Starší dorost sehrál divoký zápas o čelo tabulky, nakonec však odešel poražen

7. kolo Premier Steel KP SD U19 - neděle 18.9.2022 od 16:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - RMSK Cidlina ,,B" 4:6 (2:4)

Branky: 25. Hepnar, 29. Horčička, 54. Lebedinský, 60. Skalický - 1. Nosek (p.k.), 4. Nosek, 5. Malina, 15. Štoček, 76. Malina, 80. Dvořáček

FK Jaroměř: Maurits - Kordina, Lebedinský, Horčička, Adam (53. Bělohlávek) - Hepnar (83. Burian), Skalický (K), Hemelík, Potoček - Kašpar, Rezek

Jiří Lebedinský, Jiří Poděbradský - zaskakující trenéři FK Jaroměř: Úvod zápasu, jako z hororu, neboť prohrávat 0:3 v 5. minutě se jen tak nevidí. Hosté po brejku přidávají i čtvrtou branku a s námi to nevypadalo vůbec dobře. Kluci však nesložili zbraně a vstřelili zaslouženě dvě branky, když jsme od 20. minuty začali kvalitního soupeře herně přehrávat.

KP SD FK Jaroměř - RMSK Cidlina, 18.9.2022, foto: Václav Mlejnek Tomáš Hepnar zavelel ve 25. minutě k obratu. Ze stavu 0:4 změnil skóre na 1:4.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel náramně, když se nám v rychlém sledu podařilo naprosto zaslouženě vyrovnat a zápletka byla na světě. Poté se hrálo vyrovnané a kvalitní utkání nahorů-dolů a bylo jasné, že kdo dá gól, tak ten vyhraje. To se nakonec bohužel podařilo hostům a nám již nezbyly síly na obrat, neboť dotahování výsledku z 0:4 na 4:4 proti takovémuto kvalitnímu soupeři nás stálo opravdu spoustu sil. Někteří naši hráči navíc nastoupili se sebezapřením a nemocní. I přes vysokou prohru klukům děkujeme za dnešní výkon a přejeme jim do dalších zápasů jen to nejlepší!

ŽK: 1-1

Rozhodčí: Janota Josef

Diváků: 50

KP SD FK Jaroměř - RMSK Cidlina, 18.9.2022, foto: Václav Mlejnek Na 2:4 měnil stav Jaroslav Horčička (zcela vlevo) ve 29. minutě.
Foto 2x: Václav Mlejnek.