Juniorka po dobrém výkonu vyhrála na Babí !

8. kolo OP NA - 29.9.2013 od 16:30 - hřiště SK Babí

SK Babí - FK Jaroměř 0:3 (0:1)

Branky: 10. Seifert, 50. Špaček, 90. Jirka

Sestava FK Jaroměř: Kořen - Kučera (C), Matějíček P., Horák A., Rieger - Hekele, Jirka, Holeček A. (55. Matějíček R.) Špaček (80.Horák J.) - Seifert (83. Müller), Vít

Domácí tuto sezónu doma nevyhrávají, a to se opět potvrdilo. Jaroměř vstoupila do utkání ofenzívně a už v 10. minutě nás poslal Míra Seifert do vedení 0:1. Do poločasu jsme dali ještě dvě břevna a spálili jednu tutovku. Domácí si vypracovali jen dvě pološance, které nezakončili ani mezi tyče. Na začátku druhé půle jsme po zaváhání obrany přežili největší šanci domácích, kdy z malého vápna dali naštěstí vedle. V 50. minutě využil Viktor Špaček nedorozumění obránce s brankářem a dal na 0:2. Od té doby jsme domácí už nepustili k žádné šanci. V 90. minutě výsledek korunoval Míra Jirka, který šel sám na brankáře a přeloboval ho na 0:3.

Rozhodčí: Pálka Martin, Šedivý Michal, Berger Erik

ŽK: Adámek Petr - Kučera Jiří, Vít Tomáš