Jaroměř zvítězila v předkole "Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje" v Nové Pace a postupuje dále do 1. kola

Předkolo "Poháru hejtmana KHK" - sobota 30.7.2022 od 18:00 - hřiště Nová Paka.

1. FK Nová Paka - FK Jaroměř 2:5 (2:3)

Branky: 27. Číla, 40. Jisl - 2. Kořínek, 36. Votrubec, 42. Kořínek, 54. Exnar Mi., 68. Kořínek

1. FK Nová Paka: Vočka - Jisl (61. Machát), Brutovský (K) (66. Rosputniak), Čila, Kříž - Wolf (75. Lenfeld), Štefan, Janouch, Bláha - Ulrich, Sklenář (75. Kuchta)

FK Jaroměř: Prokhyra (46. Maurits) - Horák, Michálek (K) (46. Exnar Ma.), Podoník, Valášek - Rind (46. Pohořálek), Bano (46. Gorol), Votrubec - Častvaj, Kořínek, Petráček (46. Exnar Mi.)

Referát převzat z webu soupeře: Prakticky bez jakékoli herní přípravy nastoupili domácí muži v pohárovém utkání proti jednomu z nejlepších mužstev krajského přeboru týmu FK Jaroměř. Hosté k utkání dorazili s většinou hráčů, kteří za ně nastupují v mistrovských utkáních a tak v tomto měření sil byli jasným favoritem.

Svoji herní kvality ukázali již ve druhé minutě, kdy po prvním zaváhání domácí obrany otevřeli skóre. Domácí se snažili, ale nepřesnost v kombinaci, špatné zpracování nebo špatné řešení situací vedlo ke ztrátám míče a nebezpečným situacím před domácí brankou. V 18. minutě se přeci jen domácí dostali do slibné šance, za obranu hostí si zaběhl Kříž, avšak jeho střela skončila vysoko na hostující brankou. To ve 27. minutě se již domácí dočkali vyrovnání. Další míč za obranu hostí v souboji s obráncem vybojoval Brutovský, míč vykulil na hranici velkého vápna, kde se do něj opřel Číla a křižnou střelou překonal hostujícího brankaře. Vyrovnaný stav vydržel pouze pět minut, když hosté znovu udeřili z rychlého útoku a šli opět do vedení. Odpověď domácích trvala pouze 4. minuty, kdy se střelecky prosadil Jisl a znovu srovnal. Brankově úrodnou desetiminutovku uzavřeli hosté, kteří si ve 42. minutě vzali vedení opět zpátky.

Hosté do druhého poločasu vstoupili výborně, hned ve 47. minutě přidali čtvrtou branku a od té doby zatlačili domácí před jejich pokutové území. Domácí se snažili, ale herní kvalita na straně soupeře byla velká, jejich obrana fungovala dobře a domácí téměř do žádných šancí nepouštěli. Sami si vypracovali několik nadějných situací, které domácí obrana v čele s brankařem Vočkou vyřešila. Naposledy se stav utkání měnil v 68. minutě, kdy hosté vstřelili pátou branku. Domácí již hostujícímu celku do konce utkání nepovolili vstřelit branku, ale sami si nic nebezpečného před brankou hostí nic nevytvořili. Konečný stav proti tak kvalitnímu soupeři není žádnou ostudou. Zejména první poločas byl ze strany domácích obstojný.

Václav Horák, sekretář 1. FK Nová Paka: V prvním poločase jsme s kvalitním soupeřem drželi krok. Ve druhém soupeř ukázal svoje kvality a zcela zaslouženě vyhrál.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Domácí dokázali vždy odpovědět na naše branky, a tak se utkání výsledkově rozhodlo až po změně stran. Jsem moc rád, že jsme dnes hráli a mohli si tak vyzkoušet další herní varianty.

Rozhodčí: Haleš, Novotný, Vojtěch

ŽK: 0-0

Diváci: 123

Monday the 2nd.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.