MLD po druhé po sobě nezvládl penaltový rozstřel

2. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - středa 28.9.2022 od 14:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - FK Chlumec/Cidlina B 2:3P (0:1)

Branky: 80. Hrobský, 87. Kadlec (p.k.) - 39. Filip, 72. Nun

FK Jaroměř: Dufek (C) - Hanák, Libich, Dohnal (75. Prokš) - Tran Manh Linh Nguyen, Kadlec, Hrobský, Baudyš, Škoda - Bartoníček, Olexa (83. Svoboda)

FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina B: Šimák - Romaniuk, Němec, Podsadlo (82. Syrový), Filip, Volejník J., Volejník Š. (C) (86. Vondráček), Věříš, Kříž, Procházka

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř: Dnes to byl zápas dvou rozdílných poločasů. První půle patřila jednoznačně hostům, kdy my jsme se nemohli absolutně dostat do  herní pohody. Po přestávce jako kdybychom našli druhý dech a dokázali si už vypracovávat šance. Utkání opět skončilo remízou a my už po druhé za sebou nedokázali vyhrát v penaltovém rozstřelu. Poděkování patří pětici starších žáků, kteří nám pomohli svou kvalitou a aktivitou.

ŽK: 22. Kadlec, 76. Hrobský - 53. Nun

Rozhodčí: Janota Josef