DEFINITIVNĚ POTVRZENO !!! FK Jaroměř bude hrát v příští sezóně republikovou DIVIZI C !!!
Dnes dopoledne přišla do Jaroměře (již oficiálně) velmi zajímavá zpráva!
Vzhledem k tomu, že se vedení FK Jaroměř spolu s hráči nakonec rozhodlo využít práva postupu z 2 místa do Divize, tak se tento fakt (sen) stal dnes skutečností a v Jaroměři s bude hrát v sezóně 2015/2016 republiková ,,Divize C“, která se v Jaroměři nehrála dlouhých 41 let !
Jedná se již o republikovou soutěž a zápasy to budou o mnoho náročnější, než tomu bylo doposud, neboť ve většině týmů nastupují i bývalí ligoví fotbalisté....
Všichni věříme, že to bylo správné rozhodnutí a že to bude obrovská zkušenost pro všechny naše hráče a rovněž i pro naše fanoušky, kterých bude chodit, věříme daleko více, než tomu je doposud.
Seznam týmů ,,Divize C“ (řazeno podle losovacích čísel) pro sezónu 2015/2016 je následující:
1 – Jablonec nad Jizerou
2 – MFK Trutnov
3 – FK Pěnčín Turnov
4 – Vysoké Mýto
5 – SK Semily
6 – Sparta Kutná Hora
7 – FK OEZ Letohrad
8 – Ústí nad Orlicí
9 – Litol
10 – TJ Dvůr Králové nad Labem
11 – FK Jaroměř
12 – FK Čáslav
13 – FC Olympia Hradec Králové
14 – TJ Sokol Živanice
15 – SK Benátky nad Jizerou
16 – Suchdol
Pozn.: Může nastat ještě jedna změna v závislosti na tom, kam přihlásí Viktoria Žižkov svůj tým… (nedostala licenci pro 2 ligu).
Veškeré další informace se dozvíte co nejdříve – děkujeme za pochopení
Výbor FK Jaroměř

