Mladší dorost proti lídrovi tabulky neuspěl

10. kolo EKO DELTA KP MD U 17 - o umístění, jaro 2024 - sobota 11.5.2024 od 13:15 - hřiště Choceň.

FK Spartak Choceň - FK Jaroměř/TJ Velichovky 8:1 (7:0) 

Branky: 6. Valíček, 14., 16., 37., 42. Vostrčil, 24., 63. Borovec, 27. Krummer - 55. Bedlek

Sestava FK Spartak Choceň: Millich - Opatřil, Talian, Kusý, Kutsyn, Kubík, Borovec, Vítek, Vostrčil, Valíček, Krummer

Průběžně střídali: Brzybohatý, Málek, Nedvěd, Koziol, Prudič, Brandejs

Sestava FK Jaroměř: Chejnovský - Felcman D., Hanák, Stradiot, Bedlek - Olexa, Kunc, Baudyš (C), Nguyen - Nitsa, Kukal

Průběžně střídali: Hušek, Hampl, Felcman O.

Převzato z webu TJ Velichovky: V dnešním zápase nás čekal nejdelší výlet v jarní části a to až do Chocně, kde jsme odehráli zápas proti prvnímu týmu, který neztratil ani bod. Motivace tak byla jasná.

Na rozlehlém, ale výborně připraveném hřišti v Chocni jsme chtěli zachytit vstup do začátku a držet se soupeřem krok. Bohužel brzká inkasovaná branka s námi zamávala a propadli jsme ve všech herních činnostech. Je nutné vyzvednout domácí hráče, kteří předváděli pohledné rychlé akce a ukázali, že tuto soutěž převyšují. Zklamání jsou však minimálně čtyři branky, kdy to soupeři usnadníme a v roli diváků přihlížíme, jak pohodlně dávají góly, na které se nenadřeli. Nehráli jsme vyloženě zanďoura, vypracovali jsme si několik rohových kopů, ale góly jsme z nich nevytěžili.

Po důkladné poločasové promluvě jsme chtěli důstojně dohrát zápas a co nejméně inkasovat. Bylo znát, že domácí prostřídali a hra se vyrovnala. Bohužel je škoda, že ze čtyř samostatných úniků jsme dokázali vstřelit jen jeden gól, na který domácí reagovali svým osmým.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chocni gratulace k zasloužené výhře, pro nás jen další důvod k zamyšlení, proč jsme schopni hrát v první půli tak naivně směrem dozadu a nedodržovat věci, na které neustále upozorňujeme.

ŽK: 

Rozhodčí: Štancel Miroslav

Diváků: 21

KP U17 FK Spartak Choceň - FK Jaroměř/TJ Velichovky, 11.5.2024, foto: Václav Mlejnek Střelec jediné branky Jaroměře David Bedlek (uprostřed v zeleném velichovském dresu). Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde a galerie FK Choceň (chocenfotbal.rajce.net) zde.


Thursday the 23rd.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.