Starší žáci - 1. kolo KS sk.A - 17.8. pátek 17:00

Jiskra Jaroměř - FKM Javorka 4:3(2:2)

Branky: Panenka Marek 2, Častvaj Ondra 2

Sestava Jaroměře:  Zrůst – Chalupa, Joneš, Jánský, Valášek - Toman O., Častvaj, Panenka, Exnar - Petráček, Konrád

Střídající hráči:  Toman L, Bělka, Emlar, Vancl, Bano, Balcirák

KomentářJaroměř začala zápas aktivně a v úvodu se ujala vedení brankou Ondry Častvaje.Poté hosté po rychlých protiútocích otočili vývoj zápasu dvěma brankami na svojí stranu.Před poločasem se po centru Petráčka prosadil sřelecky Panenka a srovnal na poločasových 2:2.Druhý poločas byl již v režii Jaroměřského družstva a nejprve Panenka a poté Častvaj brankami posunuli score na 4:2.Před koncem zápasu po golmanově chybném rozehrání hosté snížili na rozdíl jedné branky.Do konce zápasu se jaroměští bránili,ale hostům se vyrovnat nepodařilo.V zápase bylo k vidění spoustu pěkných akcí,ale i mnoho pokažených nahrávek.Tomuto se budeme muset v příštích zápasech vyvarovat.