Áčko otočilo nepříznivý poločasový stav a porazilo Nové Město

2. PÚ - sobota 28.1.2023 od 14:00 - UMT Nové Město n.M.

MFK Nové Město n.M. - FK Jaroměř 3:6 (3:0)

Branky: 12. Srubjan, 20. Flígr, 36. Flígr - 49. Kocourek, 53. Michálek (p.k.), 58. Kocourek, 58. Podolník, 68. Horák, 83. Horák

FK Jaroměř: Prochyra (46. Červenka)  - Horák, Poděbradský (46. Michálek), Kudrnáč, Sekyra (46. Beran) - Valášek, Podolník, Gorol, Bano, Pohořálek - Kocourek

přípravné utkání MFK Nové Město nad Metují - FK Jaroměř, 28.1.2023, foto: Václav Mlejnek Přízemní hlavičkou zaskočil ve 20. minutě novoměstský Dominik Flígr (vlevo ve žlutomodrém dresu) jaroměřského gólmana Oleha Prochyru a zvýšil na 2:0 pro domácí.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Hrozivé poločasové skóre bylo kombinací našich individuálních chyb při standardních situacích a kvalitních brejkových situacích domácího mužstva. Po změně stran se nám podařilo velmi rychle se výsledkově vrátit do zápasu. S přibývajícími minutami pak domácí byli už pod naším trvalým tlakem, který vyústil v další góly.

Rozhodčí: Buchta

Diváků: 10

muži A, druhé přípravné utkání, MFK Nové Město n. M. - FK Jaroměř, 28.1.2023, foto: Václav Mlejnek

Foto 7x: Václav Mlejnek