Mladší dorost 2x vedl, ale nakonec odešel s favoritem poražen

3. kolo AT Consult KP MD U 17 - finálová skupina - neděle 27.3.2022 od 15:00 hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - SK Pardubičky 2:4 (2:2)

Branky: 20. Kampo, 30. Oláh - 21. Kvapil, 42. Novotný, 61. Hác, 81. Karlovec

FK Jaroměř: Dufek - Lebedinský, Kampo, Hrobský, Bělohlávek - Hemelík, Rezek, Skalický (K), Korityák - Kašpar R., Oláh

Průběžně střídali: Mrkos, Maurits

První poločas byl od začátku velmi otevřený a oba týmy se snažili hrát fotbal. Jaroměř byla v tomto poločase herně lepším týmem a šla 2x do vedení. Oba góly byly velmi hezké a zvláště ten první - dělovka Kampa z TK z téměř 40ti metrů do víka hostující branky stála opravdu za to. Bohužel však toto své vedení ani jednou neudržela delší dobu, když obdržela vždy záhy velmi laciné góly, které znamenaly vyrovnání.

Druhý poločas se projevila fyzická převaha hostů a jejich početný kádr. Hosté vstřelili další dvě branky a rozhodli tak o osudu utkání. Domácí se sice snažili, ale na zvrat již bohužel neměli síly. I přesto zaslouží poděkování za přístup a nasazení.

Trenéři FK Jaroměř: Bude doplněno

Rozhodčí: Škoda

ŽK: 65. Kampo - 57. Čebiš