Mladší dorost - sezona 2022/2023 (ročník 2006 a mladší)

Mladší dorost přes dobrý výkon přivezl z Dohalic jeden bod.

8. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - neděle 25.9.2022 od 14:00 - hřiště Dohalice.

TJ Sokol Dohalice/AFK Probluz - FK Jaroměř 2:2 (1:1) (PK 5:4)

Branky:  44. Jedlička, 65. Podubecký - 29. Tran Manh Linh Nguyen, 76. Hemelík

TJ Sokol Dohalice/AFK Probluz:  Hájek (45. Heligr) - Kulhánek, Veselý, Vít, Vu Xuan, Dvořák, Erbs (C) (72. Drábek), Jedlička, Rybáček, Valenta (81. Pánek), Podubecký, na lavičce byli připraveni Vyčítal, Plášil.

FK Jaroměř:  Dufek (C) - Hanák , Dohnal - Korityák, Kadlec, Hrobský Š., Felcman D. (25. Tran Manh Linh Nguyen ), Felcman O., Olexa - Novotný, Hemelík

TJ Sokol Dohalice/AFK Probluz - FK Jaroměř, 25.9.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Petr Koller, trenér FK Jaroměř:  Dnes byla znát zvýšená nemocnost napříč všemi mládežnickými kategoriemi. Začátek byl z obou stran vlažný. Když jsme místo nakopávané začali kombinovat, přidali důraz, dostali jsme se do vedení. Na konci poločasu jakoby nám docházely síly, a domácí dokázali vyrovnat. Dohalice těžily z vysokého útočníka, v zadních řadách je jistil kapitán, který nám mařil rychlé protiútoky. Ve druhé půli měli jasnou převahu domácí, a zúročili ji gólem na 2:1. Druhý inkasovaný gól nás nabudil a hra se opět vyrovnala, stejně jako skóre. V penaltovém rozstřelu měli větší štěstí domácí.

ŽK:  0 - Korityák, Hemelík

Rozhodčí: Miloš Hofman

Diváků: 30


Pozápasové rozhovory:MLD nestačil na Lánov

7. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - neděla 18.9.2022 od 14:00 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - TJ Lánov 2:4 (1:2)

Branky: 6. Bartoníček, 90. Bartoníček - 9. Vosáhlo, 20. Brzák, 49. Lelek, 74. Vaníček

FK Jaroměř: Dufek (C) - Hanák (65. Tran Manh Linh Nguyen ), Mrkos, Bělohlávek - Burian, Kadlec, Hrobský Š., Felcman D., Felcman O. - Novotný, Bartoníček

TJ Lánov:  Vedralová - Vaníček, Šulitka (C), Vosáhlo M. (76. Javor), Bubaň, Imlauf (85. Michal), Vosáhlo R., Lelek, Krása, Zelinka (68. Van Beek Edwin), Brzák 

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř: Toto utkání ovladli hosté od první do poslední minuty. Bohužel nám nic nešlo a bez pohybu a chutě po vítězství to nepůjde. Musíme dát hlavu vzhůru a budeme bojovat dál.

ŽK: 

Rozhodčí: Janota Josef

Diváků: 40

KP MD FK Jaroměř - TJ Lánov, 18.9.2022, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek.

Mladší dorost zvládl utkání proti prvnímu tabulky

6. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - sobota 10.9.2022 od 14:00 - hřiště Lhota pod Libčany.

Sokol Lhota pod Libčany - FK Jaroměř 0:2 (0:1)

Branky: 9. Burian, 62. Burian

FK Jaroměř: Dufek (C) - Dohnal, Mrkos, Hanák - Felcman D., Kadlec (58. Bartoníček), Libich, Lebedinský, Felcman O. - Olexa, Burian

Sokol Lhota pod Libčany: Tomáš S. - Kulda, Šanda Jan, Sýkora, Novotný, Mervart, Šanda Jakub (C) ( 76. Tomáš V.), Šimůnek, Horňák, Černý, Hanousek

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř: Sobotní odpoledne, krásně nám zapršelo, když jsme zajížděli na půdu prvního celku tabulky Lhota pod Libčany. Věděli jsme, že to nebude nic lehkého a kluky jsme na to připravovali. Už jsme si mysleli, že nebudou žádné omluvy na zápas, ale pár jich zase bylo. Hned v 9. minutě jsme dali gól na 0:1. Poločas se nesl spíš v duchu kopané, než fotbalu. Podle hry jsme věděli, že to dnes bude o tom, kdo dá do dnešního zápasu větší srdíčko, ten vyhraje. Ve druhém poločase si domácí nejspíš spletli fotbal s ragby. Naši hráči to značně pocítili, když se po souboji zranil náš dobře hrající Kadlec. Domácí hráli celou dobu jen nakopáváné balóny od stopera na útočníka. Místo toho, abychom hráli kombinačně, tak jsme se jejich hře přizpůsobili. Naštěstí naše občasné záblesky ve hře vedly ke zvýšení skóre na 0:2. Domácím se zranil dobře hrající kapitán, který nám nadělal velké problémy. Přejeme mu brzké uzdravení. Utkání skončilo naším vítězstvím. Byl to velmi fyzicky náročný zápas. Naštěstí se fotbal hraje na branky, kterých jsme dali více, než domácí. Výhra je o to sladší, že jsme obrali první tým tabulky o body. Děkujeme klukům za dnešní bojovnost. V neposlední řadě jsme rádi, že jsme udělali radost výhrou trenérovi Péťovi Kollerovi, který se právě vrátil z dovolené. A jestě jedno poděkování patří skvělému mentorovi Petrovi Libichovi.

ŽK: 88. Tomáš V.

Rozhodčí: Kubišta Josef

Diváků: 36

Prohra mladšího dorostu na penalty s Novou Pakou

5. kolo AT Consult KP MD U17- skupina A - čtvtek 4.9.2022 od 14:14 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - 1. FK Nová Paka 0:1P (0:0)

Branky: :(

FK Jaroměř: Dufek (C) - Dohnal, Hanák, Mrkos - Felcman O., Burian, Kadlec, Dítě, Felcman D. - Olexa, Novotný (65. Nguyen)

Radek Kratochvíl - trenér FK Jaroměř: V sobotu odpoledne krásné počasí a čekal nás mistrovský zápas s Novou Pakou. Věděli jsme, že soupeř v minulém kole porazil našeho přemožitele SK Jíčín. Ještě před zápasem jsem dostal několik omluvenek, tak sestava byla poněkud kombinovaná. Před zápasem jsme si řekli s klukama hodně věcí a podle toho, jak kluci makali, tak si vzali něco k srdci. Prvních 20.minut jsme byli zase skoro na lopatě, kde nás podržel výbornými výkony brankář Dufek. Pak se hra zase srovnala a do poločasu bylo hodně šancí na obou stranách, ale obranné formace a hlavně brankáři nic nepustili.

KP MD FK Jaroměř - 1. FK Nová Paka, 4.9.2022, foto: Václav Mlejnek Michal Dufek exceloval v bráně.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první, ale Nová Paka pomalu ztrácela recept na naši obranu a začala nakopávat jen dlouhé balóny, ale naši začali hrát kombinačně a začali Novou Paku přehrávat. Odměna měl být gól, ale bohužel branka pro nás byla opět zakletá a to, že těch šancí bylo několik. Po 90.minutách nepadl žádný gól a šlo se do penaltového rozstřelu, kde hosté byli úspěšnější a gratuluji jim k dalšímu bodu. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za předvedený výkon. Byla to jízda. Kluci hráli parádní fotbal, který se musel líbit i našim příznivcům. Mile mě překvapil Patrik Olexa, který zatím odehrál jedno z nejlepších utkání. A v neposlední řadě děkuji rodičům za účast na domácím utkání. Určitě choďte častěji. Kluky to povzbudí.

ŽK: 0-0

Rozhodčí: Janota Josef

Diváků: 40

KP MD FK Jaroměř - 1. FK Nová Paka, 4.9.2022, foto: Václav Mlejnek Foto 2x: Václav Mlejnek.

Těsná prohra mladšího dorostu v Jičíně v rámci dohrávky 3. kola

3. kolo AT Consult KP MD U17- skupina A - čtvtek 1.9.2022 od 18:00 - hřiště Jičín.

SK Jičín - FK Jaroměř 3:2 (2:2)

Branky: 1. Kozma, 15. Žďársky, 63. Lukáš - 13. Libich, 33. Hrobský

FK Jaroměř: Dufek (C) - Dohnal, Holemář, Mrkos - Hrobský (61. Baudyš), Libich, Dítě, Olexa (46. Felcman O.), Felcman D. - Burian, Hanák (75. Bano)

Radek Kratochvíl - trenér FK Jaroměř: Dnes nás čekala dohrávka s Jíčínem. Velmi těžký soupeř, kde jsme chtěli předvést, co nejlepší výkon. Prvních 20.minut byla pro Jaroměř totální propadák, kde jsme taky inkasovali dvě branky. Po 20. minutách a hlavně po gólů z trestného kopu, kterého se ujal Matyáš Libich, kde krásnou střelou snížil na 2:1. Kluci to nakoplo a začali Jíčín přehrávat. Odměna byla po rohovém kopu, kdy díky našemu důrazu jsme dali gól na 2:2. O přestávce jsme udělali změnu, kde střídal Páťu Olexu Ondra Felcman. V kabině jsme si řekli, že uděláme tři body. Druhý poločas jsme začali Jíčín přehrávat, kde jsme mohli dát dva góly, ale bohužel nás trápila koncovka. Hra se začala pomalu srovnávat na obě strany a odměna pro Jíčín byla branka na 3:2. I když jsme prohrávali, tak kluci tady nechtěli prohrát. Udělali jsme rychle změny a znovu jsme začali Jíčín tlačit, ale bohužel branka byla pro nás zakletá. Na posledních 5 minut zápasu jsme zkusili hrát na 4 útočníky, kde Danda Dohnal běžel sám na bránu, ale přestřelil. Zápasu by slušela remíza. Máme stále na čem pracovat. Zároveň bych chtěl poděkovat všem klukům, že bojovali až do poslední minuty a v neposlední řadě děkuji, že s námi jel mentální kouč Petr Libich.

ŽK: 65. Benda - 86. Dufek

Rozhodčí: Říha Martin

Diváků: 45

Tuesday the 27th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.