ban 20200701 Letni prestavka

Novinky

Přípravná utkání v létě 2020

Po krátké letní přestávce se muži sejdou ve středu 15. července na zahajovacím tréninku. Ve druhé polovině měsíce pak absolvují tři přípravná utkání na hřištích soupeřů. K závěrečnému, čtvrtému, si do Růžové ulice pozvali borce z Třebše. Hned v prvním srpnovém víkendu pak nastoupí do pohárového utkání v nultém předkole.

Přípravná utkání

    • 18.7. sobota 17:30 SK Týniště nad Orlicí - FK Jaroměř
    • 22.7. středa 18:00 SK Dobruška - FK Jaroměř
    • 25.7. sobota 17:00 FK Černilov - FK Jaroměř
    • 29.7. středa 18:00 FK Jaroměř - Sokol Třebeš

Pohárová utkání

    • 1.8. sobota 17:00 FC Nový Hradec Králové - FK Jaroměř

Prvním mistrovským zápasem bude předehrávka 15. kola na domácí půdě proti SK Solnice. Předběžný termín byl stanoven na 16.08.2020 17:00 h.


Foto: Evžen Zvolánek


Termíny se mohou ještě měnit. Aktualizovaný rozpis budete průběžně nacházet v pravé části tohoto webu.

Pozvánka na zápas

Ve Velichovkách proběhne od 18. do 19.7. Lázeňský pohár. Zúčastní se ho tým Luhačovic, který hraje krajský přebor, a dále mužstva z Klimkovic, Mšené Lázní, Železnice, Lázní Bělohrad, Konstantinových Lázní a Janských Lázní.

Nepropásněte jedinečnou příležitost zafandit si na putovní fotbalové akci s více než čtyřicetiletou tradicí. Blíž než ve Velichovkách se už hrát nebude. Jaroměřské Sluneční lázně na Úpě ke startu v Lázeňském poháru opravdu nestačí.

Informace o tradičním Lázeňském poháru najdete na stránkách pořadatele zde.  

V zimní přestávce došlo k několika změnám v jaroměřském kádru. Přichází Petr Panenka (1997) z FK Náchod, a z velichovského hostování se vrací Mário Németh (1997).

Videovizitka týmu mužů od Honzy Rupricha.

Videopozvánka Honzy Rupricha na 18. kolo Divize C:

Foto: Václav Mlejnek     Momentka z podzimního domácího zápasu s FK Kostelec n. O. Foto: Václav Mlejnek

Koláž: Václav Mlejnek    Koláž: Václav Mlejnek

Koláž: TJ Velichovky    Koláž: TJ Velichovky


Tréninky v létě 2020

Trenér týmu dospělých Miloš Exnar přivítal ve středu 20.5.20 na hřišti v Růžovce na prvním tréninku po vynucené karanténní pauze 17 hráčů a dva brankáře.

Muže čeká od 30. května účast v letním turnaji AGRO CUP (více zde), první víkend jim však připadl volný los. O týden později, v sobotu 6.6., přivítají na domácí trávě rivaly z České Skalice. Úvodní výkop tradičního derby byl stanoven na 17. hodinu.


Foto: Evžen Zvolánek

Tréninky zahájila i mládež. Jejich rozpis najdete v pravé části tohoto webu, nebo přímo zde (pdf).

Restart fotbalu

Na jaroměřský pažit se vrací fotbal. Hřiště v Růžové ulici již příští týden obsadí první trénující hráči. Trenéři chtějí rozhýbat všechny mládežnické kategorie, které poslední dva měsíce tráví volný čas povětšinou doma před počítačem nebo televizí. I když zpočátku bude účást dobrovolná, a bude záležet na zvážení rodičů, zda mladé hráče na trénink pošlou, klub věří v optimistický scénář a připravuje rozpis tréninků až do konce června.

Muži zahájí týmové stmelování pravděpodobně ve středu 20.5., a pokud to podmínky a zájem potencionálních soupeřů dovolí, do konce června se představí i v několika přátelských utkáních. Poté má tým dospělých v plánu krátkou prázdninovou přestávku a v půlce července zahájí přípravu na novou sezónu 2020/21.

Konkrétní termíny tréninků a dalších událostí, které rozvolňování celostátních preventivních omezení umožní, průběžně najdete i na našem webu.


Tréninkový plán do 30.6. zde.
Aktualizované desatero pro chování na hřišti zde.

Klub se zapojil do projektu XPS

FK Jaroměř se přidal k tréninkové platformě XPS Network firmy Sideline Sports.

FAČR pro všechny kluby zakoupil licence softwaru XPS, který je zaměřený na klíčové prvky trénování, jako jsou analyzování, plánování a komunikace. Tento software umožní klubům získávat snadno sportovní informace z FAČR, plánovat si tréninkovou činnost a uchovávat veškeré klubové know-how.

Informace o XPS si můžete také přečíst v této prezentaci. Aktuality zde.


Sunday the 5th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.