ban 202212 ASVAJ

Novinky

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Střelci 1.B třídy 2014/2015

jméno tým skupina počet gólů
1. J.Jiřička FK Dolní Kaln&a= acute; B 3
Hořínek SK Albrechtice n.O. D 3
Němeček SK Miletín A 3
Jakoubek Tatran Hostinné= B 3
Nový D. FC Spartak Kobylice A 3
2. Pazderník Baník Vamberk D 2
D.Ježek FK Dolní Kaln&a= acute; B 2
Klaban FK Kopidlno A 2
Brett FK Kopidlno A 2
Brendl Loko Borohrádek= D 2
Vítek L. SK Albrechtice n.O. D 2
Zámečn&iacu= te;k Sokol Nepolisy A 2
Jelen Spartak Opočno C 2
Krmaš Velešov Doudleby = n.O. D 2
Mészáros = M. SK Jičín B= A 2
Kořínek SK Jičín B= A 2
Vondrouš SK Miletín A 2
Pánek Sokol Nepolisy A 2
Kotyk Baník Žacléř B 2
Králík T.= Baník Vamberk D 2
Sehnal Sokol Zdelov D 2
3. Valtera AFK Hronov B 1
Šponar Baník Vamberk D 1
Hamerský Baník Vamberk D 1
Jedlinský Jan Černíkovic= e D 1
Tomášek Jan= České Meziříčí C 1
M. Novotný FC Spartak Kobylice A 1
Khol FC Spartak Kobylice A 1
Brandejs Jakub FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jedlinský Jakub<= /td> FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Kočnar Aleš FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jakub Roman FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Rejha FC VTJ Milí= 9;eves A 1
M.Bartoš FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Plhal FK Jaroměř B= C 1
Hekele FK Jaroměř B= C 1
Šafaří= k FK Kopidlno A 1
Poutník FK Kopidlno A 1
Sazima T. Loko Borohrádek= D 1
Zvolánek Lokomotiva HK C 1
Javůrek Jakub Lokomotiva HK C 1
Jaroš SK Albrechtice n.O. D 1
Sršeň SK Albrechtice n.O. D 1
Janeček SK Albrechtice n.O. D 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Tomášek SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Lámr SK Miletín A 1
Hlavatý Slavoj Předmě= ;řice C 1
Čepelka Sokol Lípa nad Orlicí D 1
Brokeš Sokol Malšovice C 1
Velinský Sokol Malšovice C 1
J. Lihan Sokol Nepolisy A 1
Reichl Spartak Opočno C 1
Horák L. Tatran Hostinné= B 1
Hylmar TJ Rudník B 1
Horešovský<= /td> TJ Rudník B 1
Lyer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dudek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Zlámal SK Jičín B= A 1
Říha L. FC Spartak Kobylice A 1
Havelka M. FK Kopidlno A 1
Roman M. FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Havelka FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Šustr Sokol Nepolisy A 1
Nývlt M. MFK Trutnov C B 1
Ondráško Baník Žacléř B 1
Navrátil T. ml.<= /td> FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Mucha J. Spartak Police n. M. B 1
Klapkovský Spartak Police n. M. B 1
Puraš AFK Hronov B 1
Brhel FC Mladé Buky B 1
Štěpán= ek FC Mladé Buky B 1
Macháček Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. C 1
Lejp D. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Bareš E. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Krajňák T.<= /td> České Meziříčí C 1
Tobiášek Sokol Malšovice C 1
Rejha Sokol Malšovice C 1
Šrámek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Mazura M. Velešov Doudleby = n.O. D 1
Kráčmer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dobiáš T. Loko Borohrádek= D 1
Bílek J. Loko Borohrádek= D 1
Čermák A. Loko Borohrádek= D 1
Polívka FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1

Pozvánka na zápas FKJ B - Sokol Hejtmánkovice

Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...

Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...

STP rozlosování jaro 2014

  MŽ, SP – PODZIM  2013 - SKUPINA A  
1. JIČÍN SK JIČÍN
2. TŘEBEŠ TJ SOKOL TŘEBEŠ
3. VRCHLABÍ FC VRCHLABÍ
4. NÁCHOD/N.M. FK NÁCHOD/MFK N.M.n.M
5. OLYMPIA A FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ  A
6. JAROMĚŘ FK JAROMĚŘ
7. DVŮR KRÁLOVÉ TJ DVŮR KRÁLOVÉ n/L
Utkání v nástavbě - přípravná utkání (náhodný los mezi všemi účastníky KP) sraz hřiště
pořadatel/hřiště: datum: účastníci :
1.nástavba NE 13.4. 1 2 3 4 9:15
Hostinné 10:00 Hostinné Rychnov Hro/Pol Jaroměř
E-on CUP r. 2004 SO 19.4. 1 2 3 4 7:15
Chrudim 9:00        
2.nástavba NE 20.4. 1 2 3 4 8:15
Rtyně v P 9:00 Jaroměř Rt./Úpice Trutnov Dvůr
3.nástavba SO 26.4. 1 2 3 4 9:30
Olympia HK 10:00 Hro/Pol Olympia B Jičíněves Jaroměř
Utkání ve skupině - mistrovská utkání (zápasy ve skupině - výsledky v tabulce)
můžete sledovat na
http://www.fotbaljaromer.cz/index.php/st-pripravka  nebo
http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/74/7/
14.kolo SO 3.5. 1 2 3 4 8:15
Podhůří u Vrchl. 10:00 Jaroměř Vrchlabí x Dvůr
Grassroots+day ČT 8.5. 1 2 3 4 7:00
bude doplněno 9:00        
15.kolo SO 10.5. 1 2 3 4 7:30
Třebeš HK 9:00 x Jaroměř Olympia A Třebeš
16.kolo SO 17.5. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Ná/N.M. Vrchlabí Jaroměř Olympia A
17.kolo SO 24.5. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Dvůr Jičín Olympia A Jaroměř
18.kolo NE 1.6. 1 2 3 4 8:00
Jičín 10:00 Jaroměř x Ná/N.M. Jičín
19.kolo SO 7.6. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Třebeš Jaroměř Vrchlabí Jičín
20.kolo NE 15.6 1 2 3 4 8:45
Jaroměř 9:00 Dvůr Jaroměř Ná/N.M. Třebeš
3x tým - délka utkání 2x20 minut 4x tým - délka utkání 2x15 minut
A = pořadatel rozpisy utkání A = pořadatel rozpisy utkání
09,00 hodin A 1 - B 1 A 2 - B 2 09,00 hodin A 1 - B 1 C 1 - D 1
09,50 hodin B 1 - C 1 B 2 - C 2 09,40 hodin A 2 - B 2 C 2 - D 2
10,40 hodin A 1 - C 1 A 2 - C 2 10,20 hodin A 1 - C 1 B 1 - D 1
11,30 hodin závěr 11,00 hodin A 2 - C 2 B 2 - D 2
11,40 hodin A 1 - D 1 B 1 - C 1
12,20 hodin A 2 - D 2 B 2 - C 2
13,00 hodin závěr

STP kalendář jaro 2014

Plán tréninků, zápasů a turnajů STP
duben 2014
datum  den od - do hřiště/hala
1. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
2. ST    
3. ČT 17:00-18:30 Růžovka
4.    
5. SO 9:00-12:00 Růžovka *
6. NE 9:00-12:00 Nové Město n/M*
7. PO 17:00-18:30 Růžovka
8. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
9. ST 17:00-19:00 Růžovka
10. ČT 17:00-18:30 Růžovka
11.    
12. SO    
13. NE 9:15-15:00 Hostinné
14. PO 17:00-18:30 Růžovka
15. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
16. ST    
17. ČT 17:00-18:30 Růžovka
18.    
19. SO 7:15-16:00 Chrudim 2004
20. NE 8:15-14:00 Rtyně v Podkrk.
21. PO 17:00-18:30 Růžovka
22. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
23. ST    
24. ČT 17:00-18:30 Růžovka
25.    
26. SO 9:30-15:00 Olympia HK
27. NE    
28. PO 17:00-18:30 Růžovka
29. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
30. ST    
       
*) v případě hezkého počasí se bude hrát v sobotu
v Jaroměři, v případě špatného počasí v neděli
v Novém Městě n/M
květen 2014
datum  den od - do hřiště/hala
1. ČT 8:00-17:00 výběry OFS U11+U12
2.    
3. SO 8:15-14:00 Podhůří u Vrchlabí
4. NE    
5. PO 17:00-18:30 Růžovka
6. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
7. ST    
8. ČT 7:00-16:00 Grassroots day
9.    
10. SO 7:30-13:00 Třebeš HK
11. NE    
12. PO 17:00-18:30 Růžovka
13. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
14. ST    
15. ČT 17:00-18:30 Růžovka
16.    
17. SO 9:45-13:00 Jaroměř
18. NE    
12. PO 17:00-18:30 Růžovka
13. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
14. ST    
15. ČT 17:00-18:30 Růžovka
23.    
24. SO 9:45-13:00 Jaroměř
25. NE    
12. PO 17:00-18:30 Růžovka
13. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
14. ST    
15. ČT 17:00-18:30 Růžovka
30.    
31. SO    
červen 2014
datum  den od - do hřiště/hala
1. NE 8:00-14:30 Jičín
2. PO 17:00-18:30 Růžovka
3. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
4. ST    
5. ČT 17:00-18:30 Růžovka
6.    
7. SO 9:45-13:00 Jaroměř
8. NE    
9. PO 17:00-18:30 Růžovka
10. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
11. ST    
12. ČT 17:00-18:30 Růžovka
13.    
14. SO    
15. NE 8:45-13:00 Jaroměř
16. PO 17:00-18:30 Růžovka
17. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
18. ST    
19. ČT 17:00-18:30 Růžovka
20.    
21. SO    
22. NE    
23. PO 17:00-18:30 Růžovka
24. ÚT 17:00-18:30 Růžovka
25. ST    
26. ČT 17:00-18:30 Růžovka
27.    
28. SO    
29. NE    
30. PO    
       
Tréninky duben - červen 2014:  po 16:45 - 18:30 hodin
út 16:45 - 18:30 hodin
čt 16:45 - 18:30 hodin
Jiří Červenka   +420 605 253 010 autodí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Štěpán Rind    +420 731 478 365 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
info: http://www.fotbaljaromer.cz/index.php/st-pripravka/2013-2014/8-home/769-stp-rozlosovani
Výsledky a tabulka zde: http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/23/7/ 
Saturday the 3rd.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.