Starší přípravka odehrála předposlední turnaj sezóny v Černilově

9. kolo KP starší přípravky 24.10.2015 - od 9:00 - hřiště Černilov.

Rychnov n. Kněžnou - FK Jaroměř 7:29 (2:12)

Branky: Rezek 8x, Kočica 6x, Karel 4x, Skalický 4x, Hemelík 2x, Hofman 2x, Škodová, Kašpar, Paar

Zápas jsme měli pod kontrolou od samého začátku. Nutno říci, že skóre odpovídá průběhu hry a zasloužilo se o něj především ,,áčko", kterému vyšel 2 zápas (poločas) velmi dobře.

FK Černilov - FK Jaroměř 7:5 (4:2)

Branky: Škodová 2x, Rezek 2x, Skalický

Druhý zápas proti domácím jsme neodehráli vůbec dobře. Starší v součtu remizovali a mladší oba zápasy prohráli 0:1. Nejde o to, že jsme prohráli, ale o to, že jsme nebyli schopni vstřelit ani 1 gól za 40 minut hry. Šancí na to bylo dost...Na druhou stranu je potřeba objektivně přiznat, že domácí hráli velmi dobře a vyhráli zaslouženě.

Sestava FK Jaroměř ,,A": Dufek - Skalický, Rezek, Kočica, Paar, Radil, Škodová, Kňourek

Sestava FK Jaroměř ,,B": Lebedinský - Kašpar, Libich, Karel, Hofman, Hemelík, Bělohlávek, Malý, Postupa, Holub