Těsná prohra mladšího dorostu v Jičíně v rámci dohrávky 3. kola

3. kolo AT Consult KP MD U17- skupina A - čtvtek 1.9.2022 od 18:00 - hřiště Jičín.

SK Jičín - FK Jaroměř 3:2 (2:2)

Branky: 1. Kozma, 15. Žďársky, 63. Lukáš - 13. Libich, 33. Hrobský

FK Jaroměř: Dufek (C) - Dohnal, Holemář, Mrkos - Hrobský (61. Baudyš), Libich, Dítě, Olexa (46. Felcman O.), Felcman D. - Burian, Hanák (75. Bano)

Radek Kratochvíl - trenér FK Jaroměř: Dnes nás čekala dohrávka s Jíčínem. Velmi těžký soupeř, kde jsme chtěli předvést, co nejlepší výkon. Prvních 20.minut byla pro Jaroměř totální propadák, kde jsme taky inkasovali dvě branky. Po 20. minutách a hlavně po gólů z trestného kopu, kterého se ujal Matyáš Libich, kde krásnou střelou snížil na 2:1. Kluci to nakoplo a začali Jíčín přehrávat. Odměna byla po rohovém kopu, kdy díky našemu důrazu jsme dali gól na 2:2. O přestávce jsme udělali změnu, kde střídal Páťu Olexu Ondra Felcman. V kabině jsme si řekli, že uděláme tři body. Druhý poločas jsme začali Jíčín přehrávat, kde jsme mohli dát dva góly, ale bohužel nás trápila koncovka. Hra se začala pomalu srovnávat na obě strany a odměna pro Jíčín byla branka na 3:2. I když jsme prohrávali, tak kluci tady nechtěli prohrát. Udělali jsme rychle změny a znovu jsme začali Jíčín tlačit, ale bohužel branka byla pro nás zakletá. Na posledních 5 minut zápasu jsme zkusili hrát na 4 útočníky, kde Danda Dohnal běžel sám na bránu, ale přestřelil. Zápasu by slušela remíza. Máme stále na čem pracovat. Zároveň bych chtěl poděkovat všem klukům, že bojovali až do poslední minuty a v neposlední řadě děkuji, že s námi jel mentální kouč Petr Libich.

ŽK: 65. Benda - 86. Dufek

Rozhodčí: Říha Martin