2006tky vybojovaly krásné 3 místo na turnaji v Roudnici !

FK Jaroměř – Spartak Choceň  2:1 (Holub, Bedlek)

FK Jaroměř - Loko Borohrádek  3:0  (Poděbradský, Kašpar, Baudyš)

FK Jaroměř – Lhota pod Libčany  1:1 (Hemelík)

FK Jaroměř – TJ Sokol Hoříněves  2:1 (Hemelík, Holub)

FK Jaroměř – FK Náchod  9:0 (Poděbradský 3x, Holub, Baudyš, Bedlek, Hemelík, Kašpar, Machač)

FK Jaroměř – RMSK Cidlina  5:2 (Holub 2x, Lebedinský, Poděbradský, Baudyš)

FK Jaroměř - FC Olympia HK  4:0 (Baudyš 2x, Hemelík, Poděbradský)

Semifinále:

FK Jaroměř - RSCM Rozkoš 0:2

Zápas o 3 místo:

FK Jaroměř - Spartak Choceň 3:2 (Baudyš, Poděbradský, Machač)

Celkové pořadí turnaje: 1. RSCM Rozkoš/TJ Červený Kostelec, 2. TJ Čelechovice na Hané - futsal, 3. FK Jaroměř, 4. Spartak Choceň, 5. TJ Sokol Hoříněves, 6. FC Nový Hradec, 7. FK Meteor Praha.......

Sestava FK Jaroměř: Dufek - Libich, Machač - Lebedinský - Hemelík, Baudyš / Kašpar, Hofman - Poděbradský - Bedlek, Holub

Dnes jsme zajížděli s ročníkem 2006 (již věkově jako starší přípravkou) na kvalitně obsazený turnaj do Roudnice u Hradce Králové, kterého se zúčastnílo 16 týmů! Vzhledem k prázdninám nám někteří hráči chyběli (Ponikelský, Karel, Bělohlávek), a tak nám museli pomoci hráči mladší přípravky, kteří však rozhodně nezklamali - naopak patřili k oporám. Naší skupinu jsme vyhráli naprosto suverénně, když jsme ze 7 zápasů 6 vyhráli a pouze 1 remizovali po snad jediném dnešním špatném výkonu. Kluci jinak podali v obrovském vedru výborný výkon skoro ve všech zápasech a jen smůla nás připravila o finále, neboť v zápase s Rozkoší jsme byli herně lepším týmem, ale neproměnili jsme spoustu šancí a konec zápasu to již byla pouze křeč. V zápase o 3 místo si to kluci vynahradili a to neskutečným obratem. Ještě 3 minuty před koncem zápasu prohrávali 2:0. Nakonec zabrali a 3 góly v posledních minutách zápas otočili a získali tak zasloužené bronzové medaile.