Starší žáci - 23. kolo KS finále - 12.5.2013 - neděle - 12:00

Sokol Skřivany - FK Jaroměř 1:3 (1:1)

Branky: Kaliáš - Bano 2, Balcirák

Sestava Jaroměře: Brom- Valášek, Častvaj, Balcirák, Vencl - Bělka, Exnar, Bano, Kunc - Petráček, Mertlík

Střídající hráči: Emlar, Chalupa, P.Toman, O.Toman

Na těžkém terénu se od úvodních minut odehrával zápas, kde dominovala zejména bojovnost a fotbalové srdce. Se změněnou taktikou jsme chtěli eliminovat útočnou dvojici domácích, kteří nás zlobili již v minulém domácím zápase. Obětoval jsme tudíž rychlonohého Patrika Vencla, který se přesunul do obranné linie. Trefili jsme se po 15-ti minutách hry, když z dvaceti metrů napřáhl Honza Bano a míč zapadl přesně pod břevno. V samotném závěru první půle však Skřivany srovnaly- Patrik Vencl dal příliš slabou malou domů a bylo to 1:1. Do druhé půle jsme šli odhodláni doslova urvat tři body, což se nám povedlo. Nejprve Ondra Častvaj poslal do pokutového území domácích dlouhý nákop, který gólman podběhl, Valda míč do sítě ještě neprotlačil, ale Bady už ano. Deset minut před konce jsme domácím zasadili rozhodující "direkt", když skvělou kombinaci Máši a Chajdy zakončil Honza Bano.
Tři body jsme získali díky velké bojovnosti všech hráčů, výborné utkání odchytal Adam Brom, v poli překvapil velmi dobrým výkonem Petr Toman.