Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.


Mladší dorost - sezona 2023/2024 (ročník 2007 a mladší)

Mladší dorost ve Lhotě nebodoval ani neskóroval

12. kolo EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 - neděle 26.5.2024 od 17:00 - hřiště Lhota pod Libčany.

Sokol Lhota pod Libčany - FK Jaroměř/TJ Velichovky 7:0 (3:0) 

Branky: 8. Fikr, 20. Šolc, 34. a 53. Vojáček, 65. Nešpor, 80. Štěpán, 83. Pajgrt - 0

Sestava Sokol Lhota pod Libčany: Lukeš - Šanda, Fikr, Šolc, Tomáš (K), Plodek, Tlučhoř, Štěpán, Novotný, Vojáček, Pajgrt

Průběžně střídali:  Srpek, Šmída, Kratochvíl, Vojáček, Černý, Plas, Nešpor

Sestava FK Jaroměř: Chejnovský - Felcman D., Hanák, Kadlec, Bedlek - Felcman O., Kunc, Baudyš (C), Nguyen - Bém, Kukal

Průběžně střídali: Hušek, Hampl, Holemář, Havlík

 

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Utkání hrůzy. Sedm inkasovaných branek, žádná neproměněná šance , tři zranění hráčí a někteří neměli svůj den. Bohůžel vysoká prohra, ze které se musíme oklepat a připravit se na další.

ŽK: 

Rozhodčí: Skyba Zenoviy

Diváků: 66

Mladší dorost doma porazil Chlumec

11. kolo EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 - sobota 18.5.2024 od 14:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina B 3:1 (2:0) 

Branky:  2., 53. Bedlek, 14. Kunc - 56. Filip

Sestava FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (C) - Felcman D., Hanák, Stradiot, Felcman O. - Olexa, Kunc, Baudyš , Nguyen - Nitsa, Kukal

Průběžně střídali: Havlík, Hampl, Hušek, Bedlek

FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina B:  Mandát - Nebeský, Syřiště, Volejník J. (C), Skřivan, Věříš, Zmítko, Kymr, Špás, Volejník Š., Filip

Průběžně střídali:  Marchenko, Frajer, Steklý

Převzato z webu TJ Velichovky: Mladší dorost dnes čekal v Jaroměři další těžký zápas. Soupeřem mu bylo souklubí RMSK Cidlina/Chlumec B.
Našemu týmu se povedl nástup do zápasu a díky brzké brance Bedlek otevřel skóre. Na to navázal po pěkné akci a přesném zakončení Kunc a po 15. minutách vedeme o dvě branky. Soupeř byl však individuálně zdatný na míči, technicky dobře vybavený, ale dnes mu nešlo zakončení. I díky tomu máme slibný náskok do poločasu.
Ve druhé půli nejprve opět Bedlek zvyšuje na slibných 3:0, ale soupeř zaslouženě se dočkal gólu. Jenže další šance už nevyužil, a tak díky naší lepší efektivitě dnes vítězíme 3:1.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Dnešní utkání se muselo divákům líbit, byli jsme aktivní a hra se přesouvala nahoru dolů. Mělo to parametry, které si představujeme. Oba týmy si vypracovaly mnoho šancí, ale nám se podařily proměnit.

ŽK:  90. Hanák - 85. Syřiště, 90. Nebeský

Rozhodčí: Buchta Petr

Diváků: 30

KP U17 FK Jaroměř/TJ Velichovky - RMSK Cidlina, 18.5.2024, foto: Václav Mlejnek David Bedlek dnes přispěl dvěma góly k vítězství Jaroměře. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde


Mladší dorost proti lídrovi tabulky neuspěl

10. kolo EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 - sobota 11.5.2024 od 13:15 - hřiště Choceň.

FK Spartak Choceň - FK Jaroměř/TJ Velichovky 8:1 (7:0) 

Branky: 6. Valíček, 14., 16., 37., 42. Vostrčil, 24., 63. Borovec, 27. Krummer - 55. Bedlek

Sestava FK Spartak Choceň: Millich - Opatřil, Talian, Kusý, Kutsyn, Kubík, Borovec, Vítek, Vostrčil, Valíček, Krummer

Průběžně střídali: Brzybohatý, Málek, Nedvěd, Koziol, Prudič, Brandejs

Sestava FK Jaroměř: Chejnovský - Felcman D., Hanák, Stradiot, Bedlek - Olexa, Kunc, Baudyš (C), Nguyen - Nitsa, Kukal

Průběžně střídali: Hušek, Hampl, Felcman O.

Převzato z webu TJ Velichovky: V dnešním zápase nás čekal nejdelší výlet v jarní části a to až do Chocně, kde jsme odehráli zápas proti prvnímu týmu, který neztratil ani bod. Motivace tak byla jasná.

Na rozlehlém, ale výborně připraveném hřišti v Chocni jsme chtěli zachytit vstup do začátku a držet se soupeřem krok. Bohužel brzká inkasovaná branka s námi zamávala a propadli jsme ve všech herních činnostech. Je nutné vyzvednout domácí hráče, kteří předváděli pohledné rychlé akce a ukázali, že tuto soutěž převyšují. Zklamání jsou však minimálně čtyři branky, kdy to soupeři usnadníme a v roli diváků přihlížíme, jak pohodlně dávají góly, na které se nenadřeli. Nehráli jsme vyloženě zanďoura, vypracovali jsme si několik rohových kopů, ale góly jsme z nich nevytěžili.

Po důkladné poločasové promluvě jsme chtěli důstojně dohrát zápas a co nejméně inkasovat. Bylo znát, že domácí prostřídali a hra se vyrovnala. Bohužel je škoda, že ze čtyř samostatných úniků jsme dokázali vstřelit jen jeden gól, na který domácí reagovali svým osmým.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chocni gratulace k zasloužené výhře, pro nás jen další důvod k zamyšlení, proč jsme schopni hrát v první půli tak naivně směrem dozadu a nedodržovat věci, na které neustále upozorňujeme.

ŽK: 

Rozhodčí: Štancel Miroslav

Diváků: 21

KP U17 FK Spartak Choceň - FK Jaroměř/TJ Velichovky, 11.5.2024, foto: Václav Mlejnek Střelec jediné branky Jaroměře David Bedlek (uprostřed v zeleném velichovském dresu). Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde a galerie FK Choceň (chocenfotbal.rajce.net) zde.


Mladší dorost získal další body

9. kolo EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 - neděle  5.5.2024 od 13:30 - hřiště Velichovky.

FK Jaroměř/TJ Velichovky - FC Mladé Buky/TJ Tatran Hostinné 2:1 (2:0) 

Branky: 35. Dohnal, 39. Baudyš - 83. Dvořák

Sestava FK Jaroměř: Chejnovský - Felcman D., Hanák, Stradiot, Dostál - Olexa, Kunc, Baudyš, Nguyen - Dohnal (C), Kukal

Průběžně střídali: Hušek, Pitor, Havlík, Hampl, Felcman O.

Sestava FC Mladé Buky: Mečíř - Linhart, Kosek, Vaško, Janas (C), Dvořák, Šneberk, Rodrm Štiller, Kyncl, Wondráček

Průběžně střídali: Jeřábek, Štrup, Kuška

Převzato z webu TJ Velichovky: Dnes jsme ve Velichovkách odehráli další zápas proti celku, s kterým jsme si již utkali v závěru podzimu a chtěli jsme navázat na dvě vítězství z minulých dvou kol, ale předvést zlepšený výkon, než v minulém kole ve Velkém Poříčí.

Bohužel výkon zůstal za očekáváním, sice jsme měli častěji míč na kopačkách, ale hra byla nepřesná, neotáčeli hru, a z fotbalu bolely oči. Soupeř neměl rovněž moc šancí, ale stále jsme museli být pozorní. Až po půlhodině hry se výkon mírně zlepšil, což jsme korunovali dvěma góly, a pak i dalšími šancemi, které zůstaly nevyužity.

Začátek druhé půle byl dobrý, pokračovali jsme ze závěru první půle, ale šance jsme trestuhodně zahazovaly, což nás mohlo mrzet. Hosté postupně vystrkovali růžky, a vytvořili si pár slibných šancí, které však náš brankář pochytal. Bohužel jsme přece jen inkasovali a závěr místo toho, abychom ho hráli v klidu, zbytečně zdramatizovali. Těsný náskok jsme však uhájili, ale hra zůstala za očekáváním. I přes prohru soupeř se předvedl v dobrém světle, neboť bez hráčů dorazového ročníků se snažili o kombinační fotbal už z obranné hry, a pokud tým udrží, příští sezonu budou jistě na lepších příčkách.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Do dnešního utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a navázat na dvě předchozí výhry. Začátek se nám dařil, ale po deseti minutách jsme úplně přestali hrát v rychlosti a chytrosti. Párkrát to připomínalo okresní ligu veteránů. Jediné co nás těší tak jsou 3 body jinak předvedená hra byla tragická. Klobouk dolů před hostujícím týmem, kteří se bez dorazového ročníku snažili hrát kombinačně už od své brány, jeden z málo týmu který nenakopává míče jen na rychlé útočníky.

ŽK: 72. Janas

Rozhodčí: Tokár Pavel

Diváků: 40

KP U17 FK Jaroměř/TJ Velichovky - FC Mladé Buky/TJ Tatran Hostinné, 5.5.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.


Mladší dorost dokázal v druhé půli otočit utkáni

8. kolo Krajský přebor mladšího dorostu  U 17 - skupina o umístění, jaro - sobota  27.4..2024 od 13:30 - hřiště Velké Poříčí .

TJ Velké Poříčí  - FK Jaroměř/TJ Velichovky 1:2 (1:0) 

Branky: 40. Karlík - 54. Baudyš (PK), 76. Dohnal

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (46. Hušek) - Felcman D., Hanák, Stradiot, Nitsa - Felcman O., Kunc, Baudyš, Nguyen - Dohnal (C), Kukal

Průběžně střídali: Olexa, Havlík, Pitor, Hampl, Bedlek

TJ Velké Poříčí: Gábor - Baloga, Rak (C), Suchánek, Vávra, Kohler, Eliáš, Pavelka,  Hubarev, Hillmann, Karlík 

Průběžně střídali: Gyurács, Baláž, Straka, Hofmann, Macek

Převzato z webu TJ Velichovky: Dnes mladší dorost se představil na hřišti Velkého Poříčí, kde již odehrál na podzim jeden zápas, a tak jsme tak nějak věděli, co nás může čekat a s čím si musíme poradit, abychom byli dnes úspěšní a navázali na výhru proti Polici.

Začátek z naší strany nebyl špatný, byli jsme aktivní, často jsme se dostávali na dostřel domácí branky, ale v zakončení jsme nebyli přesní a střely končily často mimo domácí branku. Postupem času jsme však polevili a pustili domácí do hry. Ti hráli většinou jednoduše, dlouhým míčem na útočníky, kteří dokázali vybojovat dvě nebezpečné standartky kolem vápna, které jsme však ustáli. Bohužel jsme inkasovali po rohovém kopu, když jsme nebyli dostatečně důslední a domácí propasírovali míč do sítě. To se nám hra příliš nedařila a až na pár nadějných akcí, které se však nedařilo zrealizovat, jsme nic světoborného nepředvedli.

Do druhé půle jsme trochu zamíchali se sestavou, abychom hru oživili a vrátili se k aktivitě. To nám přineslo úspěch a zhruba po deseti minutách jsme si vybojovali svou aktivitou penaltu, kterou s přehledem proměnil Baudyšem. Věřili jsme, že nám gól pomůže, naše hra se uklidní a podaří se nám otočit skóre. Kvalita hry však byla hodně špatná, často jsme ztráceli míč špatnými přihrávkami a hra byla podprůměrná. Nakonec se nám však díky Dohnalovi podařilo přidat druhý gól, a když jsme cca v 80. minutě přečkali rychlý brejk domácího hráče zakončený těsně vedle, doslova jsme utrpěli vítězství.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Prvních patnáct minut jsme drželi míč na svých kopačkách, vytvářeli si spoustu šancí, které ne a ne proměnit. To nás znervóznilo a začali jsme bezhlavě spěchat a vytvářet chyby. Domácí hráli na brejkové situace, se kterými si obrana poradila. Bohužel, domácí využili ke konci první půle menší chybu při rohovém kopu a vedli 1:0.  I když druhá půle nebyla chvílemi moc ke koukání, tak se nám podařilo zaslouženě otočit skóre v náš prospěch. Velmi nás těší, že už třetí zápas jsou kluci bojovně naladěni a je na nich vidět chuť a týmovost. 

ŽK: 

Rozhodčí: Kafka Bohumil

Diváků: 30

KP U17 TJ Velké Poříčí - FK Jaroměř/TJ Velichovky, 27.4.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.


Thursday the 30th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.