Starší žáci U15 - domácí prohra

SŽ - DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15 - 28. 4. 2019 od 12:15 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř/FK Černilov - SK Vysoké Mýto 2:6 (0:3)

Branky: Voslař; Škodová - Houdek 3x; Dušek; Bezdíček; Bureš

FK Jaroměř/Černilov: Vrabec - Kňourek, Havelka, Macháň, Brož - Rezek, Pásler, Skalický, Bešík, Hepnar - Voslař

Střídali: Petrikovič, Škodová, Malý, Radil

Petr Voslař, asistent trenéra: Na vedoucí tým jsme nestačili ani v kompletní sestavě. Soupeř byl nad naše síly. My jsme mu to ale hodně usnadnili. Požadované maximální nasazení v kabině před zápasem se nedostavilo, a naopak jsme se soupeře zalekli. Po naší chybě jsme mu darovali gól hned v první minutě, a následovali další potrestané chyby. Proti tak silnému soupeři jsem dnes na zvrat neměli, i přes zlepšený výkon ve druhém poločase.

Rozhodčí: Jakub Franěk

ŽK: 0:1 Vácha