OP OFS Náchod. 23.6.2013 od 17:00 Jaroměř

FK Jaroměř - Teplice nad Metují 3:1 (1:0)

Sestava FK Jaroměř: Klofanda - Desenský (70. Klíž), Vokál, Horák A., Valášek - Holeček T. (46. Emlar), Peša, Vít, Ulrych (65. Špaček) - Seifert, Ersin

Muži B - Okresní přebor NA. 13. kolo 15.6.2013 - Hejtmánkovice

Sokol Hejtmánkovice - FK Jaroměř 7:1 (5:1)

Branky: Ameti

Sestava FK Jaroměř: Vlk - Desenský, Holeček P., Matějíček R., Plhal - Jirků, Vokál, Peša, Klíž - Seifert, Ameti

Komentář - Po 30 minutách bylo rozhodnuto, kdy na světelné tabuly svítilo 5 : 0!!!! Domácí byli ve všech směrech lepší . I přesto že hráči vědeli měsíc předem , že hrajeme zároveň s dorostem a áčkem někteří hráči si udělali své volno a na zápas nedorazili !!!!!!!!!!!!!!!!!! Toto jednání je pro mě neodpustitelné a mrzí mě jejich přístup dospělého člověka !!!

Béčko rozdrtilo Heřmánkovice !

Muži ,,B" - 13. kolo OP Náchod - sobota 8.6.2013

FK Jaroměř ,,B"- Sokol Heřmánkovice 8:2 (5:2)

Branky: 28., 51. Ameti, 22. a 36. Böhm, 11. Horák Jakub, 67.Matějíček R., 8. Vít, 88.Emlar - 23. a 37. Kment

Sestava FK Jaroměř: Kořen - Valášek, Holeček P., Vokál, Matějíček R. - Horák Jakub, Böhm (60. Emlar), Peša, Holeček T. (60. Plhal) - Ameti (76. Čapek J.), Vít (70. Jirků)

ŽK: Vokál, Matějíček, Valášek - Koller, Nouza, Bouška

Domácí byli od první minuty lepším týmem a dokázali se osmkrát trefit do černého. Hosté hrozili jen sporadicky z brejků, a to bylo na rozjeté domácí hodně málo.

Fotogalerie k zápasu zde.

Heřmánkovice

Béčko doma vítězně !

Muži ,,B" - 11. kolo OP Náchod - sobota 25.5.2013

FK Jaroměř ,,B"- Sokol Velká Jesenice 3:1(1:0)

Branky: 11. Špaček, 66. Horák J., 68. Vít - 50. Čermák

Sestava FK Jaroměř: Kořen - Matějíček R., Holeček P., Vokál, Desenský (73. Klíž) - Špaček (46. Horák J.), Peša, Jirka, Plhal (63. Holeček T.) - Seifert (55. Ameti), Vít

Tomáš Paleček, trenér: Ve slušně hraném utkání bez karet domácí hosty v prvním poločase k žádné šanci nepustili a sami dali branku. Na začátku druhé půli přišlo opět herní zatmění a hosté dokázali po rohu vyrovnat. V 66. minutě hosté spálili obrovskou šanci a rčení nedáš dostaneš se naplnilo, kdy domácí z proti útoku dali na 2 : 1. O dvě minuty později zaváhání obrany hostů využil Tomáš Vít a upravil na konečných  3:1 pro domácí. Zbytek zápasu se odehrál už v poklidném tempu.

Hattrick Seiferta na Teplice nestačil !

Muži ,,B" - OP Náchod. 10. kolo - 18.5.2013 od 17:00

Teplice nad Metují - FK Jaroměř ,,B" 4:3 (3:2)

Branky: 9. 43 Otta, 35.Fichtner, 59. Matouš - 23. 25. 63. Seifert

Sestava FK Jaroměř: Vlk - Plhal, Vokál, Holeček P., Desenský - Jirků, Jirka, Peša, Klíž (65. špaček) - Seifert, Vít ( 85. Čapek J.)

Tomáš Paleček, trenér: V pohledném a svižně hrajícím utkání se z výhry nakonec radovali domácí, kteří dali o jednu branku více.