsledek mluví za vše a rozdíl skore mohl být klidně mnohem větší. O pauze mezi zápasy jsem se pokusil o jakousi promluvu do duše, což vzhledem k velmi mladému věku hráčů není vůbec jednoduché. K mému úžasu ale 2. zápas probíhal úplně opačně než 1.. Byli jsme rychlí, důrazní, draví a pouze naše neschopnost dát gól (3x tyčka, 4x netrefená prázdná brána) nás dělila od šance na bodový zisk. Bohužel fotbal se hraje na góly a bez nich nemůžeme vítězit.   

NEPOVEDENÝ TURNAJ MINIPŘÍPRVKY V ZÁBRODÍ

5. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 1.10.2020; 17:00 - hřiště Zábrodí

SOKOL Zábrodí/SK Babí - FK Jaroměř 9:2 (5:1)

branky: Derner, Exner

SPARTAK Police nad Metují - FK Jaroměř 8:1 (4:0)

Branky: Derner

Sestava FK Jaroměř: Derner, Ropický, Paluska, Exner

Trenér FKJ Radek Beran: Dnes se nám turnaj herně vůbec nepovedl ale aspoň se nám poodkryly další nedostatky, na kterých budeme muset pracovat. Oba soupeři nás dnes naprosto přehráli díky důrazu. Spoustu míčů nám dnes odebrali až moc snadno a z přečíslení pak trestali. My jsme se naopak k jejich bráně ani v jednom zápase téměř neprobojovali. Dětem to ale nemůžu vyčítat. Samy musí přijít na to, jak ve fotbale pracovat tělem a v budoucnu se na to zaměříme i na trenincích.

MINIPŘÍPRAVKA PODLEHLA DOMA HRÁČŮM NÁCHODA

4. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 24.9.2020; 17:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - FK Náchod 6:23 (2:12)

branky: 6x Ropický

Sestava FK Jaroměř: Podolník, Ropický, Beran, Kotýnek, Exner

Trenér FKJ Radek Beran: Dnes jsme po vzájemné dohodě sehráli dvojzápas poněkud jiným způsobem. Hrálo se na velmi mokrém hřišti po vydatném dešti, což dělalo stále ještě méně technicky nadaným hráčům velké problémy. S výkonem jsem ale velmi spokojen. Trojičky, se kterými se mohli rovnat, se snažili přehrávat a proti trojičkám, které byli nad jejich síly, bojovali, jak jen mohli. A za to jsem moc rád. I proti silnému soupeři jsme se snažili zapojit do hry kombinaci, a ikdyž se nám né vždy dařila, vidím v tom schopnostní i mentální pokrok našich hráčů oproti loňskému roku.

minipřípravka FK Jaroměř - FK Náchod , 24.9.2020, foto: Vaclav Mlejnek Maty Ropický dopravuje balón do sítě po nahrávce Tobiho Podolníka.

PRVNÍ ÚSPĚCH FOTBALISTŮ DO 7 LET

3. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 17.9.2020; 17:00 - hřiště Červený Kostelec

FK Jaroměř - TJ SOKOL Stárkov 10:1 (3:0)

branky: 5x Ropický, 4x Derner, 1x Podolník

TJ Červený Kostelec - FK Jaroměř 6:2 (3:0)

Branky: 2x Ropický

Sestava FK Jaroměř: Derner, Podolník, Ropický

Trenér FKJ Radek Beran: Po týdnu jsme se vrátili opět na trávník Červeného Kostelce. Bohužel ale vysoká marodka dovolila účast pouze 3 MALÝCH MUŠKETÝRŮ, takže chlapci museli odehrát celý turnaj BEZ MOŽNOSTI STŘÍDÁNÍ. Přetěžkého úkolu se ale nezalekli a po celou dobu statečně hájili barvy Jaroměře. A odměnou jim bylo první vítězství v soutěži, kdy si poradili s méně zkušenými soupeři ze Stárkova. První půle sice byla mírně rozpačitá, ale v druhé se kluci zklidnili a předváděli velmi pohledný kombinační fotbal plný branek. Tento styl hry jsme se pokusili přenést i do druhého zápasu. Bohužel proti kvalitnímu soupeři jsme se nevyvarovali chyb, které Kostelec krutě trestal. Ke konci už nám také začali docházet síly a soupeř strhl vyrovnaný zápas na svoji stranu a vítězství si pohlídal. Klukům ale dnes moooc děkuji za předvedený výkon a bojovnost, vedoucí k prvnímu úspěchu.

 

 

 

ANI NA DRUHÉM TURNAJI MINIPŘÍPRAVKA NA BODY NEDOSÁHLA

2. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 10.9.2020; 17:00 - hřiště Červený Kostelec

sestava FKJ: Paluska, Derner, Exner, Beran, Podolník

TJ Spartak Police nad Metují - FK Jaroměř 17:7

branky: 3x Exner, 2x Derner, 2x Podolník

TJ Červený Kostelec - FK Jaroměř 12:5

branky: 2x Derner, 2x Exner, Beran

trenér Radek Beran: Na druhý turnaj jsme s obměněnou sestavou cestovali do Červeného Kostelce a myslím, že všechny fanoušky musel fotbal bavit. Hráli se poměrně vyrovnané zápasy a padalo hodně gólů. V náš neprospěch bohužel v obou zápasech hrála nezkušenost a nesoustředěnost. Hlavně na tom soustředění na hru budeme muset do budoucna ještě hodně zapracovat. 

Friday the 19th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.