Mladší dorost vstoupil do jarní skupiny o umístění remízou

1. kolo EKO DELTA KP mladšího dorostu U-17 - skupina o umístění, jaro 2024 - neděle 10.3.2024 od 11:00 - hřiště Stěžery.

TJ Sokol Stěžery - FK Jaroměř/TJ Velichovky 1:1 (1:0)

Branky: 23. Jirout Jakub - 61. Tran Manh Linh Nguyen

TJ Sokol Stěžery: Novák - Broulík D., Broulík J., Doležal, Ficenec, Špicar, Valenta, Ižol, Veldon, Pácal, Procházka (C),
průběžně střídali: Sajkršmíd, Formánek, Urminský, Jirout, Hach.

FK Jaroměř/TJ Velichovky: Chejnovský (C) - Bartoníček, Dohnal, Nitsa, Kuhajdík - Tran Manh Linh, Olexa, Kunc, Kadlec, Felcman O. - Hanák,
průběžně střídali: Kolář, Hampl, Pospíšil, Hušek.

Převzato z webu TJ Velichovky: Typicky první jarní duel v březnu, kdy trávníky nebývají ještě v ideální formě, a nevyzpytatelný vítr nás čekal ve Stěžerách. I s těmito podmínkami jsme se v úvodní čtvrthodině vypořádali dobře, drželi míč na svých kopačkách a hrálo se převážně na polovině domácích. Sice jsme si nevypracovali z této územní převahy tolik šancí, ale vypadalo to, že bychom se mohli postupem času prosadit. Jenže jsme nepochopitelně polevili a začali domácí pouštět do protiútoků a poté i naši hluchou pasáž dokázali potrestat po individuální chybě našeho beka v úvodní gól. Domácí kontrolovali hru na naší polovině, ve druhé části úvodního poločasu jsme nedokázali navázat na dobrý nástup, a tak jsme šli do kabin s jednobrankovým mankem. Druhá půle byla daleko lepší, přidali jsme na pohybu a tentokrát povedený nástup jsme přenesli prakticky do celé půle. Ze začátku jsme měli poměrně dost střel ze střední vzdálenosti, ale ty se neujaly. Poté už musel domácí brankář předvést ne nějak těžké zákroky, ale střely našich hráčů pochytal spolehlivě. Až zhruba po hodině hry jsme naší aktivitu zužitkovali a vyrovnali po dobře zahraném rohovém kopu. I nadále jsme měli častěji míč na kopačkách, bylo vidět zlepšení, ale územní převaha už ke druhé brance nevedla. Domácím jsme toho směrem dopředu tolik nepovolili, a tak se zrodila remíza.