STP rozlosování jaro 2014
Kategorie: HOME
MŽ, SP – PODZIM 2013 - SKUPINA A | ||||||||
1. | JIČÍN | SK JIČÍN | ||||||
2. | TŘEBEŠ | TJ SOKOL TŘEBEŠ | ||||||
3. | VRCHLABÍ | FC VRCHLABÍ | ||||||
4. | NÁCHOD/N.M. | FK NÁCHOD/MFK N.M.n.M | ||||||
5. | OLYMPIA A | FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ A | ||||||
6. | JAROMĚŘ | FK JAROMĚŘ | ||||||
7. | DVŮR KRÁLOVÉ | TJ DVŮR KRÁLOVÉ n/L | ||||||
Utkání v nástavbě - přípravná utkání (náhodný los mezi vše | sraz hřiště | |||||||
pořadatel/hřiště: | datum: | účastníci : | ||||||
1.nástavba | NE 13.4. | 1 | 2 | 3 | 4 | 9:15 | ||
Hostinné | 10:00 | Hostinné | Rychnov | Hro/Pol | Jaroměř | |||
E-on CUP r. 2004 | SO 19.4. | 1 | 2 | 3 | 4 | 7:15 | ||
Chrudim | 9:00 | |||||||
2.nástavba | NE 20.4. | 1 | 2 | 3 | 4 | 8:15 | ||
Rtyně v P | 9:00 | Jaroměř | Rt./Úpice | Trutnov | Dvůr | |||
3.nástavba | SO 26.4. | 1 | 2 | 3 | 4 | 9:30 | ||
Olympia HK | 10:00 | Hro/Pol | Olympia B | Jičíněves | Jaroměř | |||
Utkání ve skupině - mistrovská utkání (zápasy ve skupině - výsledky v tabulce) | ||||||||
můžete sledovat na | ||||||||
http://www.fotbaljaromer.cz/index.php/st-pripravka nebo | ||||||||
http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/74/7/ | ||||||||
14.kolo | SO 3.5. | 1 | 2 | 3 | 4 | 8:15 | ||
Podhůří u Vrchl. | 10:00 | Jaroměř | Vrchlabí | x | Dvůr | |||
Grassroots+day | ČT 8.5. | 1 | 2 | 3 | 4 | 7:00 | ||
bude doplněno | 9:00 | |||||||
15.kolo | SO 10.5. | 1 | 2 | 3 | 4 | 7:30 | ||
Třebeš HK | 9:00 | x | Jaroměř | Olympia A | Třebeš | |||
16.kolo | SO 17.5. | 1 | 2 | 3 | 4 | 9:45 | ||
Jaroměř | 10:00 | Ná/N.M. | Vrchlabí | Jaroměř | Olympia A | |||
17.kolo | SO 24.5. | 1 | 2 | 3 | 4 | 9:45 | ||
Jaroměř | 10:00 | Dvůr | Jičín | Olympia A | Jaroměř | |||
18.kolo | NE 1.6. | 1 | 2 | 3 | 4 | 8:00 | ||
Jičín | 10:00 | Jaroměř | x | Ná/N.M. | Jičín | |||
19.kolo | SO 7.6. | 1 | 2 | 3 | 4 | 9:45 | ||
Jaroměř | 10:00 | Třebeš | Jaroměř | Vrchlabí | Jičín | |||
20.kolo | NE 15.6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8:45 | ||
Jaroměř | 9:00 | Dvůr | Jaroměř | Ná/N.M. | Třebeš | |||
3x tým - délka utkání 2x20 min | 4x tým - délka utkání 2x15 minut | |||||||
A = pořadatel | rozpisy utkání | A = pořad | rozpisy utkání | |||||
09,00 hodin | A 1 - B 1 | A 2 - B 2 | 09,00 hodin | A 1 - B 1 | C 1 - D 1 | |||
09,50 hodin | B 1 - C 1 | B 2 - C 2 | 09,40 hodin | A 2 - B 2 | C 2 - D 2 | |||
10,40 hodin | A 1 - C 1 | A 2 - C 2 | 10,20 hodin | A 1 - C 1 | B 1 - D 1 | |||
11,30 hodin | závěr | 11,00 hodin | A 2 - C 2 | B 2 - D 2 | ||||
11,40 hodin | A 1 - D 1 | B 1 - C 1 | ||||||
12,20 hodin | A 2 - D 2 | B 2 - C 2 | ||||||
13,00 hodin | závěr | |||||||