Mladší dorost vedl ve Skalici do 70 minuty, v devadesáté ztratil vše

3. kolo EKO DELTA KP mladšího dorostu U-17 - o umístění, jaro 24 - neděle 24.3.2024 od 10:00 - hřiště Č. Skalice.

SK Babí/SK Česká Skalice - FK Jaroměř/TJ Velichovky 2:1 (0:1) 

Branky: 70. Ťokan, 90. Šenk - 17. Hampl

SK Babí/SK Česká Skalice: Klusáček - Balcar (C), Jarolímek, Šenk, Truneček, Branda, Ducháček, Mylnychuk, Resl, Dřízal, Kadaník
průběžně střídali: Klimešová, Stříhavka, Ťokan

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (C) - Bartoníček, Dohnal, Hanák, Nitsa - Tran Manh Linh, Hušek, Kunc, Felcman O., Baudyš M. - Hampl,
průběžně střídali: Pitor, Olexa, Kukal, Stradiot.

Převzato z webu TJ Velichovky: V dnešním zápase jsme chtěli odčinit poslední nezdar v minulém kole, kdy nám zápas nevyšel jak výsledkově, tak vůbec ne herně. Jeli jsme do nedaleké České Skalice, která má rovněž souklubí s SK Babí. Po opatrném úvodu jsme začali hrát dobře kombinačně, hra měla organizaci a řád, dařilo se otáčet hru a trpělivě jsme si šli za prvním gólem, když si za obranu zběhl na dlouhý míč Hampl a otevřel skóre. Hra se pak odehrávala spíše mezi vápny, šancí bylo minimum, ale díky poměrně spolehlivě pracující obraně jsme domácí nepouštěli do vyložených šancí. Jenže slibný první poločas byl jediný, co se nám dařilo. Ve druhé půli se hrál spíše bojovný fotbal, šancí bylo minimum. Jenže zhruba po 60 minutách jsme nestačily fyzicky, domácí měli vepředu postavami vyspělé hráče, kteří začali vyhrávat osobní souboje a začali hrozit. V 70. minutě se jim po rychlém přečíslení povedlo srovnat. Postupem času se hrálo spíše na naší polovině, naše útoky končily brzy, a k brance domácích už jsme se dostávali pramálo. V závěru domácí přidali, měli šance dát vítězný gól, ale dvakrát nás podržel brankář Chejnovský. Bohužel 90 minuta byla osudná, jednu z posledních standartních situací zahrávali domácí a po závaru v malém vápně dopravili míč do sítě. Na odpověď už jsme neměli čas, ani fyzické a psychycké síly, a tak odjíždíme s prázdnou.

Trenéři SK Babí/SK Česká Skalice: Začali jsme dobře a měli pár šancí, ale postupně jsme přestali hrát a Jaroměř nás zaslouženě potrestala prvním gólem utkání. Do kabin jsme šli za stavu 0:1. V druhém poločase to vypadalo, že hostům došel dech, ale my jsme se stále nedokázali pořádně dostat do jejich šestnáctky. Potřebovali jsme něco změnit a tak jsme vystřídali do pole náhradního gólman Ťokana. Ten se rozhodl ukázat našim útočníkům, jak se dávají góly a vyrovnal na 1:1. Gól nám vlil krev do žil a tlačili jsme se za vítězstvím, které nakonec přišlo až v nastavení, kdy jsme míč do branky doslova dotlačili. Radost z vítězství v derby na domácím hřišti byla veliká.

Trenéři FK Jaroměř/TJ Velichovky: 

ŽK: 71. Truneček - 0

Rozhodčí: Jančík Ladislav

Diváků: 30

KP U17 SK Babí/SK Česká Skalice - FK Jaroměř/TJ Velichovky, 24.3.2024, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu zde.

Thursday the 25th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.