Skvělý vstup Staršího Dorostu do nové sezóny

2. Kolo KP KHK U19 - 19.8.2018 od 14:15 - hřiště Růžovka.

FK Jaroměř - FK Kostelec n. O./ AFK Častolovice 6:3 (3:2)

Branky: 1. Grmela, 11., 30. Rind, 75. Báno, 81. Chalupa, 84. Puška - 6., 21., 85. Sejkora

FK Jaroměř: Tomášek - Filip, Pácalt, Orct (77. Puška) - Smetana (48. Chalupa), Hanusík, Čekal, Rind, Grmela - Musil (16. Báno), Císař (67. Vach)

FK Kostelec n. O./AFK Častolovice: Rejchrt - Kytlík, Šimerda, Bečka, Žídek (60. Jirsa), Trejtnar (70. Andrys), Forche, Sejkora, Sameljak, Cvejn, Kapucián

Petr Panenka, asistent trenéra FK Jaroměř: První mistrovské utkání jsme zvládli na výbornou. Po rychlém úvodním gólu M. Grmeli jsme hráli herně kvalitněji než soupeř. Po hrubých chybách hosté dokázali dvakrát vyrovnat. poločas skončil 3:2. Druhý poločas jsme si už zkušeně pohlídaly a navyšovali skóre. Po dobrém výkonu jsme zaslouženě vyhráli 6:3

Rozhodčí: Šedivý

ŽK: 47. Kapucián