Starší dorost po sérii dvou porážek zabral a zvítězil

18. kolo Premier Steel KP SD U19 - sobota 1.4.2023 od 15:00 - Týniště nad Orlicí.

SK Týniště nad Orlicí - FK Jaroměř 0:2 (0:1)

Branky: 42. Rezek, 65. Rezek

FK Jaroměř: Maurits - Bělohlávek (46. Burian), Lebedinský, Sekyra (K), Potoček - Korityák, Hemelík, Libich, Hepnar - Rezek, Kordina

Utkání na atletickém stadionu v Týništi se hrálo na těžkém a mokrém terénu. První poločas byla Jaroměř jednoznačně lepším týmem, ale spoustu svých šancí nedokázala využít. Ujala se až dorážka Jirka Rezka po trestném kopu těsně před koncem poločasu.

KP SD U19 SK Týniště nad Orlicí - FK Jaroměř, 1.4.2023, foto: Václav Mlejnek Oba dnešní góly Jaroměře vsítil Jiří Rezek.

Druhý poločas se hrálo o trochu vyrovnanější utkání, i tak měla ale navrch Jaroměř, ovšem opět nedokázala využít velmi dobrých příležitostí a navýšit dříve své vedení. Domácí hrozili pouze občas střelami z dálky, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořili. Toto vítězství je to z kategorie ,,povinných", ale žádný dobrý fotbal to dnes věru nebyl...

Dušan Petráček, Jiří Rezek - trenéři FK Jaroměř: Po dvou porážkách jsme dnes už potřebovali bodovat. To se nám podařilo, i když to bylo hodně kostrbaté a neurovnané.

ŽK: 3-0

Rozhodčí: Martínek Miroslav

Diváků: 50

KP SD U19 SK Týniště nad Orlicí - FK Jaroměř, 1.4.2023, foto: Václav Mlejnek Druhá branka padla v 65. minutě. Foto 2x: Václav Mlejnek