Termínová listina - jaro 2014
Kategorie: HOME
Dat. | Den | Čas | Družstvo | D/V | Kolo | Domácí | Hosté | Pozn. |
15.03. | SO | 10:00 | MUŽI A | VENKU | 17 | Dobruška | FKJ A | |
16.03. | NE | 10:00 | STŽ | VENKU | PO KFS | FKJ | MFK N.Město n/M | UT N.Město n/M |
16.03. | NE | 10:00 | MUŽI B | VENKU | 17 | TJ Červ. Kostelec B | FKJ B | |
21.03. | PÁ | 16:00 | MLD | DOMA | přátelské utkání | FKJ | TJ Rasošky | hřiště č. 2 |
22.03. | SO | 10:00 | STŽ | VENKU | příprava | RSCM ROZKOŠ Česká Skalice | FKJ | |
22.03. | SO | 15:00 | MUŽI A | DOMA | 18 | FKJ A | Sparta Úpice | |
23.03. | NE | 15:00 | MUŽI B | DOMA | 18 | FKJ B | Sokol Mezilesí | |
29.03. | SO | 16:00 | MUŽI B | VENKU | 19 | Sokol Stárkov | FKJ B | |
29.03. | SO | 20:00 | STŽ | VENKU | PZ | TJ Sokol Třebeš HK | FKJ | UT Slavia HK |
30.03. | NE | 15:00 | MUŽI A | VENKU | 19 | RMSK Cidlina | FKJ A | UT Chudonice |
03.04. | ČT | 16:00 | MLŽ | DOMA | PZ | FKJ | SK Třebechovice | |
05.04. | SO | 16:30 | MUŽI A | DOMA | 20 | FKJ A | Rychnov n/K. | |
05.04. | SO | 14:00 | STP | DOMA | PZ | FKJ | MFK N. Město n.M. | |
06.04. | NE | 12:15 | STŽ | DOMA | 12 | FKJ | FC Kostelec n/O. | |
06.04. | NE | 14:15 | MLD | DOMA | 12 | FKJ | FC Kostelec n/O. | |
06.04. | NE | 16:30 | MUŽI B | DOMA | 20 | FKJ B | TJ Velké Poříčí A | |
07.04. | PO | 17:00 | MLŽ | DOMA | PZ | FKJ | Úpice/Rtyně | |
10.04. | ČT | 17:30 | MLŽ | VENKU | Černilov | FK Jaroměř | ||
12.04. | SO | 11:00 | MP | DOMA | PZ | FKJ | TJ Sokol Hoříněves | hřiště Růžovka |
12.04. | SO | 13:45 | STŽ | VENKU | 13 | FC Spartak Rychnov n/K | FKJ | UT Rychnov n/K |
12.04. | SO | 11:45 | MLD | VENKU | 13 | FC Spartak Rychnov n/K | FKJ | UT Rychnov n/K |
12.04. | SO | 16:30 | MUŽI A | VENKU | 21 | SK Jičín | FKJ A | UT Jičín |
13.04. | NE | 10:00 | STP+MLŽ | VENKU | nástavba | Hostinné, Rychnov n.K., Hronov-Police | hřiště Hostinné | |
13.04. | NE | 16:30 | MUŽI B | VENKU | 21 | Sokol V.Jesenice | FKJ B | |
16.04. | ST | 17:00 | STŽ | DOMA |
PO KFS | FKJ | MFK Trutnov | semifinále |
19.04. | SO | 9:00 | ročník 2004 a 2005 |
VENKU | PZ | Turnaj E.ON Junior Cup 2014 | MFK Chrudim | |
19.04. | SO | 17:00 | MUŽI A | DOMA | 22 | FKJ A | Týniště n/O. | |
20.04. | SO | 9:00 | STP+MLŽ | VENKU | nástavba | Rtyně-Úpice, Trutnov, Dvůr Králové n/L | hřiště Rtyně v Podkrkonoší | |
20.04. | NE | 12:45 | STŽ | DOMA | 14 | FKJ | TJ Červený Kostelec | |
20.04. | NE | 14:45 | MLD | DOMA | 14 | FKJ | TJ Červený Kostelec | |
20.04. | NE | 17:00 | MUŽI B | DOMA | 22 | FKJ B | Spartak Police n/M. B | |
23.04. | ST | 17:30 | MUŽI A | DOMA |
PO KFS | FKJ | Červený Kostelec | čtvrtfinále |
26.04. | SO | 9:00 | MLP | VENKU | 8 | Náchod, Trutnov, Dvůr Králové n/L, | hřiště Náchod UT | |
26.04. | SO | 10:00 | STP+MLŽ | VENKU | nástavba | Hronov-Police, Olympia HK B, Jíčíněves | hřiště Olympia HK | |
26.04. | SO | 9:30 | STŽ | VENKU | 15 | TJ FC Slavia / Nový HK | FKJ | hřiště Slavia HK č.1PT, č.2UT |
26.04. | SO | 11:15 | MLD | VENKU | 15 | TJ FC Slavia / Nový HK | FKJ | hřiště Slavia HK č.1PT, č.2UT |
26.04. | SO | 17:00 | MUŽI A | DOMA | 23 | FKJ A | Lázně Bělohrad | |
27.04. | NE | 17:00 | MUŽI B | DOMA | 23 | FKJ B | SK Babí | |
01.05. | ČT | Přebory OFS U11 + U12 2.kolo | ||||||
01.05. | ČT | 12:45 | STŽ | DOMA | 16 | FKJ | FC Vrchlabí | |
01.05. | ČT | 14:45 | MLD | DOMA | 16 | FKJ | FC Vrchlabí | |
01.05. | ČT | 17:00 | MUŽI B | DOMA | 16 | FKJ B | TJ Slovan Broumov B | |
03.05. | SO | 10:00 | STP+MLŽ | VENKU | 14 | Vrchlabí, Dvůr Králové n/L | hřiště Podhůří | |
03.05. | SO | 17:00 | MUŽI B | VENKU | 24 | TJ Velichovky | FKJ B | |
03.05. | SO | 14:00 | MUŽI A | VENKU | 24 | Kratonohy | FKJ A | |
04.05. | NE | 10:00 | MLP | VENKU | 9 | Trutnov, FC HK A, Broumov | hřiště Háječek HK | |
08.05. | ČT | 09:00 | STP | VENKU | Grassroots Day turnaj - Týniště/Albrechtice, Třebeš HK, Jičíněves, Nový HK, Jaroměř, Roudnice | |||
08.05. | ČT | 09:00 | MLŽ | VENKU | Grassroots Day turnaj - Nový HK, Jaroměř, Roudnice, Úpice, Jičíněves | |||
08.05. | ČT | 15:00 | MUŽI A | DOMA | 16 | FKJ A | TJ Slovan Broumov | |
10.05. | SO | 10:00 | MLP | DOMA | 10 | Náchod, RCSM Česká Skalice, FC HK A | ||
10.05. | SO | 09:00 | STP+MLŽ | VENKU | 15 | Třebeš HK, Olympia HK | hřiště Třebeš | |
10.05. | SO | 17:00 | MUŽI A | DOMA | 25 | FKJ A | TJ Červený Kostelec | |
11.05. | NE | 9:30 | STŽ | VENKU | 17 | FC Olympia HK | FKJ | |
11.05. | NE | 11:15 | MLD | VENKU | 17 | FC Olympia HK | FKJ | |
11.05. | NE | 17:00 | MUŽI B | DOMA | 25 | FKJ B | Sokol Heřmán- kovice |
|
17.05. | SO | 09:00 | MLP | VENKU | 11 | Dvůr Králové n/L, Nové Město n/M, FC HK A | hřiště Dvůr Králové .L. | |
17.05. | SO | 10:00 | STP+MLŽ | DOMA | 16 | Náchod-Nové Město n/M., Vrchlabí, Olympia HK A | ||
17.05. | SO | 10:15 | MUŽI A | VENKU | 26 | TJ FC Slavia HK | FKJ A | hřiště Slavia HK č.1PT, č.2UT |
18.05. | NE | 12:45 | STŽ | DOMA | 18 | FKJ | MFK Trutnov / Volanov | |
18.05. | NE | 14:45 | MLD | DOMA | 18 | FKJ | MFK Trutnov / Volanov | |
18.05. | NE | 17:00 | MUŽI B | VENKU | 26 | Jiskra Č.Skalice | FKJ B | |
21.05. | ST | 17:30 | MUŽI A | DOMA | PO KFS | FKJ A | TJ Červený Kostelec | semifinále |
24.05. | SO | 10:00 | STP+MLŽ | DOMA | 17 | Dvůr Králové n/L., Jičín, Olympia HK A | ||
24.05. | SO | 17:00 | MUŽI A | DOMA | 27 | FKJ A | FK Chlumec n/C. | |
25.05. | NE | 10:00 | MLP | VENKU | 12 | Trutnov, RSCM Česká Skalice, Nové Město n/M | hřiště Horní Staré Město | |
25.05. | NE | 12:45 | STŽ | DOMA | 19 | FKJ | TJ Sokol Třebeš HK | |
25.05. | NE | 14:45 | MLD | DOMA | 19 | FKJ | TJ Sokol Třebeš HK | |
25.05. | NE | 17:00 | MUŽI B | DOMA | 27 | FKJ B | TJ Slavoj Teplice n/M. | |
28.05. | ST | 17:30 | STŽ | při postupu | čtvrtfinále | |||
31.05. | SO | 10:00 | MLP | DOMA | 13 | Broumov, Náchod, Nové Město n/M | ||
31.05. | SO | 9:30 | STŽ | VENKU | 20 | TJ Slovan Broumov | FKJ | |
31.05. | SO | 11:15 | MLD | VENKU | 20 | TJ Slovan Broumov | FKJ | |
31.05. | SO | 17:00 | MUŽI B | VENKU | 28 | Lokomotiva Meziměstí | FKJ B | |
31.05. | SO | 10:15 | MUŽI A | VENKU | 28 | FC Olympia HK | FKJ A | |
01.06. | NE | 10:00 | STP+MLŽ | VENKU | 18 | Náchod-Nové Město n/M., Jičín | hřiště Jičín | |
04.06. | ST | Přebory OFS U13, U10 | ||||||
04.06. | ST | 17:30 | MUŽI A | PO KFS | při postupu | finále | ||
07.06. | SO | 09:00 | MLP | VENKU | 14 | Dvůr Králové n/L, RCSM Česká Skalice, Broumov | hřiště Česká Skalice | |
07.06. | SO | 10:00 | STP+MLŽ | DOMA | 19 | Třebeš HK, Vrchlabí, Jičín | ||
07.06. | SO | 17:00 | MUŽI A | DOMA | 29 | FKJ A | TJ Jiskra Hořice | |
08.06. | NE | 12:45 | STŽ | DOMA | 21 | FKJ | FK Chlumec n/C./RMSK | |
08.06. | NE | 14:45 | MLD | DOMA | 21 | FKJ | FK Chlumec n/C./RMSK | |
08.06. | NE | 17:00 | MUŽI B | DOMA | 29 | FKJ B | Sokol Hejtmán- kovice |
|
14.06. | SO | 9:00 | MLP | DOMA | Grassroots Day turnaj - Jaroměř, Nový HK, Jičíněves, Třebeš HK, Třebeš HK-dívky | |||
14.06. | SO | 9:30 | STŽ | VENKU | 22 | MFK Nové Město n/M. | FKJ | |
14.06. | SO | 11:15 | MLD | VENKU | 22 | MFK Nové Město n/M. | FKJ | |
14.06. | SO | 17:00 | MUŽI B | VENKU | 30 | TJ Dolany | FKJ B | |
14.06. | SO | 17:00 | MUŽI A | VENKU | 30 | Libčany | FKJ A | |
15.06. | NE | 09:00 | STP+MLŽ | DOMA | 20 | Dvůr Králové n/L., Náchod-Nové Město n/M., Třebeš HK A | Jaroměř |