Starší žáci zakončili sezónu vítězstvím nad Vrchlabím !

26. kolo NADLER KP SŽ - 14.6.2015 od 12:15 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FC Vrchlabí 2:1 (0:1)

Branky: Matuška, Orct - Mařík

FK Jaroměř: Červenka - Filip, Beran, Matuška - Smotlacha, Orct, Čekal - Vach, Rýdl, Grmela - Khýrová

Střídali: Čapek, Kudrnáč, Smetana

Tomáš Čekal, trenér FK Jaroměř: Dnešní zápas se mi hodnotí dobře. Celý domácí tým plnil stanovenou taktiku, a to se vyplatilo ve druhém poločase. Od 11 minuty jsme prohrávali a od té doby jsme byli již lepší. Děkuji všem za předvedený výkon a chuť vyhrát. Moje loučení na lavičce FK Jaroměř dopadlo krásně. Týme děkuji.

Rozhodčí: Buchta

ŽK: Matuška - Tauchman, Krajník

Diváků: 25

SŽ FK Jaroměř - FC Vrchlabí 14.6.2015, foto Václav Mlejnek SŽ FK Jaroměř - FC Vrchlabí 14.6.2015, foto Václav Mlejnek
Rozloučení s Michaelou Khýrovou. Každý spoluhráč jí předal růži v barvách jejího příštího dorosteneckého klubu AC Sparta Praha. Foto Václav Mlejnek.

TVcom

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

SŽ FK Jaroměř - FC Vrchlabí 14.6.2015, foto Václav Mlejnek SŽ FK Jaroměř - FC Vrchlabí 14.6.2015, foto Václav Mlejnek SŽ FK Jaroměř - FC Vrchlabí 14.6.2015, foto Václav Mlejnek SŽ FK Jaroměř - FC Vrchlabí 14.6.2015, foto Václav Mlejnek SŽ FK Jaroměř - FC Vrchlabí 14.6.2015, foto Václav Mlejnek

Michaela Khýrová mistryní ČR 2015 v kategorii starších žákyň

Satalice 6.6.2015

Hráčka Michaela Khýrová, která nastupuje také za tým FK Jaroměř, získala v neděli v barvách klubu AC Sparta Praha titul mistryně České republiky starších žákyň.

Do finálového turnaje v Satalicích se kvalifikovaly z dlouhodobé soutěže týmy Sparty Praha, Zbrojovky Brno, Plzně a Slovácka. Hráčky Sparty v prvním utkání zdolaly silný tým Zbrojovky Brno a tím si zajistily boj o titul s hráčkami Viktorie Plzeň.

Finálové klání přineslo hezký a kombinační fotbal. Vítězství 6:1 nad Plzní znamenalo zlato nejen pro Spartu, ale i pro Michaelu.

Michaela Khýrová, Sparta Praha, Mistr ČR| 2015 v kategorii starších žákyň Michaela Khýrová, horní řada, třetí zleva.

Michaela Khýrová, Sparta Praha, Mistr ČR| 2015 v kategorii starších žákyň Foto: Miroslav Kotrč .

S nízkou produktivitou se špatně vyhrává

25. kolo NADLER KP SŽ - 6.6.2015 od 11:30 - hřiště Broumov.

Slovan Broumov - FK Jaroměř 3:1 (0:0)

Branky: 2x Farkaš, 1x Čihák - Smotlacha

Slovan Broumov: Umlauf - Jakubec, Šošovička Jakub, Rieger, Šošovička Jáchym, Farkaš, Kretschmer, Borna, Sklenařík, Bárta, Bartoš střídali: Čihák, Doubrava, Hofman, Suchý, Šimko, Bažo

FK Jaroměř: Červenka - Filip, Chroust, Beran, Kňourková, Matuška, Čihulka, Smotlacha, Orct, Čekal, Vach střídali: Grmela, Čapek

Robert Frydrych, trenér Slovan Broumov: V horkém letním počasí se hrál fotbal nahoru dolu. My jsme si vytvořili více šancí, ale protože jsme jich většinu neproměnili, bylo až do posledních minut o co hrát.

Tomáš Čekal, trenér FK Jaroměř: V zápase jsme měli hodně šancí na vstřelení gólu, ale povedlo se nám to pouze jednou. Domácí byli produktivnější v zakončení, a tak je jejich vítězství zasloužené.

ŽK: Umlauf - 0

Diváků: 0-0

Rozhodčí: Nožka

Diváků:

Zasloužené vítězství starších žáků po dlouhé době

23. kolo NADLER KP SŽ - 23.5.2015 od 9:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - Loko Borohrádek 4:2 (3:2)

Branky: Smotlacha 2x, Rýdl, Beran

FK Jaroměř: Červenka - Filip, Beran, Matuška, Čihulka - Smotlacha, Orct, Čekal, Vach - Rýdl, Khýrová

Střídali: Kňourková, Čapek, Kudrnáč

Tomáš Čekal, trenér FK Jaroměř: Pochvala celému týmu za zvládnutý zápas. Soupeř vzdoroval pouze první poločas.

Diváků: 30

Zasloužená prohra starších žáků v Bělohradě

22. kolo NADLER KP SŽ - 17.5.2015 od 13:30 - hřiště Bělohrad.

FKM Javorka - FK Jaroměř 4:0 (2:0)

Branky: Bičiště 2x, Velich, Kudrna

FK Jaroměř: Červenka - Čekal, Kńourková, Čihulka, Filip - Orct, Beran, Grmela, Rýdl - Vach, Kudrnáč, střídali: Čapek, Matuška

Tomáš Čekal, trenér FK Jaroměř: Opět se potvrdilo, že hrát KP s mladšími ročníky je problém. Domácí zaslouženě získali 3 body. První poločas byl z naší strany odehrán se strachem, bez aktivity a napadání. Musím pochválit hru domácích.....

Rozhodčí: OFS Jičín