Starší žáci U15 - nepovedený druhý poločas v Kuklenách

SŽ - 11. kolo DAHASL 1. Krajská liga žáků U 15 - skupina A - 20. 10. 2019 14:00, Dvůr Králové nad Labem

FK Kratonohy/FC Olympia HK - FK Jaroměř 4:6 (1:5)

Branky: Gegaj 2x, Ježek, Hopko - Rezek 2x, Bělohlávek, Hofman, Jireš, Lebedínský

FK Jaroměř: Dufek - Libich, Lebedínský, Kňourek, Radil -  Malý, Skalický, Hofman, Hemelík, Potoček,  -Rezek

Střídali: Bělohlávek, Jireš

Jiří Skalický, trenér FK Jaroměř: Proti poslednímu týmu tabulky jsme začali dobře a už v 10. minutě jsme vedli 3:0. Do poločasu jsme ještě přidali dvě branky a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli mít v utkání nějaké problémy. Bohužel nás srazily zbytečné branky a v druhém poločase jsme předvedli otřesný výkon a dokonce jsme se strachovali o výsledek. Je potřeba hrát naplno celý zápas a nenechat soupeře, aby nás začal přehrávat..

Rozhodčí: Michal Hopko