Jaroměř hostila třetí mistrovské zápasy STP

3. kolo DRANA KP SP U-11 - sk. F, jaro 2024, sobota 13.4. 9:00, stadion Jaroměř

FK Jaroměř/TJ Rasošky - TJ Sokol Černíkovice/SK Solnice 14:23

FK Jaroměř/TJ Rasošky - TJ Slovan Broumov 16:16

Rasošky 9:11, Jaroměř 7:5

Branky Jaroměř: Zoček 3x, Brusnický, Derner, Paluska, Dohnal

Sestava FK Jaroměř: Roman - Dohnal, Kábrt, Derner, Massalatchi, Topicha, Zoček, Paluska, Sýkora, Brusnický

Sestava TJ Rasošky: Miewald - Valášek, Jedinák, Kaňka, Ulrychová, Smitka, Hubka, Hübner, Marek

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: V prvním utkání jsme v každém poločase hráli vyrovnané utkání pouze prvních deset minut, pak jsme nesmyslně polevili a ihned se to projevilo na skóre. Chyběl pohyb po hřišti, nasazení a vracení se k vlastní brance.
V druhém utkání proti Broumovu kluci hráli tak, jak bychom si to představovali, v pohybu, vysoké nasazení, obětavost. K vyššímu skóre nám chybělo jediné – proměňovat brankové příležitosti. Za předvedený výkon v druhém utkání patří klukům veliká pochvala a poděkování. Pokud budou takto hrát v každém zápase budeme všichni jezdit z turnajů určitě v lepší náladě a spokojeni. Rodičům děkujeme za fandění a pomoc s brankami.

Trenér TJ Rasošky Vojtěch Šmied:

SP FK Jaroměř - Broumov, 13.4.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Druhé letošní mistrovské zápasy STP v Bělovsi

2. kolo DRANA KP SP U-11 - sk. F, jaro 2024, neděle 7.4. 9:00, stadion Náchod-Běloves UMT

Branky Jaroměř: Zoček 5x, Brusnický 2x, Derner 2x, Topicha

Sestava FK Jaroměř: Roman - Dohnal, Kábrt, Derner, Ponikelský, Massalatchi, Topicha, Zoček, Paluska, Brusnický

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: Skvělý první poločas s čistým kontem vystřídalo vystřízlivění v tom druhém. Jen díky Rasoškám z toho byla první celková jarní výhra. V druhém zápase nás čekal silný domácí tým. Kluci ale dokázali, že když se chce, tak jde hrát se všemi. Výsledek vypadá hrozivě, ale je třeba kluky pochválit za poslední poločas, kdy se přetahovali o vítězství do poslední minuty. Poděkování rodičům za dopravu a fandění.

Branky Jaroměř: Zoček 3x, Sýkora, Derner, Topikha

Sestava FK Jaroměř: Opěla, Roman - Dohnal, Kábrt, Derner, Klofáč, Sýkora, Massalatchi, Topikha, Zoček

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: Po hrůzostrašné Zimní lize jsme jeli do Dobrušky v obavách. Klukům jsme se snažili vštípit do hlavy, že bez běhání to určitě nepůjde. K jejich překvapení jsme měli pravdu a všechny poločasy až na jeden, kdy kluci nepochopitelně vypnuli, byli soupeřům rovnocennými protivníky. Za dnešek kluci zaslouží pochvalu za přístup, který byl konečně takový, jaký si představujeme. Poděkování rodičům za dopravu a fandění.

Poslední turnaj starší přípravky v Rasoškách

10. kolo SP, neděle 5.11.2023 09:00, hřiště Rasošky.

FK Jaroměř/TJ Rasošky - Sokol Vítězná/TJ Tatran Hostinné 19:21 (7:6)

Branky:

FK Jaroměř/TJ Rasošky - TJ Jiskra Hořice 14:8 (6:6)

Branky:

Soupiska FK Jaroměř: Ponikelský - Massalatchi, Topikha, Dohnal, Kábrt, Kotýnek, Derner, Paluska, Zoček, Přibyl

Soupiska TJ Rasošky:

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: První poločas kluci poctivě odmakali a nedali soupeři ani metr na hřišti zadarmo. Byly k vidění i velmi pěkné akce. Do druhého poločasu vstoupili také skvěle, a v jeho polovině vedli už 7:2. Bohužel poté si začali myslet, že vše půjde samo, a vlivem hlavně našich chyb druhý poločas prohráli 8:11 a ztratili šanci na celkové vítězství.

Po velkém ponaučení z prvního zápasu se kluci znovu vzchopili a proti kvalitnímu soupeři z Hořic předvedli velmi dobrý výkon. I přes rychle docházející síly dokázali kluci vstřelit více gólů než soupeř, což znamenalo celkové vítězství.

Poslední turnaj podzimu byl znovu pozitivním překvapením. Je evidentní, že se kluci herně zvedli a důsledkem toho jsou výhry nebo jen těsné prohry. Stále máme však přes zimu na čem pracovat. Poděkování rodičům za dopravu a fandění.

Další turnaj starší přípravky ve Dvoře

9. kolo SP, neděle 29.10.2023 14:00, hřiště Dvůr Králové

MFK Trutnov II. - FK Jaroměř/TJ Rasošky 12:10 (4:4)

Branky:

TJ Dvůr Králové n. L. - FK Jaroměř/TJ Rasošky 22:13 (8:9)

Branky:

Soupiska FK Jaroměř: Roman - Massalatchi, Topikha, Derner, Paluska, Dohnal,Kábrt, Zoček,Klofáč

Trenér FK Jaroměř Lukáš Skalický: V prvním utkání jsme byli Trutnovu více než rovnocenným soupeřem , hráči dobře napadali soupeře a bránili. K vidění byli i pěkné kombinační akce. Výborní brankáři soupeře nám však vychytali i nemožné a proto jsme odešli s prohrou, která však nebyla tak vysoká jako v předešlých zápasech. Naše hráče můžeme za tento zápas jenom pochválit.

V druhém utkání s favorizovaným Dvorem bylo naším cílem vstřelit béčku soupeře co nejvíce branek a naopak co nejméně obdržet od áčka. Ne tak docela se nám to podařilo i když jsme měli evidentně převahu ale vázlo zakončení a tak jsme si nevytvořili potřebný náskok ve skore. Zápas s áčkem se zpočátku vyvíjel poměrně dobře, soupeři jsme nenechávali prostor k jeho rychlým akcím. To nám však dlouho nevydrželo a soupeř se začal výrazně prosazovat a počet branek v naší síti se rychle zvyšoval. Našim hráčům došli všechny síly a tak jsme vysoko prohráli.

Je vidět že máme stále na čem pracovat a dále poctivě trénovat. Děkujeme rodičům za fandění a dopravu.