Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.


Muži A - sezona 2013/2014

Zhodnocení sezóny 2013/2014 trenérem ,,A" mužů panem Milošem Exnarem

Jak hodnotil uplynulou sezónu trenér ,,A" týmu pan Miloš Exnar? Rozhovor si můžete přečíst níže:

Právě nám skončila sezóna 2013/2014 – pro Vás premiérová u mužského fotbalu vůbec, jaká byla?

V dlouhodobých soutěžích je parametrem úspěšnosti větší počet vítězství než porážek. Z tohoto pohledu lze tedy sezónu hodnotit jako úspěšnou. Na druhou stranu přiznávám, že jsem měl vyšší ambice než konečné 6. místo. Mohlo to být určitě lepší, ale taky horší, poněvadž jarní část nebyla zdaleka podle mých představ.

Jaký je podle Vás největší rozdíl mezi trénováním dětí a dospělých?

Určitě velký. Paradoxně u mládežnických kategorií je lehčí implementovat nové věci, nové herní návyky. Dospělá kategorie je hodně o komunikaci s hráči, základem je potom kabina a mentální síla týmu. Kdo tohle zvládne, je těžko k zastavení.

Je něco, co Vás na tomto působení překvapilo mile, a naopak něco, co Vás překvapilo nemile?

Premiérová sezóna v kategorii dospělých pro mě byla velmi cenná zkušenost.  Už tento samotný fakt je pro mě pozitivem. Těšil jsem se na každý trénink, na každý zápas.  Samozřejmě byly i věci, které se dají označit jako nepovedené. Těch bylo ale podstatně méně než těch povedených.

Řekněte, který zápas (zápasy) řadíte jako nejméně povedené?

V podzimní části sezóny jsem jako trenér nezvládl domácí zápas s Libčany, kdy jsem nezareagoval na změnu herního stylu soupeře a ztratili jsme zcela zbytečně vyhraný zápas. V jarní části těch zápasů bylo mnohem více. V  zápasech, namátkou Jičín , Slavie HK, Olympia HK,  jsme inkasovali hned v úvodních minutách a to není vůbec dobrá vizitka připravenosti týmu na vlastní utkání. Pokud chceme hrát v KP ještě důstojnější roli, musíme se bezpodmínečně těmto excesům vyvarovat. Výsledkově a herně jsme zcela propadli v Kuklenách s Olympií.

Naopak uveďte zápas (zápasy), které se podle Vás týmu povedly?

Jsme druhý nejlépe střílející celek krajského přeboru. Měli jsme pasáže ve hře, kdy jsme byli schopni přehrát nejlepší týmy KP. Druhý celek přeboru Jičín, jsme na jeho domácí půdě nepustili prakticky 45 minut na naší polovinu, podobně jsme byli schopni zatlačit Týniště. Ovšem vždy jsme pykali za nepovedené vstupy do zápasu. Pokud mám jmenovat nejlépe takticky a herně zvládnutý zápas v jarní části, pak to byl domácí duel s Rychnovem.

Kdybyste měl zmínit hráče, kteří patřili v sezóně mezi opory, kteří by to byli?

Fotbal je týmový sport se vším všudy, proto na tento typ otázek nerad odpovídám. Tentokrát udělám tedy výjimku. Pokud bych měl určit hráče sezóny, pak je to hráč, který si dlouhodobě držel vysoký výkonnostní standard, měl respekt na hřišti i mimo něj- Martin Michálek.

Je vyloženě někdo, kdo Vás v průběhu sezóny zklamal?

Nikdo z hráčů se nevyvaroval „blbých zápasů“ , ale to je naprosto přirozené. Pro mě je důležité, abych od hráčů cítil touhu nechat na hřišti maximum a makat jeden za druhého. Tam určitě máme prostor pro zlepšení.

Jaroměřský ,,A“ tým na podzim šlapal jako dobře namazaný stroj, na jaře to byl ovšem bohužel hodně přidřený stroj. Čím si vysvětlujete ty znatelně odlišné poloviny soutěže?

V jarní část jsme nezvládli obrannou činnost. Inkasovali jsme značné množství gólů, o těch našich strašidelných úvodech již byla řeč… Za důležité však považuji to, že víme, kde nás tlačí bota.

Rezervní tým postoupil do I. B třídy. Jaký to bude mít podle Vás vliv na áčko?

Z tohoto postupu mám obrovskou radost a je to moc dobře pro jaroměřský fotbal. Vliv na áčko to bude mít jen ten pozitivní, poněvadž úroveň I.B třídy je určitě vyšší než okresní přebor. I.B třída je soutěž, kterou považuji za přirozený můstek mezi dorosteneckou a mužskou kategorií. V B-týmu bude navíc působit několik zkušených hráčů, kteří tak mohou předat své zkušenosti těm mladším. A v neposlední řadě je I.B třída soutěž, kde najdou uplatnění hráči, pro které byl výkonnostně KP moc a OP málo…

Podaří se vám současný kádr udržet pohromadě, nebo čeká vaši soupisku během krátké pauzy průvan?

Myslím, že není reálné, ale ani zdravé, abychom šli do další sezóny beze změn. Rád bych přivedl do týmu dva nové hráče. Na druhou stranu mám v týmu kvalitní hráče, o které bude zájem z okolních oddílů. Mým přáním je, aby tito hráči zůstali v našich barvách.

Budete pokračovat u ,,A“ týmu i v příští sezóně?

Ano, budu.

Jaké cíle si dáváte do této příští sezóny?

Chci hodně zapracovat na našem herním stylu. Chci, aby se kluci fotbalem bavili a užívali si každou minutu, kterou budou na hřišti.

Máte nějaký vzkaz pro naše fanoušky?

Rád bych jim poděkoval za podporu v celé loňské sezóně. Vím, že diváků chodilo na jaře méně než na podzim. Uděláme maximum, aby fotbal v Růžovce bavil. Fotbal se přece hraje pro lidi!

Exnar NEW

Zhodnocení sezóny předsedou oddílu Jiřím Lebedinským

Jak hodnotil sezónu ,,A" mužů v Krajském přeboru předseda oddílu Jiří Lebedinský? Rozhovor z Náchodského deníku přinášíme zde:

Po skvělé první polovině sezóny fotbalisté Jaroměře ve druhé části klopýtali, přesto je nakonec 48 bodů a šestá příčka velmi slušným umístěním a zároveň tím nejlepším, kterého regionální tým letos v krajském přeboru dosáhl.

Zatímco Jaroměř na podzim šlapala jak dobře namazaný stroj, na jaře to byl hodně přidřený stroj. Čím si vysvětlujete ty znatelně odlišné poloviny soutěže?
Máte pravdu. Podzim nám vyšel na výbornou a figurovali jsme na krásném třetím místě. Jako jedna z hlavních příčin nepovedeného jara byl podle mě odchod Martina Diviše do Německa, který nastřílel devět branek a na hodně dalších přihrál. Dalším aspektem byla určitým způsobem nepovedená zimní příprava, a to hlavně co se týče výsledku zápasů s týmy z vyšších soutěží. To na sebevědomí hráčům mnoho nepřidalo…

… a podepsalo se to na špatném vstupu do soutěže.
Přesně tak. Vyvrcholilo to ztrátou bodů v prvních dvou utkáních jarní části sezóny s celky zespodu tabulky – Dobruškou a Úpicí. Po těchto kolech šla nálada v kabině bohužel rapidně dolů. K mizerným výsledkům přispěla rovněž i zranění našich hráčů, a to především z obrany (Ruprich, Ponikelský, Svoboda), takže jsme tyto klíčové posty lepily, jak jen to šlo a ne vždy se to podařilo.

Mohl se na projevu týmu podepsat i fakt, že Jaroměř prakticky hned v úvodu ztratila kontakt s nejlepšími?
Rozhodně ano. V neposlední řadě se na nepovedeném jaru podepsal právě i tento fakt, že tým po dvou kolech de facto o nic nehrál. Nahoru to nešlo a dolů rovněž ne.

Rezervní tým postoupil do I. B třídy. Bude to mít v letní přípravě, potažmo následně v samotné soutěži nějaký vliv na jaroměřské áčko?
Příprava obou týmů bude probíhat zvlášť, protože áčko začíná 14. července a béčko o týden později. To samé se týká i přípravných zápasů, kde každý z týmů bude hrát svá přípravná utkání. Samozřejmě, že letní přípravu ovlivní dovolené, a tak uvidíme, v jakých sestavách naše týmy tyto přípravná utkání nakonec odehrají. Co se týče soutěže samotné, tak věřím, že se nám podaří mít takový počet hráčů, aby nebylo nutné, že hráči béčka budou chodit ve velkém pomáhat áčku a opačně.

Na druhou stranu to ale asi nelze vyloučit.
Samozřejmě. K takovým situacím může dojít ať už z výkonnostních důvodů nebo kvůli zraněním, ale určitě to není naším cílem. Vzhledem k systému soutěží I. B tříd chceme, aby béčko odehrálo podzim pokud možno se svými hráči a uvidíme, na co to bude stačit, neboť kvalitu B-třídy budeme teprve poznávat.

Pro vás funkcionáře nyní začíná klíčové období o jednání s hráči. Podaří se vám současný kádr udržet pohromadě, nebo čeká vaši soupisku během krátké pauzy průvan?
Volno jsem měl víceméně pouze dva dny, neboť se samozřejmě již rozběhl kolotoč shánění hráčů, řešení kádrů, organizování příprav obou týmů atd. Chci pevně věřit tomu, že se nám podaří stávající kádr udržet, i když o některé hráče určitě bude zájem a již ho registrujeme. Ale znovu opakuji. Pro nás je priorita tento kádr udržet a uděláme pro to maximum!

Posilovat tedy nehodláte?
Víme, že je potřeba kádr A-týmu bezpodmínečně posílit jedním až dvěma hráči, a to hlavně v obraně, neboť tam nás tlačí bota nejvíce. Nehledě na to, že se hráči jako Svoboda, Hrobský vzhledem k osobním, či pracovním povinnostem přesunou od příští sezóny pravděpodobně do našeho B-týmu. (mr)

Odkaz na rozhovor v Náchodském deníku naleznete ZDE:

Tradiční hodnocení sezóny ,,A" týmu panem Miroslavem Martinovským

Přinášíme tradiční hodnocení fotbalové sezóny panem Miroslavem Martinovským, který hodnotil vystoupení ,,A" týmu pro Jaroměřský zpravodaj.


V neděli 15. června 2014 skončila jarní část krajského přeboru dospělých, která určila pořadí sezóny 2013-2014. Skvělé třetí místo FK Jaroměř  po podzimní části se udržet nepodařilo, protože v jarní části nebyla stabilita formy tak skvělá, jako v první části. Přesto je konečné 6. místo zapotřebí hodnotit jako vynikající, potvrzující kvality našeho celku.

V zahajovacím utkání v Dobrušce jsme byli první poločas jasně lepší, ale střelecky neškodní. Ani prázdná branka nebyla dost veliká. Půlhodinu druhé části jsme „prospali“ a drtivý závěr už stačil pouze na snížení porážky v poměru 2:3. Snad jediným kladem byl nádherný gól Holuba. V domácím prostředí nás hostující Úpice zaskočila rychlým vedením během půl minuty. Z „velkovýroby“ gólových šancí skončila v brance soupeře jediná střela a tak snad ani není třeba říkat, kdo byl s výsledkem 1:1 spokojenější. V Novém Bydžově jsme zvládli utkání především takticky. Nechávali jsme domácí RMSK hrát jen tak, abychom měli utkání pod kontrolou. Střelecky se prosadil kanonýr Kořínek, který  hattrikem přispěl k zasloužené výhře 4:2. Ve čtvrtém jarním kole se hostující Rychnov nad Kněžnou přesvědčil, že s ním můžeme vyhrát stejným způsobem, jakým nás na podzim porazil – rychlými protiútoky. Na výsledku 5:1 se podílel dalším hattrikem Škoda. Výsledek skvělý, i když hluchých míst nebylo zrovna málo.

V Jičíně domácí hráči během čtvrt  hodiny třikrát rozvlnili síť za naším brankářem. Potom jsme až do konce utkání byli lepším celkem, snížili na rozdíl jediné branky, bohužel gól v poslední minutě určil výsledek 2:4 v náš neprospěch. S vedoucím celkem Týniště nad Orlicí se v domácím prostředí  dlouho nedařilo najít  recept na způsob hry soupeře, který postupně navyšoval náskok až na rozdíl tří branek. Snížení náskoku však zcela změnilo průběh utkání. Téměř celý zbytek zápasu se odehrál na polovině hostujícího celku, další gól na 2:3 už zvýšil náš tlak na drtivý, jenže čas byl neúprosný a tak si všechny body za těsnou výhru odvezl lídr tabulky.  V dalším domácím utkání s Lázněmi Bělohrad se dařilo v první půli a dvoubrankový náskok dával naději na poklidný zisk bodů. Ve druhé části však hosté snížili a po zbytečném skluzu našeho hráče uprostřed hřiště využili přesilovku na spravedlivou dělbu bodů v poměru 2:2. V Kratonohách jsme prohrávali, aniž jsme se pořádně „rozkoukali“. Potom však střelecky  disponovaný Kořínek čistým hattrikem otočil vývoj utkání a tak jsme šli do druhé části nejen s dvoubrankovým náskokem, ale po vyloučení domácího hráče i s početní přesilou. Nejdůležitější úkol po přestávce – nedostat rychlý gól, jsme nesplnili a povzbuzení domácí hráči srovnali na konečných 3:3. Jistě každého napadne otázka: co bychom už chtěli vyhrávat? 

Ve svátečních květnových dnech měl náš celek dvakrát výhodu domácího prostředí. S Broumovem  mohlo být rozhodnuto již po několika minutách. Vyložené šance však nebyly proměněny a tak přicházel trest z rychlých protiútoků soupeře. Výsledek 2:4 pro hosty byl krutý, ale zasloužený. Ve střetnutí s Červeným Kostelcem vše nasvědčovalo tomu, že konečně po dlouhé době vyhrajeme. Dvougólový náskok však nestačil (stejně jako v Kratonohách a s Lázněmi Bělohrad) a protože hosté bojovali do poslední minuty, byli těsně před koncem odměněni vyrovnáním na konečných 2:2. Na Slavii Hradec Králové stačilo domácím pouhých 18 minut k tomu, aby vstřelili tři branky. Zbylých 72 minut bylo v naši režii, ale stačilo to jen na zkorigování výsledku v poměru 2:3. Na zbytečné porážce nic nezmění ani fakt, že tak časté poškození rozhodčími se vidí málokdy. V dalším domácím utkání jsme hostili málo nebezpečný Chlumec. Na těžkém terénu za silného deště se ukázal jasný rozdíl v herní kvalitě. Výsledkem 4:1 se podařilo zopakovat stejnou výhru z podzimního utkání na půdě soupeře. Na hřišti Olympie Hradec Králové lovil náš brankář již po osmi minutách dvakrát míč ze sítě. Domácí hráči procházeli naší obranou jako nůž máslem a vytvářeli si jednu gólovou příležitost za druhou. Porážka 0:7 byla  pořádným vystřízlivěním  pro optimisty, kteří po skončení podzimní části pomýšleli na divizi.

V domácím utkání s beznadějně posledními Hořicemi  se jednalo pouze o rozdíl branek. Více než soupeř nás vyčerpávalo tropické počasí. Vítězství v poměru 5:1 bylo částečnou nápravou předešlého debaklu. Hosté zaslouží pochvalu za to, že se snažili hrát fotbal, nikoliv betonovat. V posledním utkání jsme zajížděli do Libčan. Po vyhrané první půli rozdílem dvou branek jsme přenechali soupeři až příliš velkou prostorovou převahu, která vyústila ve vyrovnání. Dvě minuty před koncem nám však rychlý protiútok zajistil výhru 3:2, čímž se zdařila odveta za podzimní přestřelku v Jaroměři.

Na konečné 6. místo jsme potřebovali uhrát 48 bodů (14-6-10) při skóre 76:62. V podzimní části zisk 29 bodů (9-2-4), skóre 37:23. V méně úspěšné (nikoliv však špatné) jarní  části 19 bodů (5-4-6), vyrovnané skóre 39:39. Celkově první poločas 30:25, druhý 46:37. Potvrdili jsme pověst ofenzívního celku, protože více gólů nastřílel pouze vítěz SK Týniště nad Orlicí. Střelci branek: Kořínek 27 (král střelců krajského přeboru!), Škoda 19, Exnar 10, Diviš 9, Holub a Seifert 2, Ponikelský, Ruprich, Horák A., Michálek, Kašajík, Čenovský a vlastní po 1 gólu. Trenér Miloš Exnar to s kolísavými výkony hráčů neměl jednoduché. Mužstvo se musí naučit soustředit na utkání již od prvních minut, protože tak velké množství ztracených zápasů  po několika minutách hry je jistě zbytečné. Je třeba také říct, že když se hráč nechá vyloučit za protesty, tak je to vůči spoluhráčům  bezohledné. Opětovné umístění v horní polovině tabulky (loni 7. místo) ukazuje na velkou sílu mužstva.

Nakonec jedna mimořádně skvělá zpráva. Okresní přebor vyhrálo pod vedením trenérů Milana Svobody a Tomáše Palečka  mužstvo FK Jaroměř B a vybojovalo tak postup do 1.B třídy! „Bengo“ nastřílelo ve třiceti utkáních neuvěřitelných 120 gólů! Někteří soupeři si museli připadat jako při výlovu jihočeských rybníků. Pochvala patří oběma celkům. A-mužstvu za úspěšnou reprezentaci Jaroměře v rámci kraje (kdo by si před třemi lety pomyslel, že se dvakrát umístíme v lepší polovině tabulky krajského přeboru!) a B-mužstvu za předváděnou útočnou hru s postupem do vyšší soutěže. Budeme doufat a zároveň se těšit, že podzimní část sehrajeme nejméně na stejné úrovni!

Miroslav Martinovský

V Jaroměři 15.6.2014
PRO  JAROMĚŘSKÝ  A  JOSEFOVSKÝ  ZPRAVODAJ

Oslabené áčko dokázalo vyhrát v Libčanech !

30. kolo VOTROK KP - 7.6.2014 od 15:00 - hřiště Libčany.

SK Libčany - FK Jaroměř 2:3 (0:2)

Branky:  68. Jiřík, 72. Klouda - 20. Seifert, 24. Seifert, 88. Exnar

SK Libčany: Tošovský - Haupt, Černý, Friedl, Kocián – Sýkora (52.Řehounek) Jelínek, Jedlička, Libřický - Klouda, Jiřík

FK Jaroměř: Kořen - Horák A., Hrobský-K, Rejchrt, Ponikelský - Exnar, Böhm, Michálek, Čenovský, Seifert - Škoda

Hned úvodní minuty zápasu ukazovaly, že domácí se se sezónou a trenérskou dvojicí chtějí loučit vítězně. Kořen se blýskl dvěma bravurními zákroky a v 10 minutě vytáhl Fidlerův trestný kop na roh. Pak se osmělili i hosté a po přiťuknutí Škody mířil Exnar vedle. Libčany byly aktivnější a kontrolovaly hru. Jaroměř však rychlé brejky stále umí a ve 20. minutě předvedla jeden z nich. Míč putoval po ose Exnar – Böhm - Škoda, aby posledně jmenovaný poslal nadýchaný centr za obranu domácích, kde Seifert hlavou předvedl parádní zakončení – 0:1! Ještě než se domácí stačili z obdrženého gólu vzpamatovat, udeřila Jaroměř podruhé. Horák vybojoval míč, přihrál Škodovi, který načasoval přihrávku Seifertovi tak ideálně, že rychlonohý záložník zakončoval po obejití gólmana do prázdné branky - 0:2! A to mohla být pro domácí desetiminutovka mezi 20. a 30. minutou smrtící. Ve 30. minutě totiž Exnar ve vyložené šanci, opět po brejku, z otočky jen těsně minul levou tyč Tošovského svatyně.

Do druhé půle vstoupili aktivněji znovu domácí a Jaroměř se bránila jen s vypětím všech sil. V 67. minutě stačil ještě kapitán Hrobský vykopnout míč z brankové čáry,  ale po následném rohu už domácí zaslouženě snížili. Trefil se Jiřík, který přeskočil jaroměřskou obrannou linii a Kořen byl na jeho "koníčka" krátký - 1:2. Tlak Libčan tímto gólem ještě zesílil a vyrovnání viselo na vlásku. Přišlo v 73 minutě, kdy si za obranu Jaroměře zaběhl Klouda a propálil Kořena - 2:2. Obdržený gól paradoxně nakopl Jaroměř. Hrobský několika tvrdšími zákroky ukázal, že fotbal taky bolí a Jaroměř byla blízko gólu po střele Čenovského. Když už se zdálo, že se budou body dělit, vybojoval míč Exnar a jeho tvrdá střela si našla cestu do sítě - 2:3! Libčany otevřely v závěru zcela hru a mohlo pro ně být ještě hůře. Škoda však dnes jen výborně nahrával, góly už si nechal na příští sezónu. 

Miloš Koblížek, trenér SK Libčany: Byli jsme lepší na míči, ale hosté byli lepší v produktivitě. Chybělo kousek štěstí v proměňování šancí. Děkujeme všem hráčům za úspěšnou sezónu.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Moc mě těší, že jsme domácím oplatili podzimní porážku. Základem tří bodů byly skvěle zvládnuté brejkové situace, ubránění velkého množství standardek a zejména bojovnost v obranné fázi. Vždy je dobré zakončit sezónu výhrou.

Rozhodčí: Gereg, Nývlt, Kubálek

ŽK: 39. Jedlička,  48. Sýkora,  59. Jelínek,  75. Klouda - 41. Böhm, 58.Michálek, 77. Hrobský, 87. Exnar,  89. Ponikelský

Diváků: 120

TVcom

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Vysoká a pohodová výhra áčka v posledním domácím zápase sezóny nad Hořicemi

29. kolo VOTROK KP - 7.6.2014 od 17:00 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř - Jiskra Hořice 5:1 (2:0)

Branky: 7. Kašajík, 36. Čenovský, 53. Škoda, 74. Škoda, 88. Kořínek - 55. Vávra

FK Jaroměř: Ondráček (80. Krám) – Horák A., Holub-K (60. Németh), Rejchrt, Ponikelský - Exnar, Michálek, Kašajík, Čenovský (68. Častvaj), Seifert (46. Škoda) - Kořínek

Jiskra Hořice: Skalský - Pour D., Šeda, Rubeš, Ruml - Tomáš, Palm D. (65. Kuneš), Palm P., Antoš - Nečesaný-K, Vávra

Jaroměř začala utkání aktivněji a již v 7 minutě šla do vedení. Kořínek přihrál na vápno Kašajíkovi, který z kroku trefil šibenici hostující branky - 1:0. Domácí měli i nadále více ze hry a ve 20 a 23 minutě měli další velké šance Kořínek s Kašajíkem. Ve 25 minutě měli největší šanci hosté. Nečesaný prošel středem hřiště a jeho krásná střela se zastavila na tyči Ondráčkovi branky. Ve 31 minutě měl další gólovou šanci Kořínek po přihrávce Kašajíka, když přehazoval hostující obranu, ovšem vedle. Ve 36 minutě přihrál nezjištně za obranu hostí Kašajík na Čenovského, ten postupoval sám na brankáře Skalského a po zemi ho prostřelil - 2:0. Do konce poločasu měla Jaroměř ještě několik šancí, ovšem nevyužila. Bohužel nevyužila ani tu největší ve 45 minutě, kdy byl faulován Exnar a kopala se penalta. Tu však neproměnil Kořínek.

FK Jaroměř - Jiskra Hořice 7.6.2014, foto z videa: Václav Mlejnek

Penaltu Kořínka brankář Hořic Skalský pohotově vyrazil. Foto z videa.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím. V 53 minutě přihrál na půlce do běhu Kořínek Škodovi, který si se samostatným nájezdem věděl rady - 3:0. Hned v zápětí v 55 minutě kopali hosté standardní situaci a Vávra se orientoval v mlýnici ve vápně nejlépe a snížil - 3:1. Jaroměř pokračovala v nátlakové hře a vytvářela si i šance, které ovšem nevyužil Kořínek, Németh ani další. V 74 ale již udeřilo. Častvaj přihrál ideálně do ulice Škodovi a ten si s dalším samostatným nájezdem rovněž poradil - 4:1. Utkání se již dohrávalo a Jaroměř vstřelila ještě jednu branku, když Škoda přihrál ideálně před branku Kořínkovi, který doklepl do prázdné branky - 5:1.

Jaroměř šla od začátku jasně za vítězstvím a  výsledkem toho bylo 5 gólů v soupeřově síti, když ještě řada šancí zůstala nevyužita. Se sezónou na domácím hřišti se tak rozloučila vysokým vítězstvím.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Získali jsme povinné tři body po výkonu, který sice nebyl optimální, ale na výhru bez problémů stačil. Hráči přistoupili k zápasu zodpovědně. Jsem rád, že se do A-týmu postupně zapojují vybraní mladší dorostenci, kteří tím získávají první zkušenosti s mužským fotbalem na krajské úrovni.

Josef Vydra, vedoucí Hořic: Bez několika hráčů základní sestavy a s útočníkem v brance se asi nedal čekat dobrý výsledek. Michal Skalský v brance i přes pět branek zachytal výborně a nebýt toho, že jsme domácí poslali třikrát do brankové šance, nastřelili tyč a další dobré šance neproměnili, mohlo být konečné skóre daleko příznivější.

Rozhodčí: Krotil, Trejbal, Říha

ŽK: 62. Michálek - 35. Pour, 37. Palm, 45. Skalský

Diváků: 68

TVcom

Videozáznam můžete shlédnout na webu TVcom.cz.

Thursday the 30th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.