Mini přípravka - sezona 2020/2021 (ročník 2014 a mladší)

PRVNÍ ÚSPĚCH FOTBALISTŮ DO 7 LET

3. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 17.9.2020; 17:00 - hřiště Červený Kostelec

FK Jaroměř - TJ SOKOL Stárkov 10:1 (3:0)

branky: 5x Ropický, 4x Derner, 1x Podolník

TJ Červený Kostelec - FK Jaroměř 6:2 (3:0)

Branky: 2x Ropický

Sestava FK Jaroměř: Derner, Podolník, Ropický

Trenér FKJ Radek Beran: Po týdnu jsme se vrátili opět na trávník Červeného Kostelce. Bohužel ale vysoká marodka dovolila účast pouze 3 MALÝCH MUŠKETÝRŮ, takže chlapci museli odehrát celý turnaj BEZ MOŽNOSTI STŘÍDÁNÍ. Přetěžkého úkolu se ale nezalekli a po celou dobu statečně hájili barvy Jaroměře. A odměnou jim bylo první vítězství v soutěži, kdy si poradili s méně zkušenými soupeři ze Stárkova. První půle sice byla mírně rozpačitá, ale v druhé se kluci zklidnili a předváděli velmi pohledný kombinační fotbal plný branek. Tento styl hry jsme se pokusili přenést i do druhého zápasu. Bohužel proti kvalitnímu soupeři jsme se nevyvarovali chyb, které Kostelec krutě trestal. Ke konci už nám také začali docházet síly a soupeř strhl vyrovnaný zápas na svoji stranu a vítězství si pohlídal. Klukům ale dnes moooc děkuji za předvedený výkon a bojovnost, vedoucí k prvnímu úspěchu.

 

 

 

ANI NA DRUHÉM TURNAJI MINIPŘÍPRAVKA NA BODY NEDOSÁHLA

2. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 10.9.2020; 17:00 - hřiště Červený Kostelec

sestava FKJ: Paluska, Derner, Exner, Beran, Podolník

TJ Spartak Police nad Metují - FK Jaroměř 17:7

branky: 3x Exner, 2x Derner, 2x Podolník

TJ Červený Kostelec - FK Jaroměř 12:5

branky: 2x Derner, 2x Exner, Beran

trenér Radek Beran: Na druhý turnaj jsme s obměněnou sestavou cestovali do Červeného Kostelce a myslím, že všechny fanoušky musel fotbal bavit. Hráli se poměrně vyrovnané zápasy a padalo hodně gólů. V náš neprospěch bohužel v obou zápasech hrála nezkušenost a nesoustředěnost. Hlavně na tom soustředění na hru budeme muset do budoucna ještě hodně zapracovat. 

MINIPŘÍPRAVKA BOHUŽEL NA PRVNÍM TURNAJI NEBODOVALA

1. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 3.9.2020; 17:00 - hřiště Náchod Hamra

sestava FKJ: Ropická, Ropický, Paluska, Derner, Exner, Novotný M.

FK Náchod "A" - FK Jaroměř 18:0

branky:

FK Náchod "B" - FK Jaroměř 7:6

branky: 2x Derner, 2x Ropický, 1x Ropická, 1x Exner

trenér Radek Beran: K prvnímu letošnímu turnaji jsme cestovali do Náchoda, takže jsme věděli, že nás hned z kraje soutěže čeká extrémně silný soupeř. Kvalita Náchodské školy fotbalu se projevila hned v prvním zápase, kde nás silnější z Náchodských týmů jasně přehrával a zaslouženě vysoko zvítězil. Druhý zápas už byl boj rovnocených soupeřů. Hrálo se nahoru dolu, padali branky, a jak děti tak i rodiče fotbal bavil. Nakonec bohužel soupeř těsně před koncem rozhodl o svém vítězství. První zápas sice ukázal, že to bude dlouhá cesta při výchově mladých fotbalistů a fotbalistek, ale ten druhý nás povzbudil, že má cenu tou cestou jít. 

Friday the 25th.
Template © socoolapps | free joomla templates - All rights reserved.