22.9.2012 Starší přípravka - 5.kolo Krajského přeboru

DOMA 2x VÍTĚZTVÍ A 1x PROHRA

Jaroměř - RSMK Cidlina N.Bydžov/Žlunice 0:2 (0:0)

Jaroměř – Slavia HK/Malšovice 1:0 (1:0) Kuna

Jaroměř – FC Olympia Hradec Králové „B“ 3:0 (0:0)                                     Adamovič, Smetana, Báno

Sestava: Horčička, Kudrnáč, Kuna, Vach, Smetana, Žák, Rind, Adamovič, Babušík, Báno, Beran, Chroust, Traxler

V pátém kole, jsme přivítaly na domácím hřišti za chladného, deštivého, zkráceně řečeno již opravdu podzimního počasí Hradeckou Olympií a smluvně sdružené oddíly RSMK Cidlina Nový Bydžov a Třešňový květ Žlunice a třetí družstvo, opět spojená dvojice z Hradce Králové a to TJ Slavia HK a Sokol Malšovice. S naším prvním soupeřem v tomto turnaji, týmem z Bydžovska jsme rozehráli absolutně vyrovnanou partií, kde jsme postupem času získávaly hlavně díky rychlým výpadům za soupeřovu obranu více ze hry, a bylo jen otázkou času, kdy začnou padat góly. Padali!!! Ale po změně stran a do naší branky. To co jsme neproměnily, bylo od nás trestuhodné a lehkovážné, což se nám také potvrdilo v podobě dvou inkasovaných branek a celkové prohře. Druhý zápas s hradeckými týmy (Slavia/Malšovice)přinesl ještě vyrovnanější souboj, takřka bez ložených brankových příležitostí a tak vlastně rozhodla, jediná naše větší příležitost, z které jsme před poločasem vstřelily jediný a vlastně vítězný gól. Poslední utkání přineslo z naší strany sice vítězství, ale na které jsme se neuvěřitelně nadřeli, když jsme se sami zaháněli do svízelných situací, které nám brali mnoho sil a kterých v posledním zápase již nebylo na rozdávání. A tak poslední dvě minuty utkání pro nás znamenaly vysvobození, kde jsme vstřelily všechny tři naše branky. Jenom ještě jedna věc stojí opravdu za zmínku. Kdyby toto někdo nahrál, tak Tadeáš by byl okamžitě nominován na cenu Fair-play. Ve chvíli, kdy běží sám na brankaře, který uklouzne, široko daleko nikdo a náš Ted si teda řekne „já mu dám šanci a počkám“, tak počkal a gól nedal. Příště to chce kameru, až zase něco vymyslí. A jen tak na závěr, nezbývá nám než na 100% úspěch si ještě počkat.