Starší žáci otevřeli jarní soutěže výhrou

SŽ - 15. kolo DAHASL KP U 15 - skupina B - sobota, 12.3.22 12:00 - stadion v Růžové ulici - Jaroměř

FK Jaroměř - Mladé Buky/Žacléř 6:1 (4:0)

Branky: 8. Dítě, 29. Tran Manh, 30. Felcman D., 39. Svoboda, 55. Bedlek, 62. Kadlec - 72. Moravec (PK)

FK Jaroměř: Šitev - Tran Manh, Dohnal, Hanák, Olexa - Felcman D., Felcman O., Baudyš (C), Dítě, Kadlec - Škoda, Wache

Průběžně střídali: Slezák, Svoboda, Bedlek, Bano Nikolas

FC Mladé Buky/TJ Baník Žacléř: Fátor - Linhart, Černý, Vašek, Vaško, Janas, Moravec, Dvořák (C), Rodr, Herman, Businský

Průběžně střídali: Kyncl

Přes nervózní začátek držela Jaroměř soupeře pod stálým tlakem. Uklidnění přišlo v osmé minutě, když Adam Dítě dal první gól - 1:0. Další branky padly za stálé převahy domácích. Ve 29. minutě skóroval Tran Manh, ve 30. minutě posila z Rasošek David Felcman a ve 39. minutě Svoboda. Do druhé půle nastoupili domácí s pocitem vítězů a soupeř začal kousat. Přesto další gól padl z kopačky Bedleka v 55. minutě - 5:0. O šest minut později zvýšil Kadlec krásnou střelou na 6:0. Soupeř proti nám kopal penaltu v 72. minutě. Tu proměnil Moravec - 6:1.

Miloš Exnar - trenér FK Jaroměř: Od úvodních minut jsme se byli lepším týmem a bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme první gól jarní sezony. Postupně jsme začali více využívat křídelní prostory a přišly šance a další góly. Navíc nám dnes dobře vycházely standardní situace v podobě rohů. Pochvalu dnes zaslouží celý tým, velmi dobře se uvedli i ročníkově mladší hráči.

Rozhodčí: Josef Petrů

ŽK: 0:0

Diváků: 25

DAHASL KP starších žáků U-15 - skupina B FK Jaroměř/TJ Velichovky - FC Mladé Buky/TJ Baník Žacléř, 12.3.2022, foto: Vaclav Mlejnek Adam Dítě (zcela vpravo) dává gól v osmé minutě. Foto: Václav Mlejnek