Aktuality - muži A
.
Soupiska - muži A 22/23
Brankáři:
Lukáš Červenka (01)
Oleh Prochyra (97)
Obránci:
Jiří Podolník (89)
Aleš Pohořálek (99)
Daniel Valášek (98)
Martin Michálek (86)
Adam Horák (95)
Jiří Poděbradský (82)
Radek Beran (01)
Jiří Kudrnáč (03)
Záložníci:
Josef Hykš (01)
Radek Gorol (84)
Miloš Exnar (99)
Ondřej Častvaj (98)
Matěj Exnar (93)
Jan Bano (98)
Šimon Rind (03)
Útočníci:
Zdeněk Kocourek (99)
Matěj Petráček (99)
Jiří Kořínek (91)
PODZIM 2022
Střelci - muži A 22/23
pořadí | jméno | gólů |
---|---|---|
1 | Radek Gorol | 4 |
2 | Miloš Exnar | 3 |
Daniel Votrubec | 3 | |
3 | Matěj Exnar | 1 |
Jiří Rezek | 1 | |
Šimon Rind | 1 | |
Daniel Valášek | 1 |
pořadí | jméno | gólů |
---|---|---|
1 | Miloš Exnar | 9 |
Radek Gorol | 9 | |
Zdeněk Kocourek | 9 | |
2 | Daniel Votrubec | 8 |
3 | Aleš Pohořálek | 6 |
4 | Adam Horák | 5 |
5 | Matěj Exnar | 4 |
Šimon Rind | 4 | |
Daniel Valášek | 4 | |
6 | Radek Beran | 3 |
Martin Michálek | 3 | |
7 | Jan Bano | 2 |
Jiří Kořínek | 2 | |
8 | J. Poděbradský | 1 |
Jiří Podolník | 1 |
CELKOVÉ POŘADÍ V SOUTĚŽI
pořadí | jméno | gólů | |
17. | Miloš Exnar | 10 | |
22. | Radek Gorol | 9 | |
23. | Zd. Kocourek | 9 | |
28. | Daniel Votrubec | 8 | |
53. | Aleš Pohořálek | 6 | |
57. | Adam Horák | 5 | |
67. | Matěj Exnar | 4 | |
81. | Šimon Rind | 4 | |
103. | Radek Beran | 3 | |
104. | Martin Michálek | 3 | |
108. | Daniel Valášek | 3 | |
119. | Jan Bano | 2 | |
124. | Jiří Kořínek | 2 | |
171. | Oleh Prokhyra | 1 | |
195. | Jiří Poděbradský | 1 | |
225. | Jiří Podolník | 1 |
V posledním zápase s Č. Kostelcem byla branka chybně připsána Miloši Exnarovi. Ten má mít srávně 9 branek, Daniel Valášek 4 branky.
zdroj: web is.fotbal.cz
Tabulka - muži A 22/23
tým | Z | skóre | B | |||||
1 | SK Solnice | 30 | 79 | : | 29 | 68 | ||
2 | Slavia HK | 30 | 85 | : | 33 | 66 | ||
3 | Chlumec n. C. | 30 | 88 | : | 32 | 61 | ||
4 | Rychnov n.K. | 30 | 60 | : | 34 | 55 | ||
5 | Týniště n. O. | 30 | 50 | : | 48 | 53 | ||
6 | FK Jaroměř | 30 | 72 | : | 51 | 51 | ||
7 | Sokol Třebeš | 30 | 51 | : | 47 | 49 | ||
8 | SK Jičín A | 30 | 51 | : | 55 | 45 | ||
9 | Č. Kostelec | 30 | 51 | : | 53 | 44 | ||
10 | Police n. M. | 30 | 57 | : | 58 | 43 | ||
11 | Jiskra Hořice | 30 | 59 | : | 75 | 42 | ||
12 | SK Dobruška | 30 | 45 | : | 62 | 42 | ||
13 | SK Libčany | 30 | 49 | : | 48 | 41 | ||
14 | Vysoká n.L. | 30 | 55 | : | 63 | 40 | ||
15 | FC Vrchlabí | 30 | 31 | : | 105 | 11 | ||
16 | Kostelec n.O. | 30 | 26 | : | 116 | 10 |
zdroj: web is.fotbal.cz
zdroj: web is.fotbal.cz
Realizační tým - muži A 22/23
Trenér:
tel: 603 800 461
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Asistent:
tel:
e-mail:
tel:
e-mail:
Vedoucí mužstva:
tel: 605 924 631
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kustod:
Zdravotnice:
tel:
e-mail:
Docházka - muži A - jaro 2014
Legenda | |||
datum: | bílá - trénink | modrá - zápas | |
buňka: | zelená - přítomen | žlutá - omluvená neúčast | červená - neomluvená neúčast |
KVĚTEN 2014
10 | 12 | 14 | 16 | 17 | |||||||
Čenovský Martin | |||||||||||
Emlar Jakub | |||||||||||
Exnar Matěj | |||||||||||
Holub Jan | |||||||||||
Horák Adam | |||||||||||
Hrobský Jan | |||||||||||
Kašajík Stanislav | |||||||||||
Kořínek Jiří | |||||||||||
Michálek Martin | |||||||||||
Ondráček Michal | |||||||||||
Ponikelský Milan | |||||||||||
Rejchrt Lukáš | |||||||||||
Ruprich Vilém | |||||||||||
Seifert Miroslav | |||||||||||
Svoboda Daniel | |||||||||||
Škoda Martin | |||||||||||
Ulrych Roman | |||||||||||
DUBEN 2014
02 | 03 | 05 | 07 | 09 | 10 | 12 | |||
Čenovský Martin | |||||||||
Emlar Jakub | |||||||||
Exnar Matěj | |||||||||
Holub Jan | |||||||||
Horák Adam | |||||||||
Hrobský Jan | |||||||||
Kašajík Stanislav | |||||||||
Kořínek Jiří | |||||||||
Michálek Martin | |||||||||
Ondráček Michal | |||||||||
Ponikelský Milan | |||||||||
Rejchrt Lukáš | |||||||||
Ruprich Vilém | |||||||||
Seifert Miroslav | |||||||||
Svoboda Daniel | |||||||||
Škoda Martin | |||||||||
Ulrych Roman | |||||||||
BŘEZEN 2014
01 | 03 | 04 | 06 | 09 | 11 | 12 | 13 | 15 | 17 | 19 | 20 | 22 | 25 | 28 | 30 | 31 | ||
Čenovský Martin | ||||||||||||||||||
Emlar Jakub | ||||||||||||||||||
Exnar Matěj | ||||||||||||||||||
Holub Jan | ||||||||||||||||||
Horák Adam | ||||||||||||||||||
Hrobský Jan | ||||||||||||||||||
Kašajík Stanislav | ||||||||||||||||||
Kořínek Jiří | ||||||||||||||||||
Michálek Martin | ||||||||||||||||||
Ondráček Michal | ||||||||||||||||||
Ponikelský Milan | ||||||||||||||||||
Rejchrt Lukáš | ||||||||||||||||||
Ruprich Vilém | ||||||||||||||||||
Seifert Miroslav | ||||||||||||||||||
Svoboda Daniel | ||||||||||||||||||
Škoda Martin | ||||||||||||||||||
Ulrych Roman | ||||||||||||||||||
ÚNOR 2014
24 | 25 | 27 | |||||||
Čenovský Martin | |||||||||
Emlar Jakub | |||||||||
Exnar Matěj | |||||||||
Holub Jan | |||||||||
Horák Adam | |||||||||
Hrobský Jan | |||||||||
Kašajík Stanislav | |||||||||
Kořínek Jiří | |||||||||
Michálek Martin | |||||||||
Ondráček Michal | |||||||||
Ponikelský Milan | |||||||||
Rejchrt Lukáš | |||||||||
Ruprich Vilém | |||||||||
Seifert Miroslav | |||||||||
Svoboda Daniel | |||||||||
Škoda Martin | |||||||||
Ulrych Roman | |||||||||
PLÁNOVANÉ ZÁPASY
NA 7 DNÍ
|
SOBOTA font> | 04.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
FK Jaroměř - Červe... |
| ||
09:00 |
MŽ |
SK Sparta Úpice |
| ||
09:00 |
SP |
FK Jaroměř/TJ Rasoš... |
| ||
09:40 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
10:00 |
MŽ |
FC Spartak Rychnov ... |
| ||
10:00 |
SP |
TJ Slovan Broumov |
| ||
10:30 |
MP |
FK Jaroměř - Modří |
| ||
11:00 |
MŽ |
TJ Sokol Černíkovic... |
| ||
12:00 |
SŽ |
SK Jičín |
| ||
14:30 |
SD |
FC Nový Hradec Král... |
| ||
17:00 |
muži B |
Sp. Police n/M B |
| ||
NEDĚLE font> | 05.05. font> | |
| ||
13:30 |
MD |
FC Mladé Buky/TJ Ta... |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
STŘEDA font> | 08.05. font> | |
| ||
17:00 |
muži A |
FK Jaroměř |
| ||
ČTVRTEK font> | 09.05. font> | |
| ||
17:00 |
MiniP |
SK Č. Skalice |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Lvíčat... |
| ||
17:00 |
MiniP |
FK Jaroměř - Káňata... |
| ||
SOBOTA font> | 11.05. font> | |
| ||
09:00 |
MP |
Sl Broumov |
| ||
09:00 |
MP |
Sl Broumov - U8 |
| ||
09:40 |
MP |
Sl Broumov - U8 |
| ||
09:40 |
MP |
Sl Broumov |
| ||
10:30 |
SŽ |
FK Jaroměř |
| ||
13:15 |
MD |
FK Jaroměř/TJ Velic... |
| ||
13:30 |
SD |
FC Spartak Rychnov ... |
|
Růžovka Tournament Jaroměř
ROZPIS TRÉNINKŮ
Rozpis UMT - dočasný
Zobrazit jako pdf.
Zobrazit jako webovou stránku.
Stáhnout soubor pdf / xls.
Rozpis tréninků v Růžovce - jaro 2024
Stáhnout jako soubor PDF
Stáhnout jako soubor JPG
Zimní příprava Muži A.
Zimní příprava Muži B.
Tréninky v hale - soubor pdf.
AKTUALIZOVÁNO 4.4.2024
STAŇ SE FOTBALISTOU
Celoroční nábor hráčů probíhá na všech trénincích. Přihlaste svého fotbalistu u P. Libicha, 777 617 016 nebo J. Lebedinskeho, 604 187 273.
Postup, jak získat peníze zdravotních pojišťoven na platbu klubových příspěvků, najdete zde.
ФК Яромерж пропонує молодим гравцям можливість брати участь у наших тренуваннях, а також у матчах чемпіонату. Tел.: +420 604 187 273
TABULKY FAČR
Veškeré tabulky a výsledky jsou dostupné na stránkách FAČR.
Do formuláře zadejte číslo našeho klubu 5230101
Výsledky předchozích sezón můžete najít na webu Královéhradeckého KFS