Starší žáci - sezona 2019/2020 (ročník 2005 a mladší)

Hodnocení podzimu 2019 z pohledu trenérů starších žáků

V sérii zimního hodnocení jaroměřských týmů z pohledu jejich trenérů pokračujeme kategorií starších žáků. Na ročníky 2005 - 2006 jsme se zeptali trenéra Jiřího Skalického mladšího. Tomu v relizačním týmu sekunduje Jiří Rezek. Vedoucím týmu je Jiří Skalický.

Skončila podzimní část sezóny 2019/20, jak na ni budete vzpomínat?

Pro kompletní statistiku starších žáků klikněte na obrázek.

Určitě s pocitem dobře odvedené práce. Pokud se podíváme na tabulku, tak náš tým přezimuje na prvním místě (druhý Dvůr má o zápas méně). Předvedená hra byla také na dobré úrovni, a to zejména za začátku sezóny, kde jsme hráli pěkný fotbal. Pak se nám některé zápasy herně nepovedly, přesto jsme v nich dokázali získat body. Za to si týmu moc vážím, že i přes nepovedený výkon dokážeme zvítězit.

Který ze zápasů hodnotíte jako nejpovedenější a naopak?
Povedených zápasů bylo několik, určitě nejpovedenější byl ten ve Vrchlabí, kde kluci a Aneta bez střídání zvládli zápas otočit a zaslouženě vyhráli. Dobrý zápas byl i ten poslední domácí proti Malšově Lhotě, kde jsme hráli pěkný kombinační fotbal.

Špatný výkon jsme podali v Kuklenách proti domácí Olympii, kde jsme se do poslední chvíle báli o výsledek. A také ve Dvoře Králové, kde jsme zápas prohráli už v kabinách. Bohužel jsem se soupeře zbytečně báli a jeho vítězství mu velmi usnadnili.

Co máte se svým týmem v plánu přes zimu?
Na jaře je o co hrát, tak je třeba kvalitní trénink. Začneme hned v první polovině ledna. Doufám, že i hráči k tomu tak přistoupí a budou na každém tréninku makat naplno.

Cíl týmu pro jarní část?
Nadále předvádět koukatelný kombinační fotbal. Vyhrávat co nejvíce zápasů...

Jiří Rezek, foto: Václav Mlejnek U míče nejlepší střelec podzimu za tým i v První krajské lize žáků U15 Jiří Rezek . Foto: Václav Mlejnek.

Starší žáci U15 - výhra v posledním zápase podzimu

SŽ - 14. kolo DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A - 10. 11. 2019 12:00, Jaroměř

FK Jaroměř - TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK 4:1 (3:0)

Branky: Rezek 2x, Škodová, Lebedínský - Žaloudek

FK Jaroměř: Dufek - Libich, Hrobský, Kňourek, Potoček - Škodová, Hemelík, Skalický, Lebedínský, Bělohlávek - Rezek

Střídali: Jireš, Radil, Hofman

SŽ FKJ - TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK, 10.11.2019, foto: Václav Mlejnek

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Poslední podzimní utkání jsme na domácím hřišti zvládli. Po dobré hře jsme soupeře přehráli a zaslouženě vyhráli. Krásné dvě branky dal Réza. Celý tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Děkuji všem za dobře odehraný podzim a rodičům za fandění. Na jaře máme o co hrát, tak doufám, že výkony půjdou jen nahoru.

Rozhodčí: Lukáš Nožka

ŽK: 0:1

Diváků: 48

SŽ FKJ - TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK, 10.11.2019, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek

Starší žáci U15 - zasloužená výhra ve Vrchlabí

SŽ - 13. kolo DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A - 2. 11. 2019 9:30, Vrchlabí UMT

FC Vrchlabí - FK Jaroměř 2:4 (2:2)

Branky: Mečíř, Podrazil - Rezek 2x, Škodová, Skalický

FK Jaroměř: Dufek - Libich, Hrobský, Kňourek, Potoček -  Škodová, Skalický, Hofman, Lebedínský, Hemelík  - Rezek

Střídali: Bělohlávek

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Proti těžkému soupeři jsme měli pouze jednoho hráče na střídání. Hned ve druhé minutě jsme obdrželi branku a naše hra nebyla dobrá. Zhruba od desáté minuty jsme začli lépe kombinovat a vytvářet si šance. Jednu z nich chtěl zakončit Marťas, ale bohužel při nápřahu na míč neudržel rovnováhu a nešťastně spadl na záda. Pro velkou bolest nemohl pokračovat v zápase a musel být vystřídán. Po dobré hře jsme utkání otočili a dostali se do jednobrankového vedení, bohužel domácím se podařilo ke konci poločasu z náhodného odrazu dostat do brejku, z kterého vyrovnali. Ve druhém poločase všichni kluci bez střídání makali a supeře nepustili do žádné vyložené šance. Naopak do několika šancí se dostal Réza a dvě znich proměnil. Dnes jsme po velmi dobrém výkonu vyhráli a celý tým zaslouží pochvalu za nasazení a chuť zvítězit.

Rozhodčí: Michal Šnajdr

ŽK: 1:1

Diváků: 24

Starší žáci U15 - těsná domácí výhra

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec 4:3 (1:0)

Branky: Rezek 2x, Škodová, Malý - Turek 2x, Trávnička

FK Jaroměř: Dufek - Libich, Hrobský, Kňourek, Radil - Malý, Hemelík, Skalický, Lebedínský, Potoček - Rezek

Střídali: Jireš, Škodová, Bělohlávek

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř:

Rozhodčí: Václav Hlavsa

ŽK: 0:0

Diváků: 42

SZ FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec, 27.10.2019, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek

Starší žáci U15 - nepovedený druhý poločas v Kuklenách

SŽ - 11. kolo DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A - 20. 10. 2019 14:00, Dvůr Králové nad Labem

FK Kratonohy/FC Olympia HK - FK Jaroměř 4:6 (1:5)

Branky: Gegaj 2x, Ježek, Hopko - Rezek 2x, Bělohlávek, Hofman, Jireš, Lebedínský

FK Jaroměř: Dufek - Libich, Lebedínský, Kňourek, Radil -  Malý, Skalický, Hofman, Hemelík, Potoček,  -Rezek

Střídali: Bělohlávek, Jireš

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Proti poslednímu týmu tabulky jsme začali dobře a už v 10. minutě jsme vedli 3:0. Do poločasu jsme ještě přidali dvě branky a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli mít v utkání nějaké problémy. Bohužel nás srazily zbytečné branky a v druhém poločase jsme předvedli otřesný výkon a dokonce jsme se strachovali o výsledek. Je potřeba hrát naplno celý zápas a nenechat soupeře, aby nás začal přehrávat..

Rozhodčí: Michal Hopko