Starší žáci U15 - zasloužená výhra ve Vrchlabí

SŽ - 13. kolo DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A - 2. 11. 2019 9:30, Vrchlabí UMT

FC Vrchlabí - FK Jaroměř 2:4 (2:2)

Branky: Mečíř, Podrazil - Rezek 2x, Škodová, Skalický

FK Jaroměř: Dufek - Libich, Hrobský, Kňourek, Potoček -  Škodová, Skalický, Hofman, Lebedínský, Hemelík  - Rezek

Střídali: Bělohlávek

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Proti těžkému soupeři jsme měli pouze jednoho hráče na střídání. Hned ve druhé minutě jsme obdrželi branku a naše hra nebyla dobrá. Zhruba od desáté minuty jsme začli lépe kombinovat a vytvářet si šance. Jednu z nich chtěl zakončit Marťas, ale bohužel při nápřahu na míč neudržel rovnováhu a nešťastně spadl na záda. Pro velkou bolest nemohl pokračovat v zápase a musel být vystřídán. Po dobré hře jsme utkání otočili a dostali se do jednobrankového vedení, bohužel domácím se podařilo ke konci poločasu z náhodného odrazu dostat do brejku, z kterého vyrovnali. Ve druhém poločase všichni kluci bez střídání makali a supeře nepustili do žádné vyložené šance. Naopak do několika šancí se dostal Réza a dvě znich proměnil. Dnes jsme po velmi dobrém výkonu vyhráli a celý tým zaslouží pochvalu za nasazení a chuť zvítězit.

Rozhodčí: Michal Šnajdr