3 PÚ - 3.8.2014 od 17:30 - hřiště Albrechtice

SK Albrechtice - FK Jaroměř 1:4 (1:1)

Branky: 3. Exnar, 20. Škoda, 41. Škoda, 87. Exnar

FK Jaroměř: Kořen (46. Ondráček) - Horák A., Ruml, Hrobský, Ponikelský - Exnar, Holub (55. Křivský), Čenovský (46. Jirka), Kašajík, Seifert - Škoda (70. Németh)

Jaroměř sehrála poslední přípravné utkání před sezónou na pěkném hřišti v útulném areálu v Albrechticích. Hned ve třetí minutě přihrál Škoda ideálně rychlému Exnarovi, který si věděl s nájezdem rady a proměnil - 0:1. Z vedení se však Jaroměř neradovala dlouho. V 6. minutě se pískala po faulu brankáře Kořena penalta, kterou domácí hráč nadvakrát proměnil - 1:1. Jaroměř měla jasnou herní převahu a výsledkem toho byl vedoucí gól, který vstřelil po přihrávce Kašajíka kanonýr Škoda - 1:2. Jaroměř pokračovala v útočných manévrech, ovšem i domácí zazlobili, když po brejcích trefili 2x břevno Kořenovy branky. Ve 41. minutě se opakovala spolupráce z prvního vstřeleného gólu, to když Exnar přihrál Škodovi a ten svůj nájezd proměnil - 1:3

PU SK Albrechtice nad Orlicí - FK Jaroměř A 3.8.2014, foto: Václav Mlejnek

Druhý poločas již tolik kvality nepřinesl, neboť hra byla díky střídáním hodně rozháraná a rozkouskovaná. I přesto měla Jaroměř převahu, kterou však zužitkovala pouze jedním gólem, který přidal po přihrávce Jirky Matěj Exnar a stanovil tak konečný výsledek zápasu - 1:4

Rozhodčí: Leimer

PU SK Albrechtice nad Orlicí - FK Jaroměř A 3.8.2014, foto: Václav Mlejnek PU SK Albrechtice nad Orlicí - FK Jaroměř A 3.8.2014, foto: Václav Mlejnek PU SK Albrechtice nad Orlicí - FK Jaroměř A 3.8.2014, foto: Václav Mlejnek PU SK Albrechtice nad Orlicí - FK Jaroměř A 3.8.2014, foto: Václav Mlejnek PU SK Albrechtice nad Orlicí - FK Jaroměř A 3.8.2014, foto: Václav Mlejnek PU SK Albrechtice nad Orlicí - FK Jaroměř A 3.8.2014, foto: Václav Mlejnek