MEGADERBY - Juniorka otočila poločasový stav a zaslouženě vysoko porazila Velichovky

9. kolo OP NA - 5.10.2013 od 16:00 - hřiště Růžovka Jaroměř

FK Jaroměř ,,B" - TJ Velichovky 6:1(0:1)

Branky: 50. Jirka, 61. Jirka, 65. Plhal, 73. Seifert, 83. Ameti, 86. Horák J. - 38. Karel

Sestava FK Jaroměř: Kořen - Kučera(C), Ruprich, Horák A., Rieger - Hekele (60. Plhal), Holeček A., Jirka (82. Horák J.), Emlar (60. Ameti) - Vít, Seifert (75. Špaček)

Sestava TJ Velichovky: Huňák - Šubrt D., Karban, Novotný Mi., Kašpar (75. Holubář) - Jelínek, Bém (80. Šubrt J.), Hořínek(C), Tomášek - Novotný Ma., Karel

Jaroměř měla od začátku více ze hry a hosté se pouze bránili. Žádnou z vypracovaných šancí však nedokázala proměnit. Paradoxně se dostali ze standardní situace do vedení hosté, kdy branku vstřelil Karel. Na začátku 2. poločasu vyrovnal po pěkné akci Jirka. Velichovky v 58. minutě neproměnily penaltu Karlem. Od té doby spustila Jaroměř brankostroj, který se zastavil na konečném skóre 6:1.

V součtu obou poločasu a na základě předvedené hry je výhra jaroměřské Juniorky (věkový průměr v tomto zápase 21,73 let) naprosto zasloužená.